wypadek macka zientarskiego

Sprawy o różnej tematyce
cybek1984

wypadek macka zientarskiego

Post autor: cybek1984 »

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... ia=1&adw=1

co powiecie na to auto skasowane ladnie miejmy nadzieje ze z tego wyjdzie
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

szczerze powiedziawszy to szkoda mi tego pasazera niz kierowcy
kto o zdrowych zmyslach za...... po miescie w wraszawie ponad 200km/h?
pasazer niemial wplywu na to a kierowca, co szpan?
facet ktory siedzi w motoryzacji nie wie jakie sa polskie drogi i tym bardziej nie da sie po nich jezdzic takimi autami jak ferrari z taka predkoscia

kierowca swir

wyrazy wspolczucia dla rodziny pasazera [*]
koles auto kupil raptem pare dni wczesniej nawet niezdazyl go przerejestrowac
raczje nienormalnie zachowal sie maciej zientarski, nawet bym powiedzial ze zachowal sie jak gowniarz
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
adamwsb

Post autor: adamwsb »

popieram Cie z jednej strony ale z 2 sam wiesz ze jakbys usiadl za kierownica takiego czegos to nie umial bys sie powstrzymac :P hehehe.. wiem ze to nie jest smieszne ale taka prawda. Szkoda ze doszlo do tego wypadki ale tak to juz bywa [*]
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Adam zgadza sie ze by mnie pokusilo, ale napewno bym nieszalal w miescie, jak juz to bym wyskoczyl na jakas dobra trase, tak jak u nas jest dobry odcinek krakow wroclaw i tutaj mozna sie troche rozbujac nawet do ponad 200km/h
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

ale kto widzial 200km/h po miescie i jeszcze w takim miejscu... co on myslal ze odleci ??

[`]
Obrazek
adamwsb

Post autor: adamwsb »

takim ferrari 200km/h to zadna filozofia hehe w momencie masz to 200
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

ale po miescie i jeszcze na ograniczeniu do 50 ?? :shock: :shock:
Obrazek
Ariel

Post autor: Ariel »

ewidentna glupota M. Zientarskiego i tyle, co poradzicie, szkoda mi tylko pasazera, gaz w deche to nie wszystko, mozna poszalec ok. ale trzeba wiedziec gdzie!!!!!!!!!!! [*][*]
Swobi

Post autor: Swobi »

To jest w tym miejscu gdzie rozbil sie koles e36 a pare dni pozniej jego kolega jak stawial znicz.Gdzies to juz bylo na forum.
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Troche przesadzil kierowca ;/ ponoc nie wiedza czy to na 100% kierowal Zientarski ale chyba na to wskazuje wszystko.
200KM/H po miescie przy ograniczeniu 50 ? czytalem ze niekiedy lepiej zginac razem z pasazerem niz zyc z takim sumieniem :/ zycze mu zeby wyszedl z tego wkoncu zycie najwazniejsze!
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

Przygoda (Gol) pisze:szczerze powiedziawszy to szkoda mi tego pasazera niz kierowcy
kto o zdrowych zmyslach za...... po miescie w wraszawie ponad 200km/h?
pasazer niemial wplywu na to a kierowca, co szpan?
facet ktory siedzi w motoryzacji nie wie jakie sa polskie drogi i tym bardziej nie da sie po nich jezdzic takimi autami jak ferrari z taka predkoscia

kierowca swir

wyrazy wspolczucia dla rodziny pasazera [*]
koles auto kupil raptem pare dni wczesniej nawet niezdazyl go przerejestrowac
raczje nienormalnie zachowal sie maciej zientarski, nawet bym powiedzial ze zachowal sie jak gowniarz
Popieram co do slowa :wink:
Powiem ze z tego co mowia jest tam na drodze poprzeczny uskok na ktorym stracili przyczepnosc i nie wierze ze kierowca nie znal tej drogi pewnie jezdzil nia co drugi dzien do roboty :roll: zachowanie totalnie bezmyslne :cry: Slyszeliscie ze 2 lata temu stracil tam zycie mlody kierowca BMW dokladnie w tym samym miejscu na tym uskoku tyle ze zatrzymal sie na innym slupie i miasto nic z tym do tej pory nie zrobilo (POLSKA)tylko zapodali ograniczenie do 50 km/h no ale nic nie usprawiedliwia Macka bo speed okolo 200 po centrum Warszawy osoby publicznej ktora powinna dawac przyklad to lekka przesada.
Obrazek
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Bylem juz kilka razy w Wawie na Pulawskiej i wiem jak to tam wyglada...Tragedia... Droga nadaje sie cala do remontu ale nic z tym nie robia... :/

A z drugiej strony w Ferrari wcisniesz gaz i w momencie masz 200.....

Mam nadzieje ze wyjdzie z tego chlopina :)
zawias

Post autor: zawias »

Swobi pisze:To jest w tym miejscu gdzie rozbil sie koles e36 a pare dni pozniej jego kolega jak stawial znicz.Gdzies to juz bylo na forum.

pamietam jak dzis film pamiatkowy tych 2 chlopakow... bodajze byli z Bmw-Sport , tragedia nic wiecej... wlasciciele dwoch e36

co do Zietarskiego , debilizm ... siedziec w motoryzacji i w takim miejscu jechac ponad 200km/h
ciekawe czym sie kierowal .

najbardziej z tego wszystkiego szkoda mi Pasazera , potwierdza sie moja opinia ze niewinni pasazerowi i pijani kierowcy zawsze wychodza jakos z wypadku , dlaczego ?!!!
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Daniel pisze:Troche przesadzil kierowca ;/ ponoc nie wiedza czy to na 100% kierowal Zientarski ale chyba na to wskazuje wszystko.
sa juz swiadkowie ktorzy widzieli jak wsiadali do auta i za kierownice wsiadal Zientarski, a jednym ze swiadkow byla dziewczyna/narzeczona/zona tego pasazera
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

aha no to ta dziewczyna ma raczej niemile wspomnienia ;/
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
ODPOWIEDZ