Counter Strike Source

Sprawy o różnej tematyce
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Nie chwalac sie gram w to 8 lat xD od poczatkow praktycznie mialem serwery gralem w ligach itp itd :D moge pograc :D mam aktualnie konto z 1.6 i cs:cz niestety sourca nie mam :D
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
zawias

Post autor: zawias »

ja jutro zrobie formata bo pingi mam od 40 do 170 i za bardzo laguje , ale mozna sie jutro skumac na serwie , jak cos to abdzcie wszyscy na gadu o 12 i rzuce IP , zobaczymy czy umiecie cos grac :lol:
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

o 12 hmm mniej wiecej godzine bede mial spoko mzona cos porobic :D
cybek1984

Post autor: cybek1984 »

conter strike jest cieniutki ale chetnie zagram w call of duty 4 :D jak ktos chce a swoja droga gothic to najlepsza giera :twisted:


Nie Zmieniaj tematu Synus
zawias :wink:
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

wiesz kompa mam dobrego ale cod 4 mi nie ruszy niestety pozostaje mi tyolko na ps se w to pograc :)
Ficek

Post autor: Ficek »

zawias tylko nieinstaluj WH albo innyc wspomagaczy :lol:
zawias

Post autor: zawias »

Ficek pisze:zawias tylko nieinstaluj WH albo innyc wspomagaczy :lol:
w zyciu nie gralem na WH , i niebede grac , szkoda Steam i permamenta :wink: zreszta jakbys gral tak jak ja kiedys , WH nie wiele by ci dalo zeby mi [na forum nie przeklinamy] :P
Ficek

Post autor: Ficek »

zawias pisze:
Ficek pisze:zawias tylko nieinstaluj WH albo innyc wspomagaczy :lol:
w zyciu nie gralem na WH , i niebede grac , szkoda Steam i permamenta :wink: zreszta jakbys gral tak jak ja kiedys , WH nie wiele by ci dalo zeby mi [na forum nie przeklinamy] :P
wlasnie tak jest w tej grze ze kazdy jest najlepszy teraz niewiem jak bym gral bo niegralem juz w to dlugi czas ale kiedys tez umialem wymiatac :)
scrozer

Post autor: scrozer »

Ficek pisze:
zawias pisze:
Ficek pisze:zawias tylko nieinstaluj WH albo innyc wspomagaczy :lol:
w zyciu nie gralem na WH , i niebede grac , szkoda Steam i permamenta :wink: zreszta jakbys gral tak jak ja kiedys , WH nie wiele by ci dalo zeby mi [na forum nie przeklinamy] :P
wlasnie tak jest w tej grze ze kazdy jest najlepszy teraz niewiem jak bym gral bo niegralem juz w to dlugi czas ale kiedys tez umialem wymiatac :)
No to kiedy dziadek ma wam baty sprawic :D:D :P
Ficek

Post autor: Ficek »

mozna sie ustawic jakos w tygodniu :) Dostaniecie lanie i koniec :P :P :P
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

uu wyczowam tu wyzwanie :D
zawias

Post autor: zawias »

193.42.218.21:27023 Zapraszam o 19:00 na ten serwer :wink:
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

zwykly cs czy cs cz ?
wernus

Post autor: wernus »

zapraszam na rozgrzewke przed 19a :D serwer czynny :dwarf: : 91.146.233.146:27015
ODPOWIEDZ