V zlot organizowany przez BMW-MANIA - AUTODROM

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
virus

Post autor: virus »

20zł porażka , o 14 już prawie pusto było a o 16 to już niemam pytań szczerze żałuje że pojechałem a miałem raptem 3-4 kilometry
devro

Post autor: devro »

Faktycznie cos bmw-mani w tym roku nie wypalilo nie wliczajac w to pogody ktora zaskoczyla nas az za bardzo ;) Bylem do godziny chyba 16 a pustki juz byly starszne.
Fotki jakies tam mam, dodam jutro.

pozdrawiam.
Mateusz

Post autor: Mateusz »

Obrazek

a kogo tam sfilmowalo? :D
Ficek

Post autor: Ficek »

hahahahaha Swobi to zawsze musi sie gdzies wcisnąc w sumie szczupły chłopak to wszędzie sie miesci hehehehehehehehe i jak sie niemyle to koło niego stoi pisarek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

no niezle sie prezentuje w "telewizji" :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Ficek

Post autor: Ficek »

i ta jego pozycja :mrgreen: :mrgreen:
Gosia

Post autor: Gosia »

Imprezka była taka sobie a niewspomne juz o samej konkurencji dla dzieci żenujące, w tym roku niczym sie nie popisali,jedynie co to fajne bawarki i tylko tyle pozdrawia..
Mateusz

Post autor: Mateusz »

swobi jest pierwsza osoba na swiecie ktora przekroczyla predkosc butami i zostal nagrany hehe ;)
spec

Post autor: spec »

medeuska pisze:gorrrrrrrrrrrąco ale fajnie:) tylko,... szkoda że nikogo nie poznałam;p
jak to nie, poznałaś z widzenia mnie bo staliście samochodem obok :P
tyle że ja nie wiedział że ty z tego forum bo ostatnio rzadziej zaglądam,
ja to oprócz swobiego to nikogo nie dojrzałem,
a dzisiaj jestem cały czerwony :P
medeuska

Post autor: medeuska »

hehehe... no.. to po części sie poznalismy :razz: :mrgreen:
devro

Post autor: devro »

mnie tez pewnie kojarzycie bylem na minimalu bordowym e34 i z kolegą Tomkiem z tez bordowego e32 prowadzilismy peleton na silesie a zaraz za nami jechal konserwa ;)

pozdr.
DAREX

Post autor: DAREX »

A ja tak skromnie z fotkami z Autodromu:

http://images32.fotosik.pl/295/02b46947c07ad2d8med.jpg
JohnyWallker

Post autor: JohnyWallker »

hahahaha widze ze nie tylko mnie rzuciła sie w oczy pani ze skrzydelkami ala Doda :mrgreen: :564:
medeuska

Post autor: medeuska »

hahaha ale z tym grzebaniem w dupe chyba troche przesadziles darex :mrgreen: jak mogłes takie zdjecie dac :mrgreen: wszystko ale nie toooooooooo :lol:
adamwsb

Post autor: adamwsb »

hahahhaahahhahahaahahaaahaahhahhahhahahhahhah !!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ