Mandaty

Sprawy o różnej tematyce
Darkshine

Post autor: Darkshine »

6 pkt i 500 zeta za stłuke :cry:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

ja dostalem 1000zl i 13pkt ale nie bede szczegolow zdradzal. Od tego czasu jezdze duzo spokojniej. Nauczka i tyle. Teraz mam na szczescie CB i wiem kiedy moge troche szybciej jechac i kiedy wolniej.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
cybek1984

Post autor: cybek1984 »

100 za przekroczenie
100 za przekroczenie
150 za pasy
450 za jazde po chodniku dokladniej wjechalem na srodek rynku i za probe ucieczki jak to nazwali

stare dzieje kazdy mandat przynajmniej pare lat temu teraz jestem czysciutki jak lza
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Krzys pisze:ja dostalem 1000zl i 13pkt ale nie bede szczegolow zdradzal. Od tego czasu jezdze duzo spokojniej. Nauczka i tyle. Teraz mam na szczescie CB i wiem kiedy moge troche szybciej jechac i kiedy wolniej.
Tak z ciekawości pytam, skasowały Ci sie juz te punkty ?
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

skasowaly ;) Jak dostalem te 13 to w sumie mialem akurat 21. potem kurs w wordzie i bylo 21-6 :P
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
daro 16v

Post autor: daro 16v »

Daniel pisze:JA dzis dostalem w Czechach mandat 1000CZK ( 140PLN ) :D beka na maxa :D dali jakis rachunek i ze mam wplacic w czechach w banku lub na poczcie :D :D :D
z tego co wiem toczeska policja kasuje od razu obcokrajowcow bo nie ma mozliwosci sciagania kasy od nich ani tez podstaw prawnych,osobiscie zaplacilem 100koron czyli 14 zeta za jazde pod prad na Stodolni:D
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

w polsce jest tak jesli niemasz stalego adresu zameldowania w polsce to mandat trzeba zaplacic do reki policjanta bo niebedzie mozliwosci sciagania, wiec dotyczy to cudzoziemcow ktorzy nie sa u nas zameldowani jak i polakow ktorzy niemaja stalego adresu zameldowania (bezdomni)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Ficek

Post autor: Ficek »

czyli jak jest taka sytuacja poza krajem ze policja wypisuje nam mandat to mozna poprosty to olac ciepłym moczem ?
bociek

Post autor: bociek »

a mi wczoraj komornik na chate wbil za nie zaplacony mandat :/ mysalelm ze mi anuluja z raji ze sie ucze i nei pracuje :/ a tu dupa blada wbil sie i trzeba bylo zaplacic :/
Awatar użytkownika
Damiano
Zaawansowany forumowicz
Posty: 323
Rejestracja: 2007-04-02, 21:20
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Damiano »

bociek pisze:a mi wczoraj komornik na chate wbil za nie zaplacony mandat :/ mysalelm ze mi anuluja z raji ze sie ucze i nei pracuje :/ a tu dupa blada wbil sie i trzeba bylo zaplacic :/

a jakl długo nie płaciłes tego mandatu?? pytam bo sam od wrzesnia jeszcze nie zapłaciłem za stłuczke 200zł :lol: :lol:
bociek

Post autor: bociek »

23.10.2007 dokladnie :D a do kumpla co dostal za to samo o godzinie tej samej nie przyszedl komornik. Wiec nie wiem jak oni wybieraja od kogo sciagnac a od kogo nie :/
cybek1984

Post autor: cybek1984 »

kiedy sie uczysz to jak komornik przyjdzie mowisz ze sie uczysz a wszystko w domu lacznie z autem nalezy do rodzicow i idzie do umozenia a jak powiesz ze pracjesz i nie zaplacisz wejda ci na wyplate wiem bo obie sytuacje przezylem
bociek

Post autor: bociek »

mowilem tak :D i gdybym mu nie zaplacil to odrazu sprawa idzie do sadu grodzkiego. I gdybym sprawe przegral to niedosc ze za mandat placil bym to jeszcze za rozprawe weic nie widzialem w tym sensu. A w soadzie roztrzygaja tylko wine czy mandat byl slusznie nalozony czy nie :/ o zmianie wysokosi mandatu albo uozeniu nie jest w sondzie mozliwe
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

daro 16v pisze:
Daniel pisze:JA dzis dostalem w Czechach mandat 1000CZK ( 140PLN ) :D beka na maxa :D dali jakis rachunek i ze mam wplacic w czechach w banku lub na poczcie :D :D :D
z tego co wiem toczeska policja kasuje od razu obcokrajowcow bo nie ma mozliwosci sciagania kasy od nich ani tez podstaw prawnych,osobiscie zaplacilem 100koron czyli 14 zeta za jazde pod prad na Stodolni:D
Czyli tak jak pisze tez Ficek mam to olać ciepłym moczem ? :D :D :D :D bo 140zł drogą nie chodzi :!:
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
bociek

Post autor: bociek »

dokladnie :D lej na to nawet zimnym moczem :D a jesli nawet komornik przyjdzie to zaplacisz 12 zl za to ze przyszdl + odsetki jakie moze 5 zl D
ODPOWIEDZ