Nasze wspólne mandaty...

Sprawy o różnej tematyce
adamwsb

Nasze wspólne mandaty...

Post autor: adamwsb »

Hahaha ciekawe czy ktos z was nas pobije :D :P

S38
Obrazek

Adas
Obrazek
Ficek

Post autor: Ficek »

co tam pisze bo oni piszą jak kura pazurskiem ?
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Ficek chodzi o to ze smigali bez pasow :) mozna to odczytac takie cos jeszcze spokojnie doczytasz :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Ficek

Post autor: Ficek »

a wogule temat bez sensu i nie tam gdzie powinien byc jak juz :/
Awatar użytkownika
Przemek325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 2006-11-29, 14:57
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Przemek325 »

Kurde zawsze jezdze w pasach, raz nie zapialem i mam :razz: :567: :mrgreen:
Jeszcze bedzie nastepna beemka...
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

hehe widziałem mandaciki na żywca :D chyba dostali je bo rzucali sie w oczy w tych ładnych kabriolecikach :D dobrze ze mnie nie złapali za pasy bo mało kiedy zapinam :P
przemek

Post autor: przemek »

nie ma czym sie chwalić bo portfel chudszy o 100zł. tez dostałem taki mandat ale 4miechy temu i go jeszcze nie zapłaciłem :P
adamwsb

Post autor: adamwsb »

no ja wczoraj dostalem 2 :P
IVAN

Post autor: IVAN »

Ja też już ładnych parę mandatów dostałem :roll: ale to takie drobne max 200zł plus tam jakieś punkty :razz: ale ostatnie spotkanie z miśkami miałem w ostatnią sobotę w Świerklanach :mrgreen: ok 20 minęli mnie z naprzeciwka patrze w lusterko a oni zawracają to to ja w boczną i czekam przejechali :cool: no to jadę dalej ustawili się koło wyjazdu z kościoła przejechałem koło nich i nic :???: ok 23 30 wracałem tamtędy i dalej stali i chciałem tam nawrócić a ten wysiada i mnie zatrzymuje :572: i mi zaczyna truć że z przodu to mogą być tylko światła barwy białej a ja na niego takie oczy :shock: o co chodzi nie :shock: ogólnie to doczepił się niebieskiej diody nad lusterkiem :zdziwko: i mówi że za to zabiera dowód a mnie szczena opadła :shock: mówię dobra mogę to wymontować :lol: no i skończyło się na pouczeniu plus dorzucił narkotest :roll: ale obyło się bez problemów :mrgreen:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

nie ma sie czym chwalic. Dostalem duzo wieksze mandaty za duzo wieksze wykroczenia ale nie bede pisal za co...
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

To u nas taka jest już policja bogata że narkotestery mają?? Na co to działa??
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Tomi325 pisze:To u nas taka jest już policja bogata że narkotestery mają?? Na co to działa??
policja jest w miare bogata i wiele rzeczy juz posiadaja ciekawych wiec alkomaty narkotestery to nie zadna nowosc
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
IVAN

Post autor: IVAN »

No nie wiem czy bogata :lol: bo jak na koniec go zapytałem ile też taki test kosztuje to odpowiedział: nie wiem Unia finansuje :lol: ..dobry :roll:
a na co działa to wiem tyle że musisz taki patyczek z watą dobrze nasączyć śliną później go wkłada do takiego zbiorniczka a a ogólnie cały ten test jest bardzo zbliżony wyglądem do testu ciążowego :wink: :lol:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

a skad "zwykly" policjant ma wiedziec ile kosztuja takie rzeczy on ma wiedziec jak to wykorzystac i wszystko w tym temacie, a policja jest bogata w jakims tam stopniu, patrzac chocby nawet na to jakie auta nieoznakowane w drogowce smigaja i to z jakim sprzetem
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
IVAN

Post autor: IVAN »

no cóż... w końcu w Unii Jesteśmy :lol: :lol:
ODPOWIEDZ