S1 DAREX??

Sprawy o różnej tematyce
DAREX

S1 DAREX??

Post autor: DAREX »

Zastanawiam sie nad pewną rzeczą, spędza mi to sen z powiek hehe :D
Mianowicie, co by było jakbym sobie zamówił na allegro tablice S1 DAREX na wzór normalnej tablicy rejestracyjnej, i założył ją na tył a normalną tablice rejestracyjną za szybę, co na to policja???
Darkshine

Post autor: Darkshine »

Policja na to:

tablica rejestracyjna powinna znajdować się na swoim wyznaczonym miejscu którym jest zderzak , a tablice S1 DAREX możesz sobie zamontować za szybe , na dach byle nie w miejsce tabl,rej. wydanej przez urzad miejski, inaczej nie może być chyba że chcesz się pozbyć dowodu rej.
DAREX

Post autor: DAREX »

tablica rejestracyjna powinna znajdować się na swoim wyznaczonym miejscu którym jest zderzak , a tablice S1 DAREX możesz sobie zamontować za szybe , na dach byle nie w miejsce tabl,rej. wydanej przez urzad miejski, inaczej nie może być chyba że chcesz się pozbyć dowodu rej.
E38 nie ma miejsca na zderzaku :P
Darkshine

Post autor: Darkshine »

To powinna się znajdować tam gdzie była jak wychodziło auto z fabryki, :bmw:
DAREX

Post autor: DAREX »

Ale w sumie jak Cię zatrzymają można wyjść z auta i poprawić, a może jak zrobię sobie S3 DILER to będą bali sie zatrzymać?? :lol: :lol: :m: :br:
Darkshine

Post autor: Darkshine »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To spróbuj to się przekonasz , myśle że nie powinno być problemów chyba że trafisz na karierowiczów :569: :568: :kolebka: :m:
DAREX

Post autor: DAREX »

No bo w sumie nie wiem jakie by mieli argumenty, na przodzie jakbym zmienił to rozumiem, fotoradary bleble ble.... Z tyłem to chyba nie powinno być większych problemów :)
Darkshine

Post autor: Darkshine »

O i to jest pytanie jakie by mieli argumenty :roll:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Misiek karierowicze karierowiczami,
ale tablica rejestracyjna powinna sie znjadowac w miejscu do tego przeznaczonym ... czyli tam gdzie fabrycznie zostalo wyznacone na to miejsce
jesli by sie tego nieczepiali to by kazdy tak robil i tyle
jak tak wykombinujesz Darex to dowod masz z glowy a tablice typu S3 DILER niewsytrasza o to sie nieboj, a co nawyzej bedziesz mial dokladnie przetrzepane auto
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
DAREX

Post autor: DAREX »

hmm to trudno będzie trzeba wyskoczyć później z 1000zł na to, a myślałem że zamknę sie w 15zł :DD
Ficek

Post autor: Ficek »

darex ale ty masz głupie pomysły hahahahahahahah
DAREX

Post autor: DAREX »

uczę sie od Ciebie hahahahahaha :lol: :lol:
Pablo

Post autor: Pablo »

gwarantuje ze jakbys mial S3 DILER to nasi kochani panowie z drogowki nader czesto by chcieli z toba porozmawiac :D
DAREX

Post autor: DAREX »

Jakbym miał S3 DILER na legalu to mogliby mi naskoczyć :cool:
Chyba skuszę sie kiedyś na S3 DILER, bo S1 DAREX to jak S1 GUMKA :zdziwko:
Pablo

Post autor: Pablo »

N o tak ale mając S3 DILER walisz po oczach zwlaszcza w taki m aucie a pozatym TeDe sie obrazi na ciebie hahahahahah
ODPOWIEDZ