Wiejski Tjuning

Sprawy o różnej tematyce
adamwsb

Post autor: adamwsb »

za taka cene bym ja wzial, jeszcze jest do odzysku za nie wielkie pieniadze
Ficek

Post autor: Ficek »

no w sumie oplaca sie za ta kase a wymienic lampy przod zderzak z m3 to juz by byl pelny pakiet :)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

to teraz wyscig kto pierwszy kupi :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
bociek

Post autor: bociek »

za ta cene tez bym wsysal :D da sie jeszczew ja uratowac :D ale tez ten rocznik to przypadkiem nei za wysoki ??? ale moge sie mylic :D
Ariel

Post autor: Ariel »

dobry jest byly produkowane!! ogolnie to sytuacja do uratowania, wymienic lampy 300zl i zderzak ok. 600zl i wypas by byl
zawias

Post autor: zawias »

byla bita , pas przedni jest nizej , zobaczcie jaka szpara miedzy maska a grillem ... wiec to napewno nie jest efekt tego Monster zderzaka.
Awatar użytkownika
Damiano
Zaawansowany forumowicz
Posty: 323
Rejestracja: 2007-04-02, 21:20
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Damiano »

z maska na pewno mial grzebane bo znaczka nie ma. a czy bite to raczej nie musi o tym swiadczyc szpara miedzy "grillem" a maska bo grill i zderzak w tym przypadku to calosc a szpara moze wynikac z tego ze jest to zrobione z laminatu wiec nie do konca musi pasowac. byc moze byl bity ale na pewno nie mozna tego stwierdzic po tej szczelinie :roll:
adamwsb

Post autor: adamwsb »

haha a ja to CUDO widzialem na zywo :D i wiem nawet gdzie to teraz jezdzi :P
przemek

Post autor: przemek »

ta pierwsza i ostatnia to porazka :(
cybek1984

Post autor: cybek1984 »

alez strzaly :D a po tej jednej malysz przelecial;)
Swobi

Post autor: Swobi »

Tez wlasnie mysle o zrobieniu takich pasow przez srodek.Mysle ze rozowe beda ladnie pasowaly...
Ficek

Post autor: Ficek »

swobi ale zastanow sie dobrze czy napewno rozowy bo ja na twoim miejscu to bym zrobil jeden zielony a drugi zolty 8)
adamwsb

Post autor: adamwsb »

mysle ze bedzie rewelacja :D
ODPOWIEDZ