swobodna rozmowa na temat sierpniowego zlotu BTS

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Dobra robota. Chciałbym się na coś przydać jeśli moge. Kiedy bedzie nastepny jakis spot na ktorym bedzie rozmowa o organizacji ?
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

no ja juz jutro tzn dzisiaj pojade do Gliwic bo w piatek bedzie mial urlop az do srody. Wiem tylko na 100% ze bedzie naszym sponsorem. Zyczyl sobie tylko zeby przyjechalo kilka samochodow(tych najladniejszych) na otwarcie sklepu za ok 2-3 tyg zeby ludzie mogli sobie zobaczyc nasze autka. Nie chodzi mu o zlot bo parking tam jest na 20 samochodow. Tylko tak wystawic pare aut. Rozmawialem z nim na temat nagrod. Za bardzo nie wiem czego oczekiwac, ale zaproponowal mi kupon na darmowy serwis klimatyzacji, przeglad samochodu, czy jakies wymiany kol. Zapytam go o jakies narzedzia do samochodu albo jakies srodki do czyszczenia lub pielegnacji. Moze nawet jakis sprzet audio.

Tomi a dalo by sie zalatwic jeszcze jedna hamownie? Bo mysle ze moze byc tlok.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

Mogę zadzwonić do tego co ma hamownie tą zakładaną na koło ale wiesz potem będą się gryźli i wiesz jak to może być że ta jest lepsza a że tamta jest gorsza. Może zróbmy hamowanie od np 8.30 i zostańmy przy jednej. Poczekajmy do 30.07 koleś wróci z urlopu ja mu powiem żeby był z samego rana. Jak dalej będziemy myśleć o drugiej hamowni to zadzwonię do V-techu i zapytam kto w kraju kupował od nich hamownie na kółkach i się podzwoni za druga rolkową. Szczerze to nie chce tego cudaka na kółko zakładanego.

Krzysiu może zrób ankietę kto w ogóle z tego forum czy z klubowiczów już teraz pisze się na hamownię?? Może to nie będzie aż tak zatrważająca ilość. My sobie pohamujemy auta z rana a przyjezdni będą se hamowali podczas imprezy.
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

no mysle ze zrobimy to od 8-18 ta hamownie. Zreszta moze byc nawet dluzej bo i tak musimy zostac do konca.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
tomash
Zaawansowany forumowicz
Posty: 679
Rejestracja: 2008-04-04, 22:56
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: tomash »

Sorry za OT Krzys o której będziesz w Gliwicach dziś? Chętnie bym podjechał i pogadał. Może przydam się jakoś przy organizacji zlotu.
przemek

Post autor: przemek »

a co myślicie o reklamie zlotu na w radiu planeta? Ciekawe ile takie coś możne kosztować
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

tomash, juz bylem w Gliwicach. Szkdoa ze wczesniej nie wiedzialem bo o tej godzinie juz mnie nie bylo w domu.

A wiec tak:
Kazdy uczestnik zlotu dostanie 30% rabatu na wszelkie uslugi serwisowe w Norauto.
Nagrody jakie nam zasponosruja tez zwiazane sa z serwisem, czyli:
-serwis klimatyzaji
-wymiana oleju z filtrami
-diagnostyka komputerowa
-wymiana opon z wywzaniem

Dodatkowo dostaniemy naklejki rozne i ramki na tablice rejestracyjne.

W zamian mamy przyjechac w sobote i niedziele po 4 auta i sie wystawic tam u nich. Najlepiej te najladniesze beemki nasze. Musimy tez wymyslic cos dla klientow Norauto tzn jakies konkursy czy cos w tym stylu. Mysle ze moge jechac JA, najlepiej Adam, Kolebka, s38 i jeszcze kilka ladnych autek. Swobi by sie przydal ze swoim 7er :D I jeszcze jakies ladne beemki. Tylko nie wiem kto by chcial. Ale to jest warunek ze nas zasponsoruja.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Trzeba sie spotkac w ktorys dzien zeby ustalic co mamy i co jeszcze trzeba zalatwic. Bo tu na forum ciezko sie dowiedziec bo 70% ludzi nic nie pisze.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
tomash
Zaawansowany forumowicz
Posty: 679
Rejestracja: 2008-04-04, 22:56
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: tomash »

Pod tym Norauto to jest teraz w weekend? Ja bym chętnie się pojawił. Jeśli można oczywiście :)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

takie male OT
do ludzi z Tychow jezdzi u Was BMW M6?

bo dzisiaj u wulkanizatora zagadal do mnie koles z E46 330i coupe (na sprzedaz z full opcja) i i posiada jeszcze porsche wlasnie M6 golfa najmocniejszego itp itd

zagadalem do niego zeby przyjechal M6 na zlota :) powiedzial ze spoko moze wpasc :) napoczatku niechcial bo mowi ze co miesiac zmienia opony :D
ale zachecilem go hamownia :)
ma moj numer jak cos to ma dzwonic ;)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

za 2 tyg pod Norauto
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
scrozer

Post autor: scrozer »

Krzys pisze: Tomi a dalo by sie zalatwic jeszcze jedna hamownie? Bo mysle ze moze byc tlok.
Jeśli chcecie to moge pogadać ale hamownia na kołach mają 3 sztuki .
Tylko podstawowy warunek, żeby było sens z tego rodzaju hamownią potrzeba kawałka do rozbujania zeby pomiar był dokładny

Nie wiem czy ktoś reflektuje chyba ze przeoczyłęm czytając może być w pełni profesjonalny pokaz udzielania 1 pomocy pełen instruktarz nie jakieś klepania, żeby co kolwiek pokazać :570: .
Moge też pomóć w czymś jesli będe mógł coś załątwić.
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

co do radia to warunkiem patronatu medialnego jest wyłączność na audycje dlatego nie można w innym radio nagłaśniać taj imprezy bo się obrażą . a tak nic nas to nie kosztuje
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

Ja mogę wpaść w niedzielę pod norauto nie mam jakiegoś super BMW ale mam zestaw NX. Ale to zależy od was. Pozdro
przemek

Post autor: przemek »

Przygoda pisze:takie male OT
do ludzi z Tychow jezdzi u Was BMW M6?

bo dzisiaj u wulkanizatora zagadal do mnie koles z E46 330i coupe (na sprzedaz z full opcja) i i posiada jeszcze porsche wlasnie M6 golfa najmocniejszego itp itd

zagadalem do niego zeby przyjechal M6 na zlota :) powiedzial ze spoko moze wpasc :) napoczatku niechcial bo mowi ze co miesiac zmienia opony :D
ale zachecilem go hamownia :)
ma moj numer jak cos to ma dzwonic ;)
hmm... M6 ale na Tyskich blachach? dużo jeżdżę po mieście ale nie widziałem
jak co to zgadaj do mnie na GG żeby nie robić tu OT
ODPOWIEDZ