Nasze forum BTS

Sprawy o różnej tematyce
Pablo

Post autor: Pablo »

Zgadzam sei w 100% nawet gdyby to kosztowalo 200zl to kazdy gdyby wyciagnol chocby 5zl to sie nazbiera wiec popieram :D
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

tez bym byl za tym. Ale musialby sie ktos tym zajac. I nie chodzi tu o przenoszenie tematow, bo przeciez z kopii zapasowej mamy plik kilkanascie mb na ktorym wszystko jest.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Ficek

Post autor: Ficek »

krzys ty bys musial sie tym zajac z adamem a jak cos to ja moge pomuc :lol:
wernus

Post autor: wernus »

noo mamy tu tylu zdolnych moderatorow, operatorow i dwoch adminow, napewno dacie rade
Ficek

Post autor: Ficek »

ja moge wykupic server itp uruchomic forum a przywracanie tematow itp to juz nie ja :P
przemek

Post autor: przemek »

damy rade jak dobrze do tego podejdziemy :d
wernus

Post autor: wernus »

co do platnosci to ktorys z adminow moze zalozyc konto na tej stronie:
http://www.dotpay.pl/?gclid=CJb6gZPfsZICFQYiZwod6wT_Gw
i dzieki temu kazdy z nas bedzie mogl zaplacic poprzez wyslanie sms'a - co znacznie ulatwi zbireranie srodkow :D

albo tu: http://www.atomsms.pl/system/
Ficek

Post autor: Ficek »

dobry pomysl !!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko ze to jest dobre na takie male platnosci do kilku zlotych :lol:
wernus

Post autor: wernus »

no zalezy ile osob by sie zadeklarowalo ze zaplaci, to sie oplaci przy troche wiekszej ilosci osob ale mozna placic w kazdej chwili od 1zl do 10zl.
Pablo

Post autor: Pablo »

Ficek pisze:dobry pomysl !!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko ze to jest dobre na takie male platnosci do kilku zlotych :lol:
Fakt faktem ale jak sie zbierze wieksza ilosc osob to naprawde bedzie to pare zlotych
adamwsb

Post autor: adamwsb »

dobry pomysl z tymi smsami
wernus

Post autor: wernus »

pracujcie nad tym bo wkurza mnie ten namiocik ;p jak przejdziemy na to nowe platne forum to bedzie ono bardziej oficjalne i wiecej ludzi bedzie je znajdywac na necie tymsamym wiecej czlonkow... 8)
przemek

Post autor: przemek »

wernus pisze:czlonkow...
hahahaha czlonkow to to jest sporo :D :P
sorry ale nie moglem wytrzymac i musialem to napisac
wernus

Post autor: wernus »

wiedzialem ze tak bedzie :P
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

serwer to my mamy przeciez z obluga MySQL. wiec mozna tam forum robic. Po co dwa serwery jak mamy jeden i tam mozna to zrobic.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
ODPOWIEDZ