Od kiedy BMW?

Nowych użytkowników zapraszamy do tego działu w celu przedstawienia się i uzyskania dostępu do poszczególnych działów!!!
przemek

Post autor: przemek »

cybek1984 pisze:a spytajcie kto go przewiozl :D?
teraz mam 2 becie w sumie bmw od 3.5 roku a marzylem odkad zobaczylem w wieku 5 latek bmw 850 znajomego ojca 300 na blacie czarna skora :D aaaa
wlasnie nie pamietam kto mnie przewiozl pierwszy raz beemka :D :P
Awatar użytkownika
Judi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-01-10, 23:20
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Judi »

u mnie sie zaczelo od tego, ze kumpla brat mial ztuningowane bmw no i tak mi sie spodobalo, ze wpadlam w "mala" obsesje na punkcie marki BMW :wink: zostalo mi do teraz, a im dalej tym gorzej :D :D :D znajomi i rodzinka maja juz dosc moich zachwytow nad BMW, ale nie zrazam sie tym :wink:
Ficek

Post autor: Ficek »

ze swieczka szukac takiej partnerki :)
Awatar użytkownika
Judi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-01-10, 23:20
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Judi »

hehe :D Dzieki za komplement!
adamwsb

Post autor: adamwsb »

ja chce taka zone :D hahaha
Awatar użytkownika
Judi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-01-10, 23:20
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Judi »

no to szukaj:) na pewno znajdziesz
motoryzacja-zainteresowanie nie tylko dla panow;)
Darkshine

Post autor: Darkshine »

kiedy zobaczylem po raz pierwszy BMW serii 3 coupe to sie zakochalem w tym aucie no i mam tylko ze motor mogl byc 2.5l a nie 1.6 ale i tak ze je wogole mam :D
bociek

Post autor: bociek »

heh tak samo moialem :D tylko ze ja szukalem pewnego razu Audi a4 ta wersja b cos tam i tak trafilem na to co teraz mam :D i tak mi zostalo :D teraz inna marka auta jakos mi sie nie widzi :D
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

mi sie podobaly zawsze od wprowadzenia e30 ale mialem wachania jezdzilem golfem a za bmw sie ogladalem i jaki to mialo sens i tak sie to musialo skonczyc BMW E36
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

mnie bawarkami zarazil swietej pamieci przyjaciel (ktory zginal w swojej wymarzonej E-36 sedan 328i - i nie z powodu nadmiernej predkosci), bylo to jakies okolo 6 lat temu, na pierwszy rzut poszlo E-36 sedan 316i z 1991r., a teraz jak niektorzy wiedza smigam E-36 320i coupe z 1996r.
Pozdrawiam
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
konrad

Post autor: konrad »

Ja od dziecka lubialem auta ale gdzies tak od 2004 roku jak mozna bylo juz sciagac auta z zachodu to mnie tak konkretnie wzielo do BMW. Bywalem wtedy w niemczech wiec obracalem sie wokol samochodow. Na poczatku moj znajomy kupil BMW potem moj tata i tak juz zostalo... :D
Darkshine

Post autor: Darkshine »

A teraz gdy mam juz moja kochana bawareczke to zmieniam na to samo tylko o innym silniku , ale ta tez zostaje
Anonymous

Post autor: Anonymous »

kiedys kupilem z 10 lat temu pierwsza bawarke byla to seria 7 rekin 3.5 literka koles mi powiedzial ze jak raz kupisz Bmw to juz sie nie odpie.. od tej marki . i wiecie co .................... do dzisiaj mi zostalo ta e 36 to moja 6 sta bawara.
Ficek

Post autor: Ficek »

no hanys :D podziwiam ale ja tez sie nieprzesiade na inna marke :D to moja druga bmka :D
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

u mnie sie zaczelo od tego jak ojciec z 6 lat temu kupil e34 525 tds , pozniej brat e36 325i , e30 318 i juz cala rodzinka zachorowalismy na ta marke :) brata szfagier kupil e30 i przyszla kolej na mje, wybralem e30 (cholernie podoba mi sie ten model) i jestem zadowolony szybko niezmienie :))) a jak zmienie to e36 lub e46 :)) a jedyny wyjatek to 2 brat co skodzina sie wozi ale tez mysli nad e46 :))) to juz prawie choroba rodzinna :lol:
ODPOWIEDZ