Beti 320

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
KeMaS

Post autor: KeMaS »

jestem juz glupi z tego wszystkiego :( jedni tak... pisza a drudzy tak ... a ja piniedzmy nie sram :( gdybym dostal za nia 5-6 tys to sprzedaje :(
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

mysle ze 5 tys max dostaniesz niestety. Zreszta widziales dragona ogloszenie. 2,5 za jakos 7tys
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
KeMaS

Post autor: KeMaS »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
adamwsb

Post autor: adamwsb »

brzydko to dostalo :/ ale wazne ze silnik chodzi
KeMaS

Post autor: KeMaS »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

a moge sie zapytac co sie zapalilo??
Obrazek
adamwsb

Post autor: adamwsb »

jakis przewod z paliwem przy podszybiu ale nie wiem o jaki chodzi
przemek

Post autor: przemek »

Nie wyglada to za Ciekawie :( dobrze ze Tobie sie nic nie stalo
KeMaS

Post autor: KeMaS »

wyglada nie ciekawie ale da sie zrobic :( powoli powoli i autko wruci na nasze drogi
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

Kemasku a mozesz mi napisac w jaki sposob to zrobiles?? Drift Ci nie wyszedl??
Obrazek
KeMaS

Post autor: KeMaS »

nie powiem ci jak to bylo bo nie pamietam :( pamietam tylko ze 3 wrzucalem a potem juz nic :/
daro 16v

Post autor: daro 16v »

KeMaS pisze:nie powiem ci jak to bylo bo nie pamietam :( pamietam tylko ze 3 wrzucalem a potem juz nic :/
no to reszty juz mozemy sie domyslac jak w zakrecie zredukowales to zblokowalo na moment kola i reszta potoczyla sie juz lawinowo ale najwazniejsze ze wyszedles z tego caly :wink:
Ficek

Post autor: Ficek »

daro 16v pisze:
KeMaS pisze:nie powiem ci jak to bylo bo nie pamietam :( pamietam tylko ze 3 wrzucalem a potem juz nic :/
no to reszty juz mozemy sie domyslac jak w zakrecie zredukowales to zblokowalo na moment kola i reszta potoczyla sie juz lawinowo ale najwazniejsze ze wyszedles z tego caly :wink:
w moim przypadku bylo to samo przy redukcji z 4 na 3 zablokowalo mi koeczka i buch
KeMaS

Post autor: KeMaS »

ficek nie buch tylko kulu kulu i bach a potem biegiem po kolo na druga strone hehe a u mnie tylko buch :P
Jimmy87

Post autor: Jimmy87 »

Szczerze powiedziawszy to nie wyglada to wcale tak zle. Gdyby to bylo moje autko to podjalbym sie naprawy. Ostatnio gosc mi proponowal cala E36 Coupe z '91 kompletna i na chodzie za 2000zl. Jesli chcesz to moge Ci dac namiary. Wiadomo, ze autko nie bylo rewelacja, troche poobijane. Jesli Cie to interesuje to moge sie dowiedziec czegos wiecej?

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ