Beti 320

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
KeMaS

Post autor: KeMaS »

jutro z Fickiem zobaczymy te autka dzieki za info :D
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

te czerwone jesli sie nie myle stoi tylem do plota. Dzisiaj chyba wlasnie te widzialem. Z tylu wyglada fajnie :)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

Krzys pisze:te czerwone jesli sie nie myle stoi tylem do plota. Dzisiaj chyba wlasnie te widzialem. Z tylu wyglada fajnie :)
No dokladnie
Obrazek
daro 16v

Post autor: daro 16v »

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3521214 kemas jesli jedziesz po te auto do moja rada daj sobie siana..te auto to kapa ,na fotce widac ze to kopci jak diesel mase felerow z foto mozna zobaczyc niespasowany zderzak rysy i obicia lakieru dach nie za ciekawy , przednie listwy chyba jakimis wkretami poskrecane http://photos03.otomoto.pl/photos/origi ... 1214_4.jpg - zobacz jak zderzak okopcony,to taka dobra rada zebys ustrzegl sie tego sprzetu bo wisi juz kilka misiecy na allegro,sam kiedys jechalem prawie 1000km zobaczyc takie cabrio tez niby okazja 19tys jak dobrze pamietam a po przyjechaniu na miejscu tez dezel nie auto wiec wole komus juz oczy otworzyc wczesniej zeby nie tracil daremnie kasy na paliwo
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

wogole to przednie listwy sa inne niz moje bo z tej strony gdzie to odchdzi nie ma zaslepki :P
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
daro 16v

Post autor: daro 16v »

Krzys pisze:wogole to przednie listwy sa inne niz moje bo z tej strony gdzie to odchdzi nie ma zaslepki :P
pewnie mial 2 szt listew na prawa strone :lol:
Ficek

Post autor: Ficek »

daro 16v pisze:http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3521214 kemas jesli jedziesz po te auto do moja rada daj sobie siana..te auto to kapa ,na fotce widac ze to kopci jak diesel mase felerow z foto mozna zobaczyc niespasowany zderzak rysy i obicia lakieru dach nie za ciekawy , przednie listwy chyba jakimis wkretami poskrecane http://photos03.otomoto.pl/photos/origi ... 1214_4.jpg - zobacz jak zderzak okopcony,to taka dobra rada zebys ustrzegl sie tego sprzetu bo wisi juz kilka misiecy na allegro,sam kiedys jechalem prawie 1000km zobaczyc takie cabrio tez niby okazja 19tys jak dobrze pamietam a po przyjechaniu na miejscu tez dezel nie auto wiec wole komus juz oczy otworzyc wczesniej zeby nie tracil daremnie kasy na paliwo
dzisiaj bylismy ogladac to autko masakrycznie zaniedbany !!!!!!!!!!!!! na fotach tego niewidac ale lewa strona jest cala pogieta jak by kiedys sie obulil na bok :)
Swobi

Post autor: Swobi »

No niestety.Dzisiaj zeby znalesc fajne autko to trzeba zrobic pare ladnych kilometrow.Sam to niedawno przerabialem.
daro 16v

Post autor: daro 16v »

Swobi pisze:No niestety.Dzisiaj zeby znalesc fajne autko to trzeba zrobic pare ladnych kilometrow.Sam to niedawno przerabialem.
dokladnie ,uwierzcie w jedno "okazji NIE MA'!!!! sa tanie auta ale zniszczone..
KeMaS

Post autor: KeMaS »

najlepsze bylo ze ten gosciu nic nie wie ze te auto gdzies jest pogniecione :D a cala lewa strona wyglada choby moze heheh same fale tak choby ktos mlodkiem te auto probowal naproscic a z drugej strony to brak mi slow dziura i rdza hehe wiec autko fajne ale tylko w nocy jak jest ciemno :/
Swobi

Post autor: Swobi »

Normalne.Auto fajne ale tylko na zdjeciach i przez telefon....
KeMaS

Post autor: KeMaS »

szukam cos taniego i co malo bedzie palic dlatego jestem zainteresowany 1,6 :( chyba ze bylo by 2,0 ale z gazem to co innego sytuacja finasowa zmusza mnie to kupienia 1,6 :(
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

1,6 bedzie tansze o ok 10zl na 100km wzgledem 2,5 ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
daro 16v

Post autor: daro 16v »

KeMaS pisze:szukam cos taniego i co malo bedzie palic dlatego jestem zainteresowany 1,6 :( chyba ze bylo by 2,0 ale z gazem to co innego sytuacja finasowa zmusza mnie to kupienia 1,6 :(
mam sprzet do sprzedania ktory 100km przejezdza za 4zl a w trasie za 3,40gr -3,50gr :D jak ktos chce za tyle jezdzic to prosze o tel 692 789 660(bez pw i sms)1996rok cena 3500 zarejestrowane i ubezpieczone w ciaglej eksploatacji
przemek

Post autor: przemek »

daro 16v pisze:
KeMaS pisze:szukam cos taniego i co malo bedzie palic dlatego jestem zainteresowany 1,6 :( chyba ze bylo by 2,0 ale z gazem to co innego sytuacja finasowa zmusza mnie to kupienia 1,6 :(
mam sprzet do sprzedania ktory 100km przejezdza za 4zl a w trasie za 3,40gr -3,50gr :D jak ktos chce za tyle jezdzic to prosze o tel 692 789 660(bez pw i sms)1996rok cena 3500 zarejestrowane i ubezpieczone w ciaglej eksploatacji
A co to> seicento na gaz? :P
ODPOWIEDZ