Dni Jastrzębia 21.06.08

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
mafia

Post autor: mafia »

zajebiście spędziłem sobote, dzieki i wogóle :grin:
na następnym spocie czy zlocie melduje sie obowiązkowo, mam tylko nadzieje że już z m52 pod maska :roll:
biernus

Post autor: biernus »

Ja niestety nie moglem byc podczas przejazdu ale wieczorkiem na trybunach zasiadlem i z mila checia poogladalem jak Mki palily lacie. Mimo, ze fanem palenia NIE JESTEM to ladnie wyszlo! szkoda tylko, ze tak malo miejsca Wam dali do zabawy - uklon w strone kierowców, spisali sie. Chyba zadnej wpadki nie bylo.
Pozdrowionka.
Awatar użytkownika
kisol
Zaawansowany forumowicz
Posty: 666
Rejestracja: 2007-03-22, 23:59
Lokalizacja: Wodzisław Śl

Post autor: kisol »

imprezka super next prosze wiecej miejsca do palenia chociaz nie bylo zle :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kasia
Zaawansowany forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 2007-12-14, 19:32
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Post autor: kasia »

Ale żałuje że nie mogłam tam być miałam jechać z mariem ale się nie odezwał a widze że zajefajna imprezka była jaka szkoda :sad: :567:
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Ficek

Post autor: Ficek »

no fakt było troche ciasno zeby fajnie sie pokręcic ale Kisol dałes switny pokaz :D next napewno załatwimy wiecej miejsca :razz: :razz: :razz:
Awatar użytkownika
Judi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-01-10, 23:20
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Judi »

fajna impreza, widowiskowy występ palaczy :grin:
Gratuluję Fickowi, że podjął się organizacji występu na masowej imprezie i że dopracował wszystko na ostatni guzik :!: :wink:
i podziwiam palaczy, że na tak małej przestrzeni dali taki popis :smile:
publiczność była pod wrażeniem :wink:
na koniec świetny koncert BAJMU... dni jastrzębia bardzo udane :grin:
motoryzacja-zainteresowanie nie tylko dla panow;)
zawias

Post autor: zawias »

ciąg dalszy ...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

Dzis przegladajac jedno forum ujzałem takiii post niezbyt przyjemny:/

"hahahahaha jak tak wygląda BMW klub śląski to polowa jastrzębia umiera ze śmiechu na 15 aut 12 to e36 coupe a w nich kozaczki w dresach. Nie no ludzie to jest żenujące!! Od dzisiaj jest mi wstyd jeździć moim autem!!To był zlot? To był śmiechu warty pokaz kozackich samochodów i ich żenujących właścicieli aha no i ich blond pustych lolitek... A kolego w cabrio co 5 minut jechał w swoje stałe miejsce czyli pod jastrzębski mc donald bo to uto jest albo tam albo pod blokiem i nigdzie więcej nie było, i siedzą tam we 4. Aha no i zapomniałem o dwóch Panach co zarobili kaske w anglii na zmywaku i kupili sobie na polowe siódemkę i całymi dniami bujają sie po mieście rwąc blond "piękności". Ludzie ludzie gdybyście jeszcze mieli co pokazać." Troche mu tam odpisałem ale koles jakis błazenek chyba :/:/
zawias

Post autor: zawias »

ale sie przejmujesz , kolejny frajer co żal mu sranie scisnol , co mówie na to ja ... Olewka..
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

Anoo zal mu musi dpe sciskac ;P Ale po co pisze jak nic nie wie :P olewka olewka
adamwsb

Post autor: adamwsb »

co za debil hahah czy to byl zlot bmw ??
zawias

Post autor: zawias »

koniec gadki na temat jakiegos Idioty wracajmy na temat Pokazu , po co zaczynac zbedne gadki na temat jakiegos WIESNIAKA PIERD>.....dsakfau0t4jdsflgsfl :mrgreen:
Ficek

Post autor: Ficek »

hehe wiadomo zawsze komus zal 4 litery scisnie ja od takiego głupka kiedys znajomego mojego na gg otrzymałem wiadomosc "bmw jest lipne" i co ? i kij mu w dupe
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Sądząc po wypowiedzi tego typa można wywnioskować ze mu tak jak Zawias pisał żal dupe ściska z zazdrości, pomijając to ze sam jeździ BMW. Widać pusta wypowiedz jakiegoś osła.
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
ODPOWIEDZ