swobodna rozmowa na temat sierpniowego zlotu BTS

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
przemek

Post autor: przemek »

jak mi czas pozwoli to do końca tego tygodnia postaram się podjechać do Data Auto i zapytam czy będą chcieli nas sponsorować jak coś załatwię to dam znać. (http://www.data.com.pl/)

Co do tego w Gliwicach to nie ma sprawy jak tylko coś będzie i będę miał czas wolny to mogę podjechać
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

Koleś od hamowni jest na urlopie do końca tego miesiąca ale calibro maniacy powiedzieli że hamuje około 4-5 aut na godzinę około 15 minutek na auto trzeba poprzypinać żeby nie odfrunęło bo jak wiadomo ręczny u nas nie wchodzi w grę. Więc trzeba zacząć hamowanie od rana albo zrobić wstępne rozeznanie co do ilości chętnych. Oczywiście 5 aut na godzinę każde po 1 hamowaniu bez dodatkowych pomiarów czyli lpg, NOS itd. jak się boicie że jedna hamownia nie styknie to się zamówi druga he he.
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

moze nie styknac jedna :P Mowie powaznie. Albo zrobic ja od godzin rannych.

jak ktos moze to niech ulozy plan imprezy.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

plan imprezy to ulozymy na jakims kolejnym spotkaniu :kolebka:
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

JEżELI KTOś MA MOżLIWOśCI NA POZYSKANIE SPONSORA TO NIECH Z NICH SKORZYSTA. NIE MUSI BYć KASA MOGą BYć GADżETY A JEZELI KTOś CHCE DAC KASę I POTRZEBUJE FAKTURY MARKETINGOWEJ LUB CZEGOś INNEGO TO DAC ZNAć WEZMę TO NA SIEBIE. SPONSORZY BęDą UMIESZCZENI NA PLAKACIE I BęDą MOGLI SIę WYSTAWIć NA ZLOCIE ZE SWOJą OFERTą.
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

plan imprezy trzeba zrobic mozliwe jak najszybciej zeby zachecic jak najwiecej osob na przyjazd i porozsylac po innych forach
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Przygoda pisze:plan imprezy trzeba zrobic mozliwe jak najszybciej zeby zachecic jak najwiecej osob na przyjazd i porozsylac po innych forach
Całkiem " ZA " czym predziej tym lepiej. Chetni musza wiedziec co bedzie na tym zlocie, reklama zlotu to tez jedna z podstawowych zeczy.
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Tomi325, bedzie dmuchawa na chlodnice lub IC?? Musze to wiedziec bo wg mnie to podstawa! A na fotkach tej firmy nie widzialem wentylatora.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
adamwsb

Post autor: adamwsb »

Przygoda pisze:plan imprezy trzeba zrobic mozliwe jak najszybciej zeby zachecic jak najwiecej osob na przyjazd i porozsylac po innych forach

ja na to juz czekam nie wiem ile :/
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

Jeszcze nie wiem czy jest dmuchawa bo koleś jest na wakacjach ale wydaje mi się że nawet jeśli gość ją ma to widzę pewne problemy natury technicznej bo ona może być na 380-400V na 3 fazy a skąd tam wziąć taki napięcie?? Tak w ogóle to skąd będziemy tam mieli prąd do muzyki, mikrofonu itd?? Agregaty na benzynkę??
Ficek

Post autor: Ficek »

a czy my (chyba jako organizatozy) tez płacimy za wjazd 10 zł ?
adamwsb

Post autor: adamwsb »

ficek nie zadawaj glupich pytan :shock:
bociek

Post autor: bociek »

hehe ficek ty placiesz 50 zl za wjazd :P:D
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

Ficek pisze:a czy my (chyba jako organizatozy) tez płacimy za wjazd 10 zł ?
buahahahaha :zdziwko: :sex:
Obrazek
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

co do dzisiaj zostało załatwione :zgoda miasta,patronat medialny tygodnika nowiny oraz radia 90 kolebka zgodzil się zostać rzecznikiem prasowym klubu i to on będzie nagrywał audycję radiową oraz uczestniczyl w redagowaniu artykułów w prasie.eurobank ufunduje nagrody dla uczestników konkursow oraz gadżety i wstawi namiot na biuro zlotu a od przyszłego tygodnia hostessy będą roznosić po mieście ulotki informujące o zlocie. prąd na strefie jest miasto wypożyczy nam rozdzielkę z licznikiem i człowieka do jej obsługi.dostaniemy barierki do zamknięcia wjazdów .w piątek jedziemy z krzysiem do gliwic pogadać konkretnie z norauto .browar wstawi rolbary namioty ławki itd.na więcej nie mialem narazie czasu. jak ktoś ma możliwości zorganizowac nagłośnienie to by było ok. bo ja mogę załatwić ale tylko z akustykiem i dużej mocy około 5000-10000 watt a nam tego nie trzeba.
ODPOWIEDZ