[E36] BMW by MISIEK

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

NO śliczne :) Zakładaj na autko chce to widzieć :)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

dobry wybor ... ladne fele
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Ficek

Post autor: Ficek »

zapodaj je na wóz i dawaj JPG !!!!!!!!!!!!!
Tomasz

Post autor: Tomasz »

felgi klasa, ale poco pokrowce na super tapicerce?? Ja wiem że zawsze szkoda zabrudzić ale poto to jest
zawias

Post autor: zawias »

felgi miód , zarzuc teraz nizszy zawias , i pomaluja te dokladki ,progi bo biją w oczy :mrgreen:
Darkshine

Post autor: Darkshine »

panowie spokojnie, spokojnie , na wszystko przyjdzie czas , gdy wybije magiczna data 10-ty zapodam oponki przód 215/40 tył 225/45 , ze względu na fundusze wyciąganie nadkoli i malunek progów i zderzaków w czerwcu więc najpierw foto z felgami a puzniej wrzuce jak już będzie pomalowane u daro16v , a co do pokrowców to już ich nie mam a dywaniki idą do wymiany i bedzie git :razz:
--=CZARNY=--

Post autor: --=CZARNY=-- »

Zacna felga widziałem na zywca kiedys na e36 na ładnej glebie pięknie to wyglada :) te felgi juz nie sa w produkcji... bo tak naprawde to keskin zgapił ten wzór od BBS-a :D identyczne felgi zaczoł produkowac sporo wczesniej BBS. Są to felgi BBS RK II a nizej sa fotki jak to lezy na e36 coupe ... przód 8cali tył 9 pieknie to wyglada :D ..... Tak wiec czekamy na twoją galerie ;)

-------> BBS RK II http://img73.imageshack.us/img73/6998/d ... jp9dw1.jpg
http://img115.imageshack.us/img115/9103 ... ho6mp9.jpg

POZDRAWIAM!! --=CZARNY=--
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

tez bym chcial na tyl felge 9" albo chociaz 8,5 :cry:
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
--=CZARNY=--

Post autor: --=CZARNY=-- »

Krzys a ty masz 8 cali nie?? troche kijowo do e36 8cali to na przód a na tył powinno byc te 9 zeby ładnie lezało :) jesli sie juz ma wsztkie 4 kółeczka o szerokosci 8 cali to zeby uratowac jako tako tył mozna dac dystanse, (oczywiscie z tymi dystansami to zalezy jeszcze jakie ET ma felga bo czasami nie sa one potrzebne) no ale nie ma jak to prawdziwe 9cali, szerszy rancik no i ładnie naciagnieta oponka taki fajny GERMAN STYLE ;)
Ostatnio zmieniony 2008-04-25, 19:16 przez --=CZARNY=--, łącznie zmieniany 1 raz.
Darkshine

Post autor: Darkshine »

No właśnie dlatego tak długo czekałem z felgami do mojej bm-ki trudno znalezć takie i do tego za taką kase jak dałem + musiałem wyprostować lekko zagięty rant i polerka rantów czyli prawie jak nowe :mrgreen:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

chce kupic dystanse ale najpierw musze zawalcowac ta kante od srodka zeby uzyskac 1 cm luzu ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
--=CZARNY=--

Post autor: --=CZARNY=-- »

O własnie a ile dałes za ten felunek :P pochwal sie :D
Darkshine

Post autor: Darkshine »

Dokładnie to dałem 1110 zeta :mrgreen:
--=CZARNY=--

Post autor: --=CZARNY=-- »

No to zrobiłes interes jak bys dał jeszcze raz tyle to i tak było by tanio Nowe BBSY RK II kosztuja ok 6-8tys. :D:D nie wiem jak z tymi keskinami ale te BBS-y były specjalnie wzmacniane ... hmmmm odkupie je od ciebie za 2000PLN :D co ty na to :>?
Darkshine

Post autor: Darkshine »

Niestety nie są na sprzedaż , ale dzięki za propozycje :mrgreen:

[ Dodano: Pon Maj 19, 2008 11:39 am ]
Narazie tylko tyle fotek bo nie miałem czasu porobić a do tego pogoda się popsuła, a jak już wyciągne troche nadkola i pomaluje progi i zderzaki to przód i dzie na glebe :mrgreen:

[ Dodano: Pią Maj 23, 2008 8:07 pm ]
A tu pare nowych foto :mrgreen:
Załączniki
jpg real.JPG
jpg real.JPG (30.02 KiB) Przejrzano 126 razy
jpg real2.JPG
jpg real2.JPG (18.63 KiB) Przejrzano 126 razy
jpg real.3.JPG
jpg real.3.JPG (25.53 KiB) Przejrzano 126 razy
BMW.JPG2.JPG
BMW.JPG2.JPG (35.32 KiB) Przejrzano 129 razy
BMW.JPG1.JPG
BMW.JPG1.JPG (37.88 KiB) Przejrzano 130 razy
ODPOWIEDZ