Smycze KLubowe

Sprawy o różnej tematyce
Kriso

Smycze KLubowe

Post autor: Kriso »

Siemka tu macie numer mojego konta na ktore mozecie wysylac po 10zl na smycze klubowe jak uzbieram pelna kwote wtedy smycze beda :)
nr. 56 1050 1605 1000 0023 1108 4442 //W nazwie wpiszemy Krzysztof Krol, a w tytule przelewu np: Smycz swoj Login//Koszt 1 szt to 10zl wrazie jakich kolwiek zmien zwroce reszte kasy :)
kAZDY NIECH SIE PODPISZE
lISTA
1.Ficek 20zl -2szt
Ostatnio zmieniony 2007-11-06, 22:05 przez Kriso, łącznie zmieniany 2 razy.
bociek

Post autor: bociek »

1.Ficek 20zl -2szt
2, Bociek sztuk jedna :D
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

to bedzie klopot z przelweami bo niektorzy beda musieli leciec do banku i jakies prowizje placic. I w koncu smych wyjdzie polowe drozej.

A jak tam naklejki?? Sa w koncu?? I ile ta naklejka do hanysa??
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Kriso

Smycze KLubowe

Post autor: Kriso »

Krzys pisze:to bedzie klopot z przelweami bo niektorzy beda musieli leciec do banku i jakies prowizje placic. I w koncu smych wyjdzie polowe drozej.

A jak tam naklejki?? Sa w koncu?? I ile ta naklejka do hanysa??
Krzys przeciesz ja niebede za kazdym jezdzil zeby mi kase dali na roczku nikt niedal przeciesz ja sie prosic niebede :/ Niech wysylaja na konto !! A co do hanysa nalepki to jutro bede wiedzial bo gosciu jutro wraca z chorobowego niebylo go dlugo
przemek

Post autor: przemek »

a wyslecie mi poczta? bo nie bede po jedna smycz jechal taki kawal. Aha i ile przelac pieniadze wrazie czego z kosztami przesylki?
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

nie mowie ze masz gdzies jezdzic. W sumie to na roczku nawet nie pytales o kase na smycze. Ja wplace kase za 5 osob.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Kriso

Smycze KLubowe

Post autor: Kriso »

Krzys pisze:nie mowie ze masz gdzies jezdzic. W sumie to na roczku nawet nie pytales o kase na smycze. Ja wplace kase za 5 osob.
Co ty gadasz !!!!!!!! zapytaj sie bocka ze sie pytalem to 1 niemial 2 mial cale 50zl itd takze wiesz:/
adamwsb

Post autor: adamwsb »

nie kloccie sie... ja moge dac komus kase i Ci z tym zajedzie bo nie mam kiedy :/
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Re: Smycze KLubowe

Post autor: Krzys »

Kriso pisze:
Krzys pisze:nie mowie ze masz gdzies jezdzic. W sumie to na roczku nawet nie pytales o kase na smycze. Ja wplace kase za 5 osob.
Co ty gadasz !!!!!!!! zapytaj sie bocka ze sie pytalem to 1 niemial 2 mial cale 50zl itd takze wiesz:/
kurde mowie o sobie a nie bocku. dobra koniec klotni bo robi sie niemilo.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
bociek

Re: Smycze KLubowe

Post autor: bociek »

Krzys pisze:
Kriso pisze:
Krzys pisze:nie mowie ze masz gdzies jezdzic. W sumie to na roczku nawet nie pytales o kase na smycze. Ja wplace kase za 5 osob.
Co ty gadasz !!!!!!!! zapytaj sie bocka ze sie pytalem to 1 niemial 2 mial cale 50zl itd takze wiesz:/
kurde mowie o sobie a nie bocku. dobra koniec klotni bo robi sie niemilo.

zeby bylo jasne byla propozycja zebrania kasy na roczku. Ale nie rubmy problemow z byle jakoms pierodoly. njalepiej by bylo jak wszyscy wplaca na konto przeceisz to tylko 10zl a oplata w banku to o ile pamitam 2,5 za przelew wiec ja nei weim co za probla nie az taka duza kwote przelac na konto. A poza tym zajmie ten przelew moze 10-20 minut wam w banku
przemek

Post autor: przemek »

to co wyslecie mi ta smycz poczta? ile przelac tych pieniedzy z przesylka?
Kriso

Smycze KLubowe

Post autor: Kriso »

przemek pisze:to co wyslecie mi ta smycz poczta? ile przelac tych pieniedzy z przesylka?
Przemku smycz bedzie kosztowac 10zl a przesylka niemam pojecia zielonego :( 3 lub 5 zl niewiem naprawde
zawias

Post autor: zawias »

niech ktos zalozy za mnie odbiore przy spotkaniu osobistym , bo bez sensu bedzie wysylac po 1szt. :wink:
przemek

Re: Smycze KLubowe

Post autor: przemek »

Kriso pisze:
przemek pisze:to co wyslecie mi ta smycz poczta? ile przelac tych pieniedzy z przesylka?
Przemku smycz bedzie kosztowac 10zl a przesylka niemam pojecia zielonego :( 3 lub 5 zl niewiem naprawde
Dobra to ja Ci przeleje na konto 15zl tylko powiedz kiedy Ci je przelac i kiedy bedzie smycz:)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

zrobilem przelew 40zl za 4 sztuki

Mysle ze najlepiej zrobic termin do 15stego listopada zeby robic przelewy bo bedziemy czekac wiecznosc zanim wplaca wszystkie osoby ktore chcialy. Mysle ze koszt wysylki bedzie ok 5zl w kopercie. Najlepiej jak ktos podejdzie na poczte i zapyta poprostu i bedzie wszystko jasne.

Patrzac na necie na cennik to przesylka listowa do 500g PRORYTETEM wychodzi rowne 3zl. Do tego koperta ta grubsza. Mysle ze 5 zl wyjdzie max.

Kriso jak tam naklejki nasze no i naklejka do hanysa????
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
ODPOWIEDZ