Wiejski Tjuning

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

dzisiaj widzialem goscia w golfie III na swiatlach stalem kolo niego i patrze a on ma klapke od wlewu paliwa otwarta, przygladam sie a pod klapka ma tez wlew gazu, chcial zakamuflowac sie ale nieudalo mu sie bo zapomnial zamknac klapke :D ludzie maja pomysly
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Ficek

Post autor: Ficek »

tez widziałem duzo takich przypadków nawet kumpel tam ma zrobione i sie niechce przyznac ze ma gaz a w bagazniku połowe miejsca zajmuje butla gazowa a jak sie go pytamy po co ma tą butle to mówi ze koledzie wiezie hahaha wozi mu już ją pół roku <lol2>
bociek

Post autor: bociek »

mnie tam jest bez ruznicy czy kots ma lpg czy nie. Poto to wynalezli zeby sie taniej jezdzilo.
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

mnie tam osobiscie sie podoba, niepowiekszalem tych zdjec ale niemam do czego sie doczepic :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
DAREX

Post autor: DAREX »

Wg. mnie jest przesadzona :)
Ostatnio zmieniony 2008-05-25, 19:42 przez DAREX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

"siodemka powinna jak dla mnie pozostać dystyngowaną limuzyną a nie sportowym wiejskim plastikowym i w dodatku niebieskim paskudztwem ... ¯ENADA!"
Tak skomentował to auto mój kumpel i popieram go w 100 %%%%
Obrazek
cybek1984

Post autor: cybek1984 »

a dla mnie dno dlaczego juz mowie gejowski kolor felgi wygladaja jak z pudelka z ciastkami pomalowane na wszystkie kolory teczy a tym wydechem chyba wymiotuje tak wyglada
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Nawet ładna choć do siódemki to jakoby nie pasuje .
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
przemek

Post autor: przemek »

na pierwszy rzut oka nie jest zła. ale ten przód mi jakoś taki dziwny sie wydaje
Ficek

Post autor: Ficek »

moim zdaniem tez przód to wiocha !!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

i tak bym go przygaranal ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
olka

Post autor: olka »

Krzys pisze:i tak bym go przygaranal ;)
ta a potem sprzedał :P
daro 16v

Post autor: daro 16v »

dave pisze:Widziałem też tak w 7er zamontowany zawór wlewowy LPG .Wielkie brawa instalatorów :roll:
Pomijajac lachane z Waszej strony wyjasnie od praktycznej strony tego miejsca pomijajac ze jest w kijowym miejscu czy tez lpg jest kijowe .Auto mialo montowana instalacje lpg czy tez mozliwe- cng na rynek zachodni czyli szczegolnie niemcy holandia czy belgia.tam wymogi montazowe jasno okreslaja ze miejsce zamocowania zawrou tankowania musi byc min.40 cm w promieniu koncowki rury wydechowej oraz zamocowany na elemencie nosnym pojazdu a nie w zderzaku jak to robia u nas bo ladniej czy "bardziej skrycie" (w razie wypadku przy uderzeniu wlew zostanie w aucie a nie bedzie lezal lacznie ze zderzakiem i przewodami w rowie..a reszty sie sami domyslcie :grin:
przemek

Post autor: przemek »

ODPOWIEDZ