Ciekawe filmy

Sprawy o różnej tematyce
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

Krzyś nie bardzo bo robota była fajna i dobrze płatna :D fakt ze sie tam narobiłem ale coś za coś, a po przylaniu mu ulżyło mi za całe 1,5 roku pracy dla hu.... :grin: :grin: :twisted: ale moje bezrobocie nie trwało długo jużmam inna robote, troche słabiej płatna ale za to bezwysiłkową :D
Ficek

Post autor: Ficek »

Oglądałem wczoraj ten film OKO :570: mi sie podobał :cool: ale i tak mugłby byc lepszy :570:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

polecam obie czescie Drogi bez powrotu. Oczywiscie ogladac najpierw 1 a potem 2 ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

co do filmu OKO mialem okazje go obejzec ostatnio i spoko :) moge go polecic,mnie sie osobiscie podobal ;)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

Mgła - kompletne dno moge porownac z seria wszystkich switow zywych trupow, film zapowiadal sie fajnei w polowie juz przysypialem, nie wiem jak mozna tak spartolic ekranizacje powiesci Stevena Kinga, film Fog (mgla) z przed kilku lat o wiele lepszy
cybek1984

Post autor: cybek1984 »

zakazane pietro fajny azjatycki horrorek a co do drogi bez powrotu to 1 owszem miazdzy ale ta 2 hehe nie moglem ze smiechu jak ten komandos wyskoczyl z tym lukiem no placz i zal ze to ktos nazwal horrorem mgla tez jest daremna to malo powiedziane co jeszcze moge polecic hiszpanski film "rec" cos w stylu blair witch koncowka swietna, one missed cals azjetyki nie amerykanski chłam, Shutter- klasyka gatunku, alone tez film tworcow shuttera dobry, face tez niezly filmik
pisarek

Post autor: pisarek »

ja dopiero zerknalem na american gangster mysle ze film godny polecenia
Darkshine

Post autor: Darkshine »

Wykidajło 2 , filmik w miare :grin:
Awatar użytkownika
Judi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-01-10, 23:20
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Judi »

JUNO :grin: :grin: :grin:
motoryzacja-zainteresowanie nie tylko dla panow;)
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

Alvin i wiewiórki - fajna komedia, pośmiałm sie jak malo kiedy, eleganckie teksty i motywy, tytul moze nie zachecac ale moge spokojnie polecic :)
przemek

Post autor: przemek »

Zielona Mila film jest naprawdę zajefajny
cybek1984

Post autor: cybek1984 »

ty Andrzej to nie jest fajny film a klasyk :)

[ Dodano: Pon Maj 12, 2008 1:36 am ]
sierociniec :)
Ficek

Post autor: Ficek »

oglądałem wczraj HOSTEL i HOSTEL 2 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zajefajny horrorek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

no bardzo fajne horrorki polecam rowniez ... i ja juz niemam zamiaru wybierac sie na czechy czy slowacje :D :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Ficek

Post autor: Ficek »

no ja tez sie teraz boje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ