swobodna rozmowa na temat sierpniowego zlotu BTS

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Swobi

Post autor: Swobi »

Jak uważacie.Tylko że ja to widzę tak że nie mamy sobie robić konkurencji tylko spotykać się jako grono miłośników marki.To nie jest robione dla kasy Ficek!!!!Weźcie pod uwagę jak organizator zlotu w Toruniu będzie patrzył na Nasz klub!?Nie robi się dwóch zlotów tej samej marki i tyle z mojej strony.
przemek

Post autor: przemek »

według mnie ten kto będzie chciał jechać do turonia to tam pojedzie kto będzie chciał przyjechać do nas to na pewno odwiedzi nasz zlot
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

oni mja dwa duze zoty a my nie mielismy wcale. Tam jest Toruń kilkaset kilometrow dalej. Wiekszosc tych ktorzy byli w toruniu, napewno juz tam nie pojada po tym co bylo ostatnio. Nie robilismy tez w czerwcu ego bo BMW Mania robila zlot i tez kiszka na maxa byla. Co innego jak by zlot byl na slasku. Ale Torun jest daleko i napewno im nie zabierzemy uczestnikow.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Myśle sporo ludzi przyjedzie do nas i zobacza jak to wyglada z naszej strony organizacja itp itd ja mysle ze trzeba sie skupic na jak najlepszym zorganizowaniu tej imprezy pokazac dobra zabawe itp. Jak wiadomo poczatki sa trudne ale czym bardziej sie bedzie podobalo tym wiecej ludzi na nastepna taka impreze przyjedzie do nas !
Takie jest moje zdanie .
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
adamwsb

Post autor: adamwsb »

moze ktos mi wreszcie posle nazwy sponsorow i wszystkie atrakcje jakie maja byc bo w domu mnie praktycznie wcale nie ma a musze to potem do plakatu wstawic
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

PANIE I PANOWIE CZAS GONI DO 24 07 2008 MUSIMY DOSTARCZYć PAPIERY DO POWIATU. PROSZę O MOBILIZACJę.NARAZIE MAMY REGULAMIN I PROGRAM, DO KOńCA TYGODNIA BęDZIE OPINIA SZPITALA I POLICJI MIEJSCOWEJ , JAK TAM ROZMOWY ZE SPONSORAMI, MAMY ZAPEWNIONą OBSłUGę GASTRONOMICZNą .
Ficek

Post autor: Ficek »

miras ok ja jestem zmobilizowany caly czas tylko czekam na dokumenty od was
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

Obrazek

przydaly by sie nazwy ulic których nie znam :(
grzes318is
Małopiszący
Posty: 13
Rejestracja: 2008-07-17, 10:34
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: grzes318is »

Witam Wszystkich jestem nowy na tym forum:)
Mam takie pytanko czy musze należeć do bts team ślask żeby móc uczestniczyc w tym zlocie?
DAREX

Post autor: DAREX »

Mam takie pytanko czy musze należeć do bts team ślask żeby móc uczestniczyc w tym zlocie?
Nie musisz należeć do klubu spoko loko zioom :DD
Ale miło by było jakbyś sie zapisał niee?? :cool:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Mam takie pytanko czy musze należeć do bts team ślask żeby móc uczestniczyc w tym zlocie?
narazie rozmawiamy tu o organizacji wiec jeszcze jest duzo czasu zeby sie zapisac. Oficjalnie jeszcze nie ma takiej imprezy w kalendarzu ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
mlodociany

Post autor: mlodociany »

Nie było mnie troche na forum, a widze że spora impreza się szykuje. Super! Dni Jastrzębia udane za nami, a teraz to. Szacunek dla organizatorów. :mrgreen: Wedug mnie mało ludzi pojedzie to Turonia, nie ma się co łamać. My z fickiem tez byliśmy nie pewni czy wypalą dni jastrzębia bo autodrom był w tym samym czasie, a było super. Ja będe na pewno. Jak w czymś trzeba pomóc to piszcie. Zobacze może mi się uda załatwić jakiś sponsorów do poniedziałku, bo wyjeżdżam do szwecji. Pozdro dla wszystkich :bmw:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

jutro moze uda mi sie pojezdzic po kilku sklepach motoryzacyjnych bo pracuje na smieszna nocke i nie umie sie wyrobic z czasem. Co do torunia to wyczytalem na ich forum ze nie maja jeszcze terminu zlotu.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

a wiec tak: Norauto bedzie jak najbardziej na tak ze sponsorowaniem nagrody. Ale prosza nas jako klub o mala przysluge. Powstaje nowy sklep Norauto w Gliwicach i prosza nas zebysmy w dniu otwarcia zorganizowali moze jakis pokaz (cos podobnego jak na dniach jastrzebia) zeby zrobic troche szumu w dniu twarcia wokol sklepu. Jutro bede dzwonil jeszcze do dyrektora ktory zajmuje sie marketingiem i reklama na slasku sklepu Norauto bo dzisiaj jest juz nieosiagalny. Sklep MICHćL sie zastanawia i dzisiaj powinienem dostac odpowiedz. Dojdzie jeszcze jedna hurtowania motoryzacyjna BOSAL ale to jutro.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
mlodociany

Post autor: mlodociany »

nie no wypali wam to na pewno! na rocznicy będzie co opijać:D
ODPOWIEDZ