wypadek macka zientarskiego

Sprawy o różnej tematyce
przemek

Post autor: przemek »

Glupota ludzka nie zna granic. Mam nadzieje ze poniesie za to kare. Bo nie jeden "zwykly" czlowiek poszedl by za to siedziec
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

szczerze mowiac to niejednokrotnie MY kierowcy o wiele przesadzamy z predkosciami. Tylko nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dopiero po tragedii sie to mowi.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
bociek

Post autor: bociek »

a to w koncu ten Maciek Zientarski zyje ?? i kto w koncu prowadzil ?? bojedni moia ze on drodzy ze nei a znowu ktos inny ze zyje\nie zyje ????
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

bociek wiem ze w wypadku zginal pasazer (ten z super expresu czy jakos tak) a zientarski w stanie bardzo ciezkim wyladowal w szpitalu, a sa swiadkowie ktorzy widzieli ze to zientarski wsiadal za kierownice wsrod swiadkow jest dziewczyna/narzeczona tego co zginal
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
siwyE30

Post autor: siwyE30 »

Dzisiaj w radiu mowili, ze Zientarski jest juz odlaczony od aparatury utrzymujacej go przy zyciu i ze reaguje juz na dotyk. Podobno dostaje juz jakis pokarm dozylnie czy jakos tak - takze sa szanse ze z tego wyjdzie i dalej bedzie gral w reklamach mowiac nam, ze nalezy jezdzic bezpiecznie :/
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

No dokladnie :) Tez slyszalem... Ja mam nadzieje ze z tego wyjdzie bo jak by nie bylo to go lubie jako dziennikarza.... :)

A co do wypadku to czysta glupota. No ale co poradzisz :?: Noga go swedziala i nacisna tam gdzie nie mozna bylo i masz..............
wernus

Post autor: wernus »

wedlug mnie to lecieli pewnie kolo 300, a kierowca jesli wyzdrowieje to powinien isc do wiezienia.
przemek

Post autor: przemek »

wernus pisze: a kierowca jesli wyzdrowieje to powinien isc do wiezienia.
dokladnie jestem tego samego zdania
adamwsb

Post autor: adamwsb »

no jakby nie bylo to zabil pasazera a to jest morderstwo czy jak to tam nazywaja
zawias

Post autor: zawias »

pojdzie po kosciach , tak jak Otyli :wink:
zero sprawiedliwosci
Ficek

Post autor: Ficek »

no tak bedzie jak zawias mowi ... stawiam 500 zl
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

stawiam 500 zl
i 6 pkt karnych :P
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Napewno wernus nie lecieli 300 bo od swiatel gdzie startowali do miejsca jest ok 600m a na takiej odleglosci to nawet bolidy F1 nie maja 300km/h bo dopiero po ok. 750m...

Jak dla mnie to mieli kolo 220km/h
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

co do sprawiedliwosci, co nawyzej dostanie wyrok w zawieszeniu bo byl trzezwy i nieumyslnie spowodowal wypadek smiertelny

co do predkosci policja wyliczyla ze mogl miec okolo 300 km/h poniewaz robili obliczenia sladow hamowania i odleglosci jaka przelecial w powietrzu, a slady hamowania wskazuja ze wyhamowal ze swojej poczatkowej predkosci okolo 120 km/h, a predkosc z jaka uderzyl w filar byla grubo ponad 100 km/h
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Nie ma bata zeby mial 300..... Chyba ze tam ma 2 silniki z F1 :P haha
ODPOWIEDZ