Dni Jastrzębia 21.06.08

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
przemek

Post autor: przemek »

więc prawdopodobnie pojadę. Łukasz to napisz mi o której mam być pod Auchanem w Mikołowie jak coś sie zmieni to będę dzwonił na komórę.

ktoś jeszcze będzie sie do nas dołączał?
Ficek

Post autor: Ficek »

Krzys pisze:Ficek a ta przemowa jest napisana??
jezeli chodzi o przemowe to jest sprawa zawiasa na jego głowie jest przygotowanie tego jak masz pomysł na jakies fajne zdania które mogły by sie pojawic w przemowie to gadaj z zawiasem




PROSZE WSZYSTKICH O PRZYBYCIE PUNKTUALNIE POD KINO PONIEWAZ PÓZNIEJ MOZE BYC PROBLEM Z WIAZDEM NA STADION
Ostatnio zmieniony 2008-06-20, 22:44 przez Ficek, łącznie zmieniany 3 razy.
Kriso

Post autor: Kriso »

Mam nadzieje ze wszystko pujdzie zgodnie z planem :)

PS.Gratulacjie za przyjecie kolegi [glow=red]miras7305[/glow] Bo Widze ze jedyny chce cos zrobic cos klubem sorka za opinie!! Pozdrawiam
rapanu

Post autor: rapanu »

chejo jesli moge do dolacze sie i bede pod auchanem w mikolowie tylko na ktura mam tam byc?jesli zabiore ze soba jeszcze jedno autko kumpla ktory corawda niejest jeszcze zapisany w klubie to bedziejakis problemik?
przemek

Post autor: przemek »

myślę ze problemu nie będzie im więcej tym lepiej. a co do Mikołowa to jeszcze nie wiem o której ale jak coś będę wiedział to dam Ci znać a jak coś to pisz do mnie na GG.
Najlepiej napisz mi na PW lub GG swój nr kom
Awatar użytkownika
Damiano
Zaawansowany forumowicz
Posty: 323
Rejestracja: 2007-04-02, 21:20
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Damiano »

a ja juz myślałem że nie wpadne bo jastrzębska policja zgarneła dowód bratu jak jechał wczoraj w nocy za łyse opony niby :razz: :razz: ale na szczęście odzyskałem juz dowód więc też o 14.30 bede :mrgreen: :mrgreen:
DAREX

Post autor: DAREX »

To już jutro ładnie :twisted: :twisted:
Ficek

Post autor: Ficek »

ja sikam w majtki :mrgreen: :mrgreen:
rapanu

Post autor: rapanu »

wie juz ktos co i jak ze spotkaniem w mikolowie?jak cos to piszcie albo na gg5508480
DAREX

Post autor: DAREX »

A na jakiej ulicy jest to Kino?? :roll: :lol:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

a wiec przemek i WSZYSCY CO BEDE SIE PODLACZAC W MIKOŁOWIE POD AUCHANEM najlepiej badzcie tam juz o 13:40 najlepiej czekajcie gdzies w widocznym miejscu


Swobi i jak jedziesz :?: jesli tak to mysle ze o 13:10 bysmy wyjechali, jak cos to pisz gdzie sie spotkamy
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
rapanu

Post autor: rapanu »

czyli tak mniejwiecej o 13 40 pod sklepikiem w mikolowie oki postaram sie byc
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

DAREX Aleja Piłsudskiego 27. Wczesniej juz było pisane ;)
DAREX

Post autor: DAREX »

uuuu, coś czuje że jak każdy do spotu podszedł jak Beret to będzie mało osób, dowiedziałem sie przed chwilą przypadkowo że nie jedzie, i jeszcze "nudo i lipa tam będzie"
Awatar użytkownika
kasia
Zaawansowany forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 2007-12-14, 19:32
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Post autor: kasia »

Chłopaki nie wiecie co się dzieje z mario.ch79 bo on miał mnie jutro wziąć na dni jastrzębia a się wcale nie odzywa!chyba że ktoś z was ma jeszcze jedno wolne miejsce i mnie weźmie dajcie ktoś znać jak co
ODPOWIEDZ