Dni Jastrzębia 21.06.08

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

1.Kuki
2.Ficek i mlodociany
3.Daniel
4.zawias
5.DAREX+Beretto
5.Krzyś+Olka
6.Musso
7.Miras
8.mario + kasia 20 + aaddriaannn
9. Kolebka + Basia
10. Przemek+Wiola
11. Przygoda z narzeczoną
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
virus

Post autor: virus »

trochę daleko ale jak sie zabiorą ludzie z sosnowca i okolic to tez będę.Zabiorę oponki do palenia i jazda....
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

tomash pisze:
mlodociany pisze:Na 90% mamy załatwiony pokaz i duże prawdopodobieństwo na palenie gumy. Jutro Ficek napisze dokładnie bo czekamy na telefon od pani która się tym zajmuje.
Nie zrozumcie mnie źle ale palenie gumy nie jest chyba najlepszym sposobem na reklamę klubu?
Hmmmm powiem Ci że też nie przepadam za paleniem jako reklamę. Ale z drugiej strony ludzie którzy nie znają się na motoryzacji lubią pooglądać jak auta kręcą. Bo właśnie do takiego typu pokazu przychodzą :)

Fajnie że ekpia się nam zbiera :) BTS się pokaże nawet w TV :) Będzie ciekawie :) Mam nadzieję że dacie z siebie wszystko i ludzie będą zadowoleni no i liczba osób w klubie wzrośnie jeszcze :))
mlodociany

Post autor: mlodociany »

Tomek325i pisze:
tomash pisze:
mlodociany pisze:Na 90% mamy załatwiony pokaz i duże prawdopodobieństwo na palenie gumy. Jutro Ficek napisze dokładnie bo czekamy na telefon od pani która się tym zajmuje.
Nie zrozumcie mnie źle ale palenie gumy nie jest chyba najlepszym sposobem na reklamę klubu?
Hmmmm powiem Ci że też nie przepadam za paleniem jako reklamę. Ale z drugiej strony ludzie którzy nie znają się na motoryzacji lubią pooglądać jak auta kręcą. Bo właśnie do takiego typu pokazu przychodzą :)

Fajnie że ekpia się nam zbiera :) BTS się pokaże nawet w TV :) Będzie ciekawie :) Mam nadzieję że dacie z siebie wszystko i ludzie będą zadowoleni no i liczba osób w klubie wzrośnie jeszcze :))
Pwiem wam tak. Nie wiem jak możemy się pokazać. Ten asfalt wokół murawy nie jest zbyt szeroki. Jakieś wyścigi odpadają bo tam ludu mase będzie. Jak macie jakieś pomysły to piszcie.
BaracuSS

Post autor: BaracuSS »

tomash pisze: Nie zrozumcie mnie źle ale palenie gumy nie jest chyba najlepszym sposobem na reklamę klubu?
Zależy jakiego klubu, jeżeli emeryta to się zgodzę :mrgreen:
zawias

Post autor: zawias »

no i krótka Piłka ze strony Baracussa :mrgreen: mysle ze popalic mozna ja niemam czym ale mysle ze chlopakow niebedzie trzeba namawiać , jesli tylko zrobia jakis kawalek placu pod upalanie to wywola to u ludzi Tylko pozytywne odczucia :564:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

a ja mysle ze palenie typu gaz w podloge i w miejscu do wystrzalu to nie na ta impreze, najciekawszym dla ludzi widowiskiem by bylo cos ale drift jakies slizganie sie, tutaj poprostu by podziwiali jakies umiejetnosci kierowcow, a co to za filozofja stac w miejscu i kopcic opony :?:
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
zawias

Post autor: zawias »

ja mam lepszy pomysl zrobimy okrag z Beemek dla Kisiola bedziemy palic w miejscu a Kisiol bedzie latał w srodku Bokiem :mrgreen:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

mysle ze palenie gumy to nie ale drift to tak. Wszyscy tak gadaja a mysleliscie wogole kto sie poswieci i bedzie to robil?? Bo jak narazie nie widze chetnego, a miejsca jest faktycznie tam bardzo malo.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
tomash
Zaawansowany forumowicz
Posty: 679
Rejestracja: 2008-04-04, 22:56
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: tomash »

Przygoda pisze:a ja mysle ze palenie typu gaz w podloge i w miejscu do wystrzalu to nie na ta impreze, najciekawszym dla ludzi widowiskiem by bylo cos ale drift jakies slizganie sie, tutaj poprostu by podziwiali jakies umiejetnosci kierowcow, a co to za filozofja stac w miejscu i kopcic opony :?:
O to mi chodziło :wink:
mlodociany

Post autor: mlodociany »

To nie jest zbyt szerokie!! Wymyślcie może coś co jest bardziej widowiskowe. A wsumie pójde tam jutro i zrobie kilka fotek jak to wygląda i wrzuce na forum.
virus

Post autor: virus »

wrzuć bo nieweim czy brać opony na zmianę
Ficek

Post autor: Ficek »

jezeli chodzi o jkis pokz to w poniedzialek bede to uzgadnial z mosirem tnz powiedza mi co mozemy zrobic itp ale drift odpada bo jest za ciasno a lipa by byla jak by ktos przylozyl w betonowa sciane ... a wogule na dole tez bedzie pelno ludzi a asfalt niejest odgrodzony . dzisiaj udalo mi sie zalatwic z mosirem kawalek przestrzeni na plakacie ktory bedzie rozwieszony na calym jastrzebiu mam nadzieje ze napisza tam cos ciekawego
przemek

Post autor: przemek »

jeśli chodzi o mnie to palenie gumy ok ale ale tak bez przesady :) :P
Awatar użytkownika
Damiano
Zaawansowany forumowicz
Posty: 323
Rejestracja: 2007-04-02, 21:20
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Damiano »

1.Kuki
2.Ficek i mlodociany
3.Daniel
4.zawias
5.DAREX+Beretto
5.Krzyś+Olka
6.Musso
7.Miras
8.mario + kasia 20 + aaddriaannn
9. Kolebka + Basia
10. Przemek+Wiola
11. Przygoda z narzeczoną
12. Damiano
ODPOWIEDZ