Nasze forum BTS

Sprawy o różnej tematyce
KeMaS

Post autor: KeMaS »

adam jak narazie to i tak jest ok nie mozna oczekiwac naraz wszystkiego ;):D
Ficek

Post autor: Ficek »

1 zmiana tlo laga na forum powinno wygladac inaczej !!!
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Ficek pisze:1 zmiana tlo laga na forum powinno wygladac inaczej !!!
czekamy na propozycje :)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Ficek

Post autor: Ficek »

juz kiedys miala byc zmiana loga i mialy byc wszystkie autka klubu ja jestem za ta propozycja :)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

no to adam musi otrzymac odpowiednia fotke i wtedy przerobi :) Ja jestem za. Bo adam byl juz, potem ja a teraz znoeu adama widze ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
e30fast

Post autor: e30fast »

Mi sie bardzo podoba forum moge tu siedziec godzinami najbardziej odpowiada mi to ze ludzie sa bardzo sympatyczni :)
KeMaS

Post autor: KeMaS »

bardzo mi sie podoba propozycja Ficka i jestem zaaaa :d ale dopiero na wiosne bedziemy mogli zrobic foto wszystkich naszych maszynek bo teraz coniektorzy maja pochowane :( napewno bedzie to super wygladalo
Ficek

Post autor: Ficek »

niemusi byc zrobione foto wszystkoch aut stojacych obok siebie moga byc wybrane fotki. Mamy przeciez na forum dobrych grafikow to juz sie tym zajma :) Tak ja bym to widzial i oczywiscie logo by musialo byc troche wiekszych rozmiarow
adamwsb

Post autor: adamwsb »

nie bede robic zadnych VT na logo, jak na razie to i tak z kalendarzem sie mecze. Zrobi sie wspolne foto o ktorym pol roku temu byla mowa to i logo bedzie nowe
KeMaS

Post autor: KeMaS »

nie meczmy prezesa teraz jak zrobi narazie kalendarz bo koniec roku coraz blizej ;)
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

Kolory zawsze mozna zmienic, ja np mam styl tego forum w jasnych barwach: bialy i blekitny i to mi odpowiada :)

Marzyla by mi sie wieksza konsekwencja ludzi z tym co pisza :) czyli tzw slomiany zapal :)
Awatar użytkownika
Przemek325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 2006-11-29, 14:57
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Przemek325 »

Ja tez Wam radze zrobic wspolne foto :) Komus kto nie zajmuje sie grafika dobrze sie pisze ale ktos kto w tym troche siedzi wie, ze moze na takie logo poswiecic caly wolny czas w niedziele i zamiast gdzies wyskoczyc to wycinac po jednym autku, zmieniac odcienie i k..... do komputera :lol:
Jeszcze bedzie nastepna beemka...
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

s38 pisze:Ja tez Wam radze zrobic wspolne foto :) Komus kto nie zajmuje sie grafika dobrze sie pisze ale ktos kto w tym troche siedzi wie, ze moze na takie logo poswiecic caly wolny czas w niedziele i zamiast gdzies wyskoczyc to wycinac po jednym autku, zmieniac odcienie i k..... do komputera :lol:
dokladnie :D :P
Obrazek
Martin

Post autor: Martin »

wszystko w dobrym porzadku i klimacie-najwazniejsze by byl ruch na forum i przyjazne nastawienie forumowiczow oraz takze zagladanie z ciekawosci nie tylko w nowe posty :wink: -naprawde jest ok :) pozdrawiam :)
cybek1984

Post autor: cybek1984 »

dla mnie bomba mozna by pomyslec nad jakas muzyczka w tle forum np. Mozna tez pomyslec nad jakims radyjkiem klubowym internetowym z pozdrowieniami itd :D
ODPOWIEDZ