swobodna rozmowa na temat sierpniowego zlotu BTS

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
@lfred
Zaawansowany forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 2008-07-29, 11:23
Lokalizacja: ZABRZE

Post autor: @lfred »

Daniel pisze:Napewno jeśli ktoś przyjedzie innym wozem zapłaci za wjazd, raczej ja bym sie czul " inaczej "przyjezdzając innej marki samochodem na zlot BMW
.

HEHEHE Znam niejednego co ma opla a jest fanem BMW , poprostu tatus mu kupil takie g..no i tym musi jezdzic a bmw jak dorobi sie to se kupi .. a narazie pozostaje mu podniecanie sie widokiem bemek na zlotach..

a dlaczego nie chcecie wpuszczac kolesi w innych autach?? poprostu wydzielcie parking dla aut innej wiary gdzies w krzakach na uboczu nie mowie by wstawiac inne auta miedzy bmw ale parking zrobcie i skasujcie po 10 zlociszy lub po 5 , kazdy grosz sie wam przyda bo za darmo przeciez nie organizujecie tego , macie przeciez kazdy z was jakies koszty chocby telefony benzyna itp a jak chca sobie poogladac to niech placa, a bramki do wjazdu ustawic daleko by po krzakach nie stawiali swoich laminatow ..,
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

Alfred to co piszesz jest prawda i na pewno obgadamy to we srode na spotkaniu :bmw: jezeli wiekszosc bedzie przeciw to nie ma sensu robic czego wbrew sobie ale na pewno warte jest to przemyslenia :)
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

Za 3 godziny będe wiedział wszystko o hamowni bo koleś wrócił w nocy z wczasów i teraz śpi tzn. obudziłem go ale był nie do życia.

Będę wiedział ile trwa hamowanie
Co z nadmuchem na chłodnice
Czy da radę być na 8 rano
Ile da rade schamować aut
Czy w razie multum chętnych załatwi drugą hamownie
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

wiec zgloszenia na hamownie juz ruszyly. Kazdy musi sie zapisac na mojego maila. Prosze tcyh ktorzy wysylali zaproszenia na inne kluby niz ja zeby przekopiowali tresc z mojego postu ktory jest w glownym temacie o zlocie.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

Hamownia ma przepustowość 50-60 aut na dzień. Nadmuch na chłodnicę jest. UWAGA w przypadku automatów można hamować jedynie te które mają możliwość zblokowania jednego biegu reszta odpada!!!
przemek

Post autor: przemek »

Krzysiu co do tej policji to według mnie to jest świetny pomysł żeby sprawdzali kierowców
@lfred
Zaawansowany forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 2008-07-29, 11:23
Lokalizacja: ZABRZE

Post autor: @lfred »

Krzys pisze:wiec zgloszenia na hamownie juz ruszyly. Kazdy musi sie zapisac na mojego maila. Prosze tcyh ktorzy wysylali zaproszenia na inne kluby niz ja zeby przekopiowali tresc z mojego postu ktory jest w glownym temacie o zlocie.

no okk ale podaj jaki jest twoj mail .. i co ma zawierac mail , czy nick , model auta , nr rejestracynjy itd itp , np nick.................... model auta.................... nr rejstr...................

[ Dodano: Sro Lip 30, 2008 3:00 pm ]
przemek pisze:Krzysiu co do tej policji to według mnie to jest świetny pomysł żeby sprawdzali kierowców
sprawdzanie przy wjezdzie nic nie da , chodzi o spokoj na zlocie , bo tam piwko bedzie sie lalo , paru wypakowanych by sie przydalo jakby ktos szumial..

[ Dodano: Sro Lip 30, 2008 3:21 pm ]
okk okk widze ze juz pomysleliscie jak sie rejstrowac ...hihi
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

[ Dodano: Sro Lip 30, 2008 3:21 pm ]
okk okk widze ze juz pomysleliscie jak sie rejstrowac ...hihi
kto czyta nie błądzi ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

dzisiaj z bratem gadałem i sie mie pytał czy będzie sprint na 400m! mówiliście ze jest za mało miejsca bo brakuje pożniej drogi na hamowanie.....to moze by było na 200m ? dużo imprez jest na taki dystans, wiem ze na węgrzech często są takie sprinty! na 400 to juz zależy kto jaka moc a na 200 to kto lepiej ruszy i kto ma lepszą trakcje.... co wy na to ?
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Z tego co wiem raczej nie jest przewidziana taka konkurencja, może sie coś zmienic ale wątpię.
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

no nie jest ale mogła by być, były plany na początku na 400 m ale mało drogi na hamowanie by było! a takie 200m to by było w sam ras:)
Pablo

Post autor: Pablo »

no moze jest to kwestia do obgadania ale wg mnie jest juz i tak na tyle konkurencji ze wystarczy chyba na całą impreze niech sie wypowie starszyzna
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

no takie wyścigi też dużo ludzi przyciągnie, no i tez tych z mocnymi autami! ale to ja tylko tak podpowiadam, wszystko zależy od organizatorów :)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

to moze konkurencja przebychania swojej bawarki na czas na odcinku 200 metrow ;)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

hahaha niezłe :D miałbym szanse bo e30stka lekka :D
ODPOWIEDZ