Nasze forum BTS

Sprawy o różnej tematyce
DAREX

Post autor: DAREX »

Ficek pisze:o po co byc klubowiczem jezeli KLUBOWICZ od FORUMOWICZA ma sie niczym niezóznic ?
mogą sie różnić owszem.
Osobny dział dla klubowiczy, i inne duperele.
Ale osobna galeria to przesada.
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

Może zróbmy tą ankietę i zobaczymy co z tego wyniknie forumowiczów jest więcej klubowiczów więc jak wszyscy będą tego zdania co DAREX to niema się co przejmować zostanie po staremu :wink:
Obrazek
przemek

Post autor: przemek »

jeśli maja być jakieś spory niech zostanie tak jak jest
Ficek

Post autor: Ficek »

ja jestem za ankietą mysle ze wiekszosc forumowiczów bedzie chciała zrobic osobny temat. a wogule co miało by przeszkadzac forumowiczowi w tym ze bedzie to osobno ???????????????????????
adamwsb

Post autor: adamwsb »

jednak jakby nie bylo to na wiekszosci innych for tez klubowicze a forumowicze maja osobne galerie i jakos nikt nie czuje sie gorzej czy inaczej
DAREX

Post autor: DAREX »

adamwsb pisze:jednak jakby nie bylo to na wiekszosci innych for tez klubowicze a forumowicze maja osobne galerie i jakos nikt nie czuje sie gorzej czy inaczej
Jakoś nie przypominam sobie aby na jakimkolwiek z lepszych for BMW, którekolwiek miało taki bezsensowy podział, zamiast tego lepiej zróbcie dział Zrób to sam ;)
Ficek

Post autor: Ficek »

jak bedzie osobny dział z galeria to moze wiecej chętnych bedzie na klubowicza :cool:
Awatar użytkownika
Judi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-01-10, 23:20
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Judi »

Ficek pisze:jak bedzie osobny dział z galeria to moze wiecej chętnych bedzie na klubowicza :cool:
też tak myślę :!: chyba klubowiczom należy się wyróżnienie za większy wkład w istnienie klubu i obowiązki... a podział może zmowtywuje aktywnych forumowiczów do wstąpienia bo BTSu :wink:
motoryzacja-zainteresowanie nie tylko dla panow;)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

DAREX pisze:Zrób to sam
juz o tym myslalem zeby zrobic ten dzial. Mysle ze bardzo przydatny by byl!!
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
DAREX

Post autor: DAREX »

Też tak uważam :)
wernus

Post autor: wernus »

to kiedy dacie ten znaczek bmw koło adresu strony w przeglądarce bo zaczyna mi brakowac tego namiocika powoli ;p


ps.
co do podzielenia galerii jestem przeciwny, klubowicze i tak sa juz wyroznieni na stronie głównej, moze zróbcie osobne forum dla klubowiczów;p <joke>
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

nie wiem czemu wlasnie ale nie chce dzialac ta ikonka bmw. Juz to robilem i dziwne ze nie dziala. czasem sie pojawia i nie wiem od czego to zalezy..
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

troche juz mamy to nowe forum i sa fajne i nie fajne rzeczy. Czy jest jakas osoba ktora zajela by sie udoskonaleniem grafiki forum?? Glownie chodzi o 3 skiny(BlackBlue, subSilver i unMods)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
DAREX

Post autor: DAREX »

Zajmę się tym.
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

Krzys pisze:troche juz mamy to nowe forum i sa fajne i nie fajne rzeczy. Czy jest jakas osoba ktora zajela by sie udoskonaleniem grafiki forum?? Glownie chodzi o 3 skiny(BlackBlue, subSilver i unMods)
a co trzeba zrobić ?? bo ja nie używam tamtych skórek... :P
Obrazek
ODPOWIEDZ