Fiesta vs Bmw

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

to np. strefa w gliwcach ?
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Kolego dalej nie kapujesz o co chodzi. Czy silniki zetec czy jaks ie tam nazywaja byly tez montowane w mniejszych pojemnosciach?????? Bo jesli tylko w modelu XR2i to moje 325 ze swapem na M Power tez cie pogniecie.
Jak zalozysz silnik z Forda 1,8 ten ktory ma nieco ponad 100KM to bedzie odpowiednik m50b25. Zetec to bedzie odpowiednik M POWER
Krotki rachunek:
MOje auto wazy 1330kg i ma 192KM
twoje ok 900 i ma 130KM. Czyli twoje wazy 2/3 tego co moj. Wiec mocowo wychodzisz o kilka koni wiecej. I do tego jakis sportowy silnik Forda. Juz nie mowie o tym co kisol wczesniej napisal o stosunku mocy do masy. Jak wywale wszystkie kanapy i moja zabudowe audio i do tego natankuje 10litrow paliwa itd to przy moim niesporotwym silniku cie lykne.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
bociek

Post autor: bociek »

te wiscigi senstu nie maja to tak jak bys kazal samochodam wersji dtm startowac w rajdach wrc i na odwrot. Albo czemu sie ta fiesta nei poscigasz na autobanie z 325 ?????? poszuukaj sobie jakiejs lekkiej przednionapedwoki typu honda crx civic itp a nie startuj z bmw !!!! bo i tak z bmw nie masz szans jak wystawi sie do wyscigu m-powera !!!

ps gdzies tam napissles ze nie obrazasz tu nikogo i tej marki a przeczytaj sobie swojego posta z Wto Lut 26, 2008 12:08 am
Cris

Post autor: Cris »

powiem tyle ze o ile dojdzie do tego to Franz masz na noc z ta fiesta... Kisol moze wygrac. no wlasnie BTS wpadnijcie na strefe do gliwic :P zobaczycie cos jak KOE :P czasami trafiaja sie autka z No2 :)) ale to malo kiedy:) ale zawsze sie jakas rakieta pojawia. najczesciej jest to kadet :) masakra, zreszta wpadnieci to zobaczycie:)
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

dobra mozna sie zgadac na strefie w gliwcach i stanac pogadac, miedzy klubami, bozee zawias ja nie wiem tepota ludzka nie ma ranic jaki sportowy silnik forda, boze do dzis sa zetecu w normlanych autach... chyba 2.5 marki BMW da rady 130ps zgnitkowi... tacy madrzy a tacy ..... no wiec co 13ops na M-power <lol2> nie ma sprawy mozna sklowac jak by sie potezny zlot zrobil Focusa Turbo, albo zaznaczam ORGINALNA FIESTE TURBO (seria) i wierz czy nie M Power polegnie


Kisol ile masz koni w 325 ? to 220KM z 1.8 lipa
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
Cris

Post autor: Cris »

przeliczcie sobie stosunek mocy do masy... beta ma wiecej wiec teoretycznie ma wieksze szanse wie nie wiem o co wam chodzi z kategoriami wagowymi :PP
zawias

Post autor: zawias »

szczerze ? szkoda mi wachy zeby sie scigac z Fiesta a raczej chodzi o troche szacunku z mojej strony do BMW ... takze na mnie nie licz , i zaufaj ze to wcale nie z obaw , ale poprostu wstydzilbym sie przed kumplami ustawiajac sie z Fiesta do wyscigu nawet gdyby miala wygrac.
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

co mi z mocy silnika jak auto daremnie wyglada. Wogole jak to brzmi: "jezdze fiesta"
jaki masz czas na 1/4 tymi 130KM??
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
zawias

Post autor: zawias »

roberto88 pisze:bozee zawias ja nie wiem tepota ludzka nie ma ranic jaki sportowy silnik forda
................ obraziles mnie , wiesz czym to grozi ? :wink:
bociek

Post autor: bociek »

gosciu ale te nowe m-powery to maja powyzje 500KM wiec jak ty sie z nimi chesz scigac :D a z drogiej strony to po co mi jakas mala powierdolka co na 1/4 jest dobra a dalej wymieka i boi sie nawet najdrobniejszego luku na drodze ?????
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

dla mnie dobra xr wqyglada swietnie i lepiej od e36 ale gusty nie dyskutujemy :) jeden ma buty z pumy drugi z lacoste... ok lac na gusty...

masa: z przewaga na BMW 2.5...

jezdze fiesta hmmm obciach, jezdze xr-ka powiedz tak na cultstyle respekttt, powiedz tez jezdze e30 tez respektt ... nie chcesz stanac bo wdupisz i bojisz sie taka jest prawda, niechce zrobic se siary ze cie xra objechala :) zycie :)

M-pakiet 500KM po 1 nie macie takiego tu w klubie, znajde cos na waszego m powera o ile o macie :)

ladna Xr-ka dla mnie jest cudem motoryzacji niebanalnej tak jak piekne E30 z pieknym rantkiem na felach w ladnym kolorze :)

ZAWIAS co dostalbys po dupie od Forda boze zycie :) mnie nie boli to ze bym dostal od BMW nic zlegom jezeli porownywac Forda do BMW rownaj tez Mustanga kultowy woz.

chce z wami gadac normlanie ale sie nie da :) jestescie inni niz inni :) widzicie BMW i nic wiecej :) i dobrze kochacie te auta :) fajnie :)

jeszcze raz: "jezdze xr-ka" dla mnie duma :) powaznie a jezdze 2.1 Turbo no w polsce jedna jezdzi , dowiedz sie co w angli znaczy xr2i, dla ludzi co maja kasy 5 razy tyle co my...

"koledzy" w cudzy :P bo was nie znam mozna sie zgadac i pogadac na jakims zlocie np.poznan w lato, strefa w gliwicach wiecie fajni z was chlopaki ale to jasnej cholery przyznaj "ZAWIAS" ze ci dupsko fofi zloji :P
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
bociek

Post autor: bociek »

cos ty sie uparl na ta 1/4 mili ???? i na to cale sciganie ???? nie mozesz zniesc tego ze bmw jest pod kazdym wzgledem lepsze :D moze i jest drogie w utrzymaniu duzo pali (jak sie szaleje) :D ale fanow tej marki jakos te dwie drobne wady nie odstaraszaja :D i przestan juz porownywac ta fieste do bmw bo to nie ma sensu !!!!!!! jest wiele aut co objezdzana 1\4 jak chce bmw 325 ale co kogo to obchodzi prawdziscy sportowiec bmw to M-POWER i na niego ciezko znalesc zawodnika !! nawet wersjia e36 m3 ma do dzis powalajace osiagi !!!!! weic znajdz sobie inne autka do objezdzania ale zyja dlej w zludzeniu ze masz "najszybszy woz w miescie" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cris

Post autor: Cris »

bociek ja Cie troche nie rozumie:/ nie daje Ci spokoju ze na 1/4 mili fiesta robi wiekszosc beemek jak chce?? stawiasz bog wie jakie rakiety ze zwykla fiesta... :/ kolega chce stanas z kims tak dla sportu a Wy robicie jakies wielkie halo , obrazacie sie itp. jakby to mial byc wyscig o wielka kase. Zawias juz lepsze i mocniejsze auta na strefie sie ustawialy i jakos kazdy zyje jak np e46 330i przegrala z oplem kadetem.
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

cris to jest normalne, ale nie tu :) mi juz nawet nie chodzi o ta 1/4mili ale o zwykla gadke a robia tu wielkie halo dobra olac to :)
cris byles na strefie jak m power dostal po dupieod corsy A ? i tez jakos koles wyszedl z M i uscisnol mu reke i mowi to sie nazywa torpeda czy pocisk cos tam :)


Ludzie robicie takie halo ze szok...
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
Awatar użytkownika
kisol
Zaawansowany forumowicz
Posty: 666
Rejestracja: 2007-03-22, 23:59
Lokalizacja: Wodzisław Śl

Post autor: kisol »

ostatnio bym przegral z vectra 2000 na coscasicie i czypie.Na walach wyprzedzilem ja o dlugosc samochodu
vectra 2.0 ok 1100kg wagi i 180km/h na 3 biegu :shock: jak ja jechalem to mi szczeka opadla i juz myslalem ze przegram na bank ale nie bylo tak zle :D
Zablokowany