Mandaty

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

no własnie bociek chyba nieumiesz tego uzywac tak jak trzeba :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Swobi

Post autor: Swobi »

Musisz mieć czytnik kart BP w samochodzie i autograf Piaska w paszporcie polsatu.Filmów nie oglądasz?? :mrgreen:
bociek

Post autor: bociek »

hehe na to wyglada :D:P
pisarek

Post autor: pisarek »

mogles im dac kola do malucha albo zapach do samochodu:)
bociek

Post autor: bociek »

nie mam kol do malucha ani zapachu do auta nie mam :( jedynie brisa do kibla o zapachu cytryny :D ale tego pewnie by nie chcieli :D:P
Pawel

Post autor: Pawel »

W zeszłym roku 12 punktów i 600 zł na autostradzie wrocław-gliwice. 10 punktów za prędkośc i 2 za pasy, 3 tygodnie pozniej 4 punkty i 100 - 2 pkt za pasy i 2 za predkosc
francik

Post autor: francik »

przed wczoraj czyli w piątek 13 dostałem mandat 12pkt i 400zł za to ze wyprzedzałem na pasach z prawej strony auto z predkoscia ponad 100 hehehe a okazało sie ze te auto to był nie oznakowany radiowóz :573:
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

francik pisze:przed wczoraj czyli w piątek 13 dostałem mandat 12pkt i 400zł za to ze wyprzedzałem na pasach z prawej strony auto z predkoscia ponad 100 hehehe a okazało sie ze te auto to był nie oznakowany radiowóz :573:
hahahaha ja nie moge masakra :P rozwaliło mnie to totalnie :D
bociek

Post autor: bociek »

jesli taki walek zrobiles w miescie to i tak cie bardzo lagodnei potraktowali
adamwsb

Post autor: adamwsb »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Obrazek
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

no Adam ładne pisemko :)

co do tych 12 pkt i 400 zł to faktycznie jakos lagodnie potraktowali bo za sama predkosc masz juz 400 zł i 10 pkt

a kolega kolekcjoner z trasy gliwice wrocław ładnie 4 dni tyle punkcikow :) "gratulacje" ;)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
przemek

Post autor: przemek »

golu anulujesz mi mandat :D ?
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

juz kiedys to pisalem NIEMA CZEGOS TAKIEGO ZE POLICJANT MOZE ANULOWAC MANDAT W MOMENCIE PODPISANIA GO PRZEZ OSOBE KTORA POPELNILA WYKROCZENIE
jedynie jesli ktos jest bezrobotny to moze sie starac o anulowanie go, ewentualnie wystapic z pismem o rozlozenie mandatu na raty MANDATU NIEMOZNA ANULOWAC PO PODPISANIU
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

jesli juz mowa o mandatach. Zdarzylo mi sie wjechac na droge z zakazem ruchu(pozniej sie okazalo ze za wyjatkiem tych co zaopatruja sklepy itp) i pan straznik zapytal gdzie jade, a ja ze do sklepu. Wlepil mi mandat za to ze tam wjechalem. Przyjalem mandat 100zl i 5pkt a pozniej zapytalem co pisalo pod znakiem i okazalo sie ze za wyjatakiem...czyt wyzej. A mandat juz mialem wypisany w rece. Kolezanka miala legitymacje z Oriflame jako osoba ktora to sprzedaje a 20m dalej byl punkt Oriflame. Pan straznik mi powiedzial ze juz za pozno ze mandat wypisany i ze go przyjalem ale dokladnie mi nie powiedzial jaki wyjatek byl pod znakiem. Czy da sie jakos nie przyjac jeszcze mandatu czy juz jest AMEN po wypisaniu? Tak bym mogl sobie anulowac(sad grocki) mandat bo teoretycznie jechalem do tego sklepu po towar.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Krzys w takim przypadku mozesz pismem skierowac sie o anulowanie mandatu tylko musisz dokladnie opisac miejsce i sytuacje, pismo musisz kierowac i sklad w urzedzie wojewodzkim w katowicach, ale o to zawsze mozesz tez zapytac w urzedzie skarbowym, ale nieobiecuje ze Ci go anuluja, bo tak jak straznik "wiejski" powiedzial mandat podpisany jest juz faktem przyznania sie popelnienia wykroczenia i przyjecia go
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
ODPOWIEDZ