Mandat

Sprawy o różnej tematyce
Dziki

Post autor: Dziki »

Krzys pisze:ja mialem 300zl mandatu i przyszlo mi po pol roku upomnienie ze nie ureguowalem i mialem chyba ze 30zl odsetek od tego. Nie oplaca sie placic od razu. lepiej sobie nazbieraj i trzymaj kase. Moze 2 lata mina i mandat niewazny :P A konsekwencji nie ma :D

Krzys--po trzech latach przedawnia sie mandat :( (chyba,ze teraz sie cos w tym temacie zmienilo)
Ja kiedys dostalem 100 PLN i juz myslalem ,ze sie udalo ale po ponad 2 latach sobie przypomnieli i zciagneli mi z odliczenia podatku(PIT) odsetki to okolo 6PLN co mimo wszystko jest niewielka kwota

Teraz mam kolejny 200PLN(przekroczenie predkosci :( ) i lezy gdzies w aucie juz jakies dwa miesiace-mialem inne wydatki(wazniejsze :wink: ) a przekonalem sie ,ze odsetki sa tak male,ze warto odsunac platnosc zwlaszcza jak placac nadgorliwie wyplukalbym sie do reszty.
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

moze kiedys tak bylo ale teraz na 1000% jest dwa lata ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous »

nie wiem jak jest z odsetkami itd czy mandat przyjdzie po roku czy po 2 latach ale jedno jest pewne skarbowy nie zapomni jedno wezwanie potem 2 wezwanie a potem patrzysz na rachunek konta bankowego a tu brak 200 zeta ja to juz tak przerabialem .plus czywiscie jakies koszty z ich ztrony ja mialem 20 zloty wiecej naliczone do mandatu.
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

hanys pisze: ja mialem 20 zloty wiecej naliczone do mandatu.
To nie jest tak duzo za na przyklad 2 lata zwloki ja zawsze regulowalem rachunki u pana komornika po pierwszym wezwaniu i sie oplacalo bo odsetki sa znikome no ale trzeba sie do skarbowki pofatygowac.
Obrazek
adamwsb

Post autor: adamwsb »

ja tez zawsze do skarbowki ide jak dostane wezwanie :)
KeMaS

Post autor: KeMaS »

i ja tez niestety :( bo musze ale nie lubie tam chodzic hehe
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

Nie to nie sa wcale odsetki, zaraz udowodnie ze to jest inwestycja, a wiec mamy dane:
mandat 200zl
2 letnie odsteki 20zl
inflacja 5,5% w skali roku (znacznie wiecej niz daja na lokacie :? )
wiec po 2ch latach nasz mandat bedzie wart 178,6zl + 20zl odstetk czyli 198,6zl
Wniosek: wychodzi taniej :P
bociek

Post autor: bociek »

ale czy przypadkiem po 2 latach nie jest przedawnienie :P:D tak mi sie wydaje :D



a co do tekstu WYCHODZI TANIEJ heheh tanije wychodzi jezdziec zgodznie z przepisami :P heheh
adamwsb

Post autor: adamwsb »

kolebka pisze:Nie to nie sa wcale odsetki, zaraz udowodnie ze to jest inwestycja, a wiec mamy dane:
mandat 200zl
2 letnie odsteki 20zl
inflacja 5,5% w skali roku (znacznie wiecej niz daja na lokacie :? )
wiec po 2ch latach nasz mandat bedzie wart 178,6zl + 20zl odstetk czyli 198,6zl
Wniosek: wychodzi taniej :P
Tyyyy madrala :P skoncz juz hehe bo kojarzy mi sie to ze szkola i ANALIZA MATEMATYCZNA :P
przemek

Post autor: przemek »

hehe dzisiaj tez dostalem mandat zatrzymali mnie o 6 rano chyba maja problemy ze snem :P jak myslicie placic czy nie? bo to tylko 100zl
Ficek

Post autor: Ficek »

pupe podetrzyj tym
Din Van Hell

Post autor: Din Van Hell »

He he ja tez dostalem mandat po moim wypadku suki dali mi 500zl ale nie place tego nie mam kasy zreszta wazniejsze jest doprowadzic moja Bete do porzedku... ;)
bociek

Post autor: bociek »

hehe ja ten temat dawnoo temu zaczolem i nei zaplacilem do tej pory :P wiec hy....... odpowiedz brzmi nie plac :P:D najwyzej mily pan komornik po roku cie odwiedzi :D:P:D a tak wlasciwei to za co dostales :D
Awatar użytkownika
Kuki
Maniak forumowy
Posty: 845
Rejestracja: 2007-02-23, 01:51
Lokalizacja: SJZ

Post autor: Kuki »

i tu mi sie podobasz nie w tym sensie co ficek mysli :D :D :D
Miec BMW teraz nie duzy wydatek Zabic muche boczna szyba........................BEZCENNE

"zycie zaczyna sie i konczy na BMW"
Obrazek
Ficek

Post autor: Ficek »

:D
ODPOWIEDZ