No To powodzenie Maturzysci

Sprawy o różnej tematyce
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

U mnie z dwóch klas 54 osoby zrobili jedną i jest teraz 30... z czego 15 chodzi :P hahahah
olka

Post autor: olka »

Judi pisze:a na jaki profil chodziłaś, jeżeli wolno spytać :?:
matematyczno- językowy
Awatar użytkownika
Judi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-01-10, 23:20
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Judi »

aha... a z kim miałaś matmę :?: bo nas męczyła przez 3 lata Witoszka zwana "krwawą Mirką" :mrgreen:
motoryzacja-zainteresowanie nie tylko dla panow;)
olka

Post autor: olka »

u ten samej pani co roku przed zakończeniem semestru bądź roku szkolnego byłam bardzo częstym gościem zaliczającym sprawdziany "byle tylko na dwa" :P 6 godzin z nią tygodniowo to stanowczo o dużo za dużo :P
Awatar użytkownika
Judi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-01-10, 23:20
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Judi »

nie przejmuj się, bo z mojej ekipy też sporo osób marzyło o tzw. "SŁODKIEJ DWÓJI" :wink:
motoryzacja-zainteresowanie nie tylko dla panow;)
przemek

Post autor: przemek »

wiece jaka ja mam szkołę od 2 lat tam jestem "zapisany" byłem tylko raz i zdaje z roku na rok :D
Awatar użytkownika
Judi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-01-10, 23:20
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Judi »

przemek pisze:wiece jaka ja mam szkołę od 2 lat tam jestem "zapisany" byłem tylko raz i zdaje z roku na rok :D
masakra :roll: a co to za szkoła??
motoryzacja-zainteresowanie nie tylko dla panow;)
przemek

Post autor: przemek »

czemu masakra właśnie fajnie.Wieczorówka ale nie podam nazwy :D
Awatar użytkownika
Judi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-01-10, 23:20
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Judi »

spoko :wink: masakra, że masz się tak fajnie.... pozazdrościć.... mnie skończenie LO kosztowało sporo nerwów i wysiłku....
motoryzacja-zainteresowanie nie tylko dla panow;)
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Ja mam technikum 3 dni w tygodniu :) na 14:15 :D hehe
cybek1984

Post autor: cybek1984 »

przemek pisze:czemu masakra właśnie fajnie.Wieczorówka ale nie podam nazwy :D
wieczorowa szkoła szycia i dziergania :D, matura kiedy to było :D nawet mam za sobą chwilowy epizod na Polibudzie w gliwicach a co jeszcze przedemna kto wie :567: wypadało by cos skończyć studia to podstawa na dzien dzisiejszy niestety
Beret

Post autor: Beret »

a ja mam wolne dopiero w czwartek na niemiecki i piatek gera
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

mowa o jedynce była, a o tym maćkowskim słyszałem dużo.....gdy idziesz do odpowiedzi i nic nie umiesz masz 3 a gdy wszystko umiesz to też masz 3 heh ;) i sie ponoć slini czy cos :| masakra :P jednak budowlana rulezzz :D:D
olka

Post autor: olka »

gdy idziesz do odpowiedzi, nic nie umiesz i jesteś chłopakiem to masz trzy, gdy idziesz do odpowiedzi, nic nie umiesz, jesteś dziewczyną i masz bluzke z dekoltem to masz 4 :D gdy siedzisz w pierwszej ławce (tak jak ja) a maćkowski robi jakiś eksperyment to musisz sie plecakiem zasłaniać żeby czymś nie dostać w głowe :P a na sprawdzianach to miałam na niego mega sposób, oczywiście nic nie umiałam, pytania były ABCD, więc jeśli obok odpowiedzi (które oczywiście zaznaczałam na zasadzie wyliczanki) rysowałam serduszko z napisem "pan maćkowski" to dostawałam trójke. O tym nauczycielu to by można całą książke napisać :P
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

no no dużo mi też kumpela o nim opowiadała, przedupny gościu haha :D u nas zas w budowlance jak chcielismy przełożyć spr z budownictwa to nauczyciel musiał sie zmierzyć na ręce z jednym z uczniów w klasie......no i zawsze tak trafił ze wybrał najmocniejszego haha :D a wogule to w każdej szkole są smieszni nauczyciele co jest mnóstwo historii o nich ;))
ODPOWIEDZ