cd... pewnego wątku

Sprawy o różnej tematyce
Ficek

Post autor: Ficek »

franz3xxi pisze:ja juz sie nie odzywam.... bo to nie ma sensu...

przyszla jedna taka zrobila borute na forum i wszyscy juz leca... :evil:
:D zgadzam sie :)
przemek

Post autor: przemek »

to dac jej bana :twisted: :twisted:
















zart :D
marlenka_k

Post autor: marlenka_k »

Dobra to ja sobie ide :!: Czesc :!:
adamwsb

Post autor: adamwsb »

i obrazila sie dziewczynka, widzicie co narobiliscie a co do pisania to to jest wlasnie OFF TOPIC i nie ma tu banow za gadanie o byle czym
przemek

Post autor: przemek »

napisalem to o tym banie tylko dla zartu. a jak kazda dziewczyna duzo mowi a malo robi wiec napewno za kilka godzin tu wroci :D nie wytrzyma za dlugo bez nas
marlenka_k

Post autor: marlenka_k »

Spokojnie Adas juz nic nie bede pisac.. bo jeszcze komus cisnienie podskoczy z zazdrosci :rotfl:.
I nie jestem jak kazda! wypraszam sobie!
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

marlenka_k pisze:Spokojnie Adas juz nic nie bede pisac.. bo jeszcze komus cisnienie podskoczy z zazdrosci :rotfl:.
I nie jestem jak kazda! wypraszam sobie!
jak chcesz sie umawiac z naszym Adminem na sexik i bardzo tego pragniesz to nie musisz tego rozpowiadac wszystkim w okolo i na forum... od tego jest PRIV albo GG :!: :!: :!:

baj baj maszkaro :!: :wink:
Obrazek
adamwsb

Post autor: adamwsb »

franz a kto tu o sexie mowi ?? a druga sprawa jak ci temat nie pasi to nie pisz nic bo potem sa tylko klotnie
marlenka_k

Post autor: marlenka_k »

Chlopak ma braki i musi sie na kims wyzyc.. . Tylko sorry franz ale pomyliles adresy.. idz na pierwsze lepsze skrzyzowanie tam znajdziesz jakas pania do towarzystwa.. moze ona cie zadowoli.. :twisted: :twisted: :twisted:
zawias

Post autor: zawias »

marlenka_k pisze:to ja chce hmm... ale zdjecia prosze dawac:D tylko twarzy a nie.. :lol:

co Ci z Twarzy jak w portkach bedzie 8.5 centa ? ;]]]
adamwsb

Post autor: adamwsb »

a czy tu chodzilo o jakies centymetry ?? zdjecia mialy byc :P
marlenka_k

Post autor: marlenka_k »

Twarze chce :!: :P wybiore wtedy ktoregos...oglaszam konkurs na najlepszy ryjek :lol: za 3 miejsce herbatka w doborowym towarzystwie (czyli ze mna),za 2 miejsce kawa w doborowym towarzystwie(czyli ze mna) za 1 miejsce piwo w doborowym towarzystwie(czyli ze mna)... .
Uwaga :!: :!: :!: Zaczynamy :lol:
adamwsb

Post autor: adamwsb »

heheheeh musze sie pomalowac :D hahaha
marlenka_k

Post autor: marlenka_k »

Zaczynamy w poludnie rowno o 12:00 zglaszac sie zglaszac pipczaki :lol:
zawias

Post autor: zawias »

moze ty daj fotke , zastanawialas sie w ogole czy z Toba bedzie chcial ktos isc ? :lol:
Zablokowany