I Zlot BMW TEAM SLASK 24.08.2008

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
virus

Post autor: virus »

marcinek84, ja będę jechał A4 od Katowic z ekipa wiec możemy się zgrać wiem gdzie są Rydułtowy więc nie ma problemu:)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

marcinek84 ja i tak bede jechac tak z godzine lub dwie wczesniej bo jako organizatorzymusimy sie wczesniej zjawic zeby "ogarnac teren"
wiec z gromozurem dokladnie sie zgadajcie i wpadajcie :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
marcinek84
Małopiszący
Posty: 66
Rejestracja: 2008-08-03, 12:26
Lokalizacja: kraków

Post autor: marcinek84 »

Gromozur, w takim razie się zgadamy przed wyjazdem, napisz do mnie na gg, bo do Ciebie chyba nie ma podanego.
@lfred
Zaawansowany forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 2008-07-29, 11:23
Lokalizacja: ZABRZE

Post autor: @lfred »

NA ktoryms z forum przeczytalem ze 24.08 ma byc gp f1 , i chlopak raczej nie przyjedzie bo chce zobaczyc w tv , moze organizatorzy pomysla i jakis tv wiekszy lub cos w tym stylu , zostawiam to do waszego przemyslenia .. bo moze byc tak ze o 13 godz zaczna auta wyjezdzac by zobaczyc wyscig ... a tak to na miejscu zobacza..
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

z tym telewizorem przypuszczam ze moze byc problem ale jest to bardzo ciekawy pomysl bo jest gp europy i jak by byl tv to by sciagnelo troche ludzi napewno :)
wiec jak ktos ma 47 cali LCD to niech przywiezie ze soba :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
DAREX

Post autor: DAREX »

Właśnie o tym samym pisałem wczoraj Krzysiowi na GG, napisał to kolega GP-T1000 na forum bmw-sport. Krzyś napisał że jakiś projektor załatwić. Może pogadać z władzą Rydułtów na pewno mają projektor.
@lfred
Zaawansowany forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 2008-07-29, 11:23
Lokalizacja: ZABRZE

Post autor: @lfred »

ALE CZY NA PROJEKTORZE TO WYPALI , TO BEDZIE DZIEN I Z JAKOSCIA MOZE BYC PROBLEM , MYSLE ZE DUZO BY BYLO CHETNYCH TAKIE COS OGLADNAC , I JESZCE JEDNO PYT. DO ORGANIZATOROW , CZY JAK PISALISCIE KILKANASCIE DNI TEMU , ZAPROSILISCIE KOGOS DO JAKIEJS POKAZOWKI DRIFTU , WTEDY PISALISCIE O WOJTKU Z GLIWIC , "OGIEń" COS WIADOMO W TEJ SPRAWIE , CZY TO JESZCZE DO ZALATWIENIA , JAK SA JAKIES PROBLEMY DAJCIE ZNAC MOZE Z NIM POGADAM , JAK NIE MA W TYM TERMINIE NIC ZAPLANOWANE ,... TO MOZE...
Ostatnio zmieniony 2008-08-06, 12:50 przez @lfred, łącznie zmieniany 1 raz.
DAREX

Post autor: DAREX »

Wydaje mi się że można by rozłożyć jakiś namiot i tam umieścić projektor.
@lfred
Zaawansowany forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 2008-07-29, 11:23
Lokalizacja: ZABRZE

Post autor: @lfred »

DAREX pisze:Wydaje mi się że można by rozłożyć jakiś namiot i tam umieścić projektor.
YEEEEE NO TO DOBRE ALE BYLE BLISKO PIWKA HAHAHAAH :br:
DAREX

Post autor: DAREX »

No można i tak :)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

bedzie ciezko z projektorem bo juz ten pomysl byl duzo wczesniej, a wlasciwie w dniu ogloszenia zlotu. Niestety miasto nam tego nie zapewni.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
DAREX

Post autor: DAREX »

hmm, no to troszkę nie fajnie, a może jakaś szkoła w Rydułtowach ma projektor i by chętnie go wypożyczyła ??????
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

Awatar użytkownika
tomash
Zaawansowany forumowicz
Posty: 679
Rejestracja: 2008-04-04, 22:56
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: tomash »

W niedziele dam znać bo może ja będę mógł załatwić taki projektor. Chwilowo nie mam głowy do niczego... :567:
@lfred
Zaawansowany forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 2008-07-29, 11:23
Lokalizacja: ZABRZE

Post autor: @lfred »

okk plakat jest a gdzie jakies ulotki ??? czarno biale tylko z informacja
Zablokowany