Mandaty

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

zgadza sie :) ... chyba ze ..... ale to juz moja skromna tajemnica :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
przemek

Post autor: przemek »

tak tak Łukasz chyba ze sie ma ....... cwaniaczku :D
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

coz zrobic dawali to bralem ;)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
IVAN

Post autor: IVAN »

Jeśli chodzi o mnie to z tego co pamiętam to największy mandat jaki dostałem to jest 200zł i 6 pkt za przekroczenie prędkości o 37 km/h jadąc corsą od ojca :lol: zrobili mi foto z srebrnego mondeo :572:
mafia

Post autor: mafia »

dorzucam sie do puli z dzisiejszym wynikiem - 4 stówy i 10 punktów, przekroczenie o 53km. Czyli już 14 pktów w sumie :br:
zawias

Post autor: zawias »

100 ( po targowaniu) i 5pkt za wjazd pod zakaz , Straz WIEJSKA :evil:
bociek

Post autor: bociek »

A tak robiac male ot to slyszeliscie ten pomysl wladz zeby podwoic kwote mandatow karnych i zniescie pkt ??? ktos slyszal cos wiecej na ten temat ??
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

a ja slyszalem cos o podniesieniu pkt karnych ... gdyz podniesienie kwoty mandatow nic nieda, bo Ci co sr**ą kasa i spia na kasie ciagle by lamali przepisy i spokojnie placicli za mandaty, uderzyloby to tylko po kieszeni "biedniejszych" kierowcow jedynie zwiekszenie pkt karnych moze przyniesc zamierzony skutek ... bo przynajmniej beda ludzie sie bac ze prawko moga stracic, a w tym przypadku wszyscy sie beda obawiac a nie tylko Ci "biedniejsi"
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
bociek

Post autor: bociek »

no ciekawe jak oni to znowu powymyslaja :/ a i gdzies znalazlem ze 1000 nowych fotoradarw maja zrobic :D ale co to da ostatnio w cz-wie i okolicach zamalowali wszystkie :D
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

a w Sosnowcu przez ostatni miesiac zostaly postawione 3 nowe fotoradary, moze i wiecej ich zrobili ale trzy juz widzialem (mam nadzieje ze one mnie "niewidzialy")
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
Mussu
Małopiszący
Posty: 25
Rejestracja: 2008-05-25, 22:23
Lokalizacja: Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: Mussu »

wczoraj zwolnilem widzac ,ze w wodzislawiu na rybnickiej stoi fordzik modeo z radarem,jak zwolnilem to wyprzedzila mnie jakas czarna e46 z jakims tribalem na szybie z tyłu i kolega mial pecha bo akurat zdjecie mu zrobilo haha w dodatku wyprzedzal na lewo skrecie na stacje benzynowa;d
Pawel

Post autor: Pawel »

Wyjeżdzając z Polski miałem na koncie 16 pkt. ( 12 za jednym razem-predkosc + pasy, 3 tyg.pozniej 4 pkt. - prędkość + pasy ). Teraz jestem w UK, jezdze bardzo ostrożnie ale 2 tyg. temu królowa do mnie napisała,że musze zapłacić 120 funciaków i wysłać prawko bo mi chce dać 6 pkt. karnych. Czytam i nie wierze. Przekroczyłem predkosc w Worcester na rondzie i zrobili mi zdjecie, a dokładnie 2 zdjecia w ciagu 7 minut ( pogubilem sie na tym rondzie i objezdzalem je 2 razy ) dozwolona predkosc 30mph a ja jechalem 36 i 38. Królowa poprosiła,żebym zamienił prawo jazdy na angielskie ponieważ do polskiego nie ma gdzie wbić punktów, ale że nie mam takiego obowiązku to wyśle jej za 3 tygodnie informacje,że chce sprawę w sądzie i pojade na urlop. Czyli mam spokój na jakieś 2 miesiace. Boli mnie to,że można tu miec tylko 12 pkt. A jak dostaje sie punkty za takie głupoty to ąż boje sie myśleć.
wernus

Post autor: wernus »

do polski kup sobie cb-radio bo inaczej cinko...
niski7

Post autor: niski7 »

rekord znajomych to powrot z Pyskowic do Gliwic przez ten lasek kolo poligonow. Kolega na motorze jechal jak to okreslil spokojnie czyli max 170 km/h. Zjechal na pierwszego shella w Gliwicach a za nim czarna Vectra. Panowie sie przywitali i wreczyli bilet do kina na 1000 PLN i 20 pkt.
Teraz jest najgrzeczniejszym motocyklista jakiego znam :P
Awatar użytkownika
tomash
Zaawansowany forumowicz
Posty: 679
Rejestracja: 2008-04-04, 22:56
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: tomash »

Trasa z Pyskowic do Gliwic to niestety żyła złota dla tajniaków. Chyba jeszcze nie wszycy wiedzą że można jechać tam tylko 50km/h. Staram się omijać ten odcinek z daleka :???:
ODPOWIEDZ