Mandaty

Sprawy o różnej tematyce
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

ale to chyba czeski komornik :D
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Pablo

Post autor: Pablo »

Mi zawsze wchodził komornik bez jakichkolwiek upomnien i to zazwyczaj juz po pół roku i nigdy nie pomagały tłumaczenia że jestem bezrobotny ucze sie niemam żadnych dóbr materialnych itd jedyne co to mi rozkąłdali na raty zawsze miałem tak ze co miesiac miałem przyniesc do skarbowki jakas kaske tyle ile mam nie miałem wyszczegolnionej wielkosci rat a co do najwiekszego mandatu to wprawdzie nuie ja ale moj dobry kumpel dostał naraz 900zł i 19pkt karnych za wyprzedzanie na skrzyżowaniu podwójnej ciągłej i przejsciu dla pieszych jechał starą zdezelowaną astrą i chciał im zostawic auto w ramach kary bo nie było wiecej warte ale nie chcieli przyjąć:P

[ Dodano: Pon Kwi 21, 2008 2:37 pm ]
Daniel pisze:
daro 16v pisze:
Daniel pisze:JA dzis dostalem w Czechach mandat 1000CZK ( 140PLN ) :D beka na maxa :D dali jakis rachunek i ze mam wplacic w czechach w banku lub na poczcie :D :D :D
z tego co wiem toczeska policja kasuje od razu obcokrajowcow bo nie ma mozliwosci sciagania kasy od nich ani tez podstaw prawnych,osobiscie zaplacilem 100koron czyli 14 zeta za jazde pod prad na Stodolni:D
Czyli tak jak pisze tez Ficek mam to olać ciepłym moczem ? :D :D :D :D bo 140zł drogą nie chodzi :!:
co do mandatów zagranica to w niemczech czy w austrii juz jest tak że trzeba płącić odrazu inaczej zatrzymują auto do czasu wpłacenia pare razy juz niestety musiałem siegac do portfela;/ a w czechach z tego co słyszałem trzeba juz odrazu tez płącic niewiem napewno bo jak czesi mnie dorwa to zawsze sie konczy "na dobre vodku" :) a co do fotoradarów za granica to mase znajomych juz dostało do polski i z holandii, niemiec, czech i austrii mi naszczescie sprzed dwóch lat z holandii nie przyszły bo bym chyba nie narobił na to :P
pisarek

Post autor: pisarek »

raz mnie zlapali mial byc mandat umowilem sie ze dzien pozniej stawiam im kebaby i oczywiscie podalem jakis kosmiczny numer:)zeby bylo smieszniej tydzien pozniej zlapali mnie ci sami i ze ich wyjebkalem:)i umowilem sie ponownie na kebaby i podalem ost cyfre inna z telefonu a oni do mnie : czekaj pan puscimy panu sygnal :)a ja do nich niech mi pan powie jaki numer podalem i walek nie dali sie nabrac:))) no i na drugi dzien juz zapierdalalem do nich z kebabami:)
Ficek

Post autor: Ficek »

pisarek pisze:raz mnie zlapali mial byc mandat umowilem sie ze dzien pozniej stawiam im kebaby i oczywiscie podalem jakis kosmiczny numer:)zeby bylo smieszniej tydzien pozniej zlapali mnie ci sami i ze ich wyjebkalem:)i umowilem sie ponownie na kebaby i podalem ost cyfre inna z telefonu a oni do mnie : czekaj pan puscimy panu sygnal :)a ja do nich niech mi pan powie jaki numer podalem i walek nie dali sie nabrac:))) no i na drugi dzien juz zapierdalalem do nich z kebabami:)

hahahahahahahhahaahhahahahahahahahahahahahahaha LEZE NA ZIELI I SIKAM W MAJTKI hahahahaha
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Pisarek a ile tych kebabów kupiłeś za te dwa razy :?: po 2 na łeb czy tego pierwszego razu nie pamiętali :?: :)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

pisarek dobre dobre :D:D:D:D

a ja jakos mam szczescie jak narazie i mandatu niedostalem (niezapeszajac)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Przygoda pisze:
a ja jakos mam szczescie jak narazie i mandatu niedostalem (niezapeszajac)

Dziwne żebyś ty dostał......... Blacha i nara :P
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Tomek o czym Ty do mnie rozmawiasz :?: :D :grin:
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Przygoda pisze:Tomek o czym Ty do mnie rozmawiasz :?: :D :grin:
No właśnie teraz to przeczytałem co napisałem i jakoś dziwnie to brzmi.......... :P
przemek

Post autor: przemek »

pisarek pisze:raz mnie zlapali mial byc mandat umowilem sie ze dzien pozniej stawiam im kebaby i oczywiscie podalem jakis kosmiczny numer:)zeby bylo smieszniej tydzien pozniej zlapali mnie ci sami i ze ich wyjebkalem:)i umowilem sie ponownie na kebaby i podalem ost cyfre inna z telefonu a oni do mnie : czekaj pan puscimy panu sygnal :)a ja do nich niech mi pan powie jaki numer podalem i walek nie dali sie nabrac:))) no i na drugi dzien juz zapierdalalem do nich z kebabami:)
nie no nie mogę polałem sie ze śmiechu hahha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobry jesteś :D
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Tomek325i pisze:
Przygoda pisze:Tomek o czym Ty do mnie rozmawiasz :?: :D :grin:
No właśnie teraz to przeczytałem co napisałem i jakoś dziwnie to brzmi.......... :P

a tak po za tym ja tak nierobie Tomku :mrgreen: :razz: :wink: :grin: :cool:
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Przygoda pisze:
Tomek325i pisze:
Przygoda pisze:Tomek o czym Ty do mnie rozmawiasz :?: :D :grin:
No właśnie teraz to przeczytałem co napisałem i jakoś dziwnie to brzmi.......... :P

a tak po za tym ja tak nierobie Tomku :mrgreen: :razz: :wink: :grin: :cool:
A jak :?: :D :lol: :lol:

A ja jeszcze nie dostałem żadnego mandatu :P hahahaha :lol: ale napewno jak dostanę to się poskładam od razu patrząc na liczbę na kwitku :P
pisarek

Post autor: pisarek »

jako zawodowy mam ok 15 pkt wiec narazie smigam jak na szpilkach:)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

pisarek jako zawodowy :?: tzn :?: zawodowy zbieracz punktow :D:D:D


Tomek mnie poprostu znaja :D:D:D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

hehe takiemu to fajnie :) Konrola drogowa z której nic nie wynika :P hahahaha :lol: :lol:

A Pisarek pewno na jakimś TIRze śmiga :D
ODPOWIEDZ