I Zlot BMW TEAM SLASK 24.08.2008

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

no to super kamil :)

ogloszenia przynosza rezultat :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
DAREX

Post autor: DAREX »

I kolejny kolega z ¯or :DD
kamil_szo

Post autor: kamil_szo »

Ogloszenie znalazlem na bmw-sport.pl Fajnie ze sa tutaj ludzie rowniez z ¯or i okolic :wink:
medeuska

Post autor: medeuska »

kamil_szo, Witamy ¯orzanina ;) Darex juz masz sie z kim zabrać na zlot :cool:
DAREX

Post autor: DAREX »

medeuska pisze:kamil_szo, Witamy ¯orzanina ;) Darex juz masz sie z kim zabrać na zlot :cool:
Dobra, dobra nie cwaniakuj mi tu :wink:
Zbyszko666
Małopiszący
Posty: 42
Rejestracja: 2008-08-10, 15:41
Lokalizacja: R-wy

Post autor: Zbyszko666 »

Witam również:) choć samochodu nie posiadam ale z miłą chęcią przyjdę popstrykać i zrobić reportażyk z tej imprezki:) Fajnie że coś się wydarzyło w Rydułtowach Brawo!! :bmw:
wiesniakirlz

Post autor: wiesniakirlz »

Nie mam pojęcia kto to Valmont... (choć i tak pewnie nie uwierzysz)

Widzę, że admin rządzi! Usuwacie wszelkie posty które nie chwalą Waszej imprezy bądź klubu... Czyżbyście bali się krytyki?
Hasła w stylu
Kuki pisze:olac kutafona
gromozur pisze:dajcie IP tego cwela
pięknie świadczą o Waszej społeczności fanów BMW... utwierdza mnie to jedynie w przekonaniu, że większość z Was pasuje do stereotypu czyli: bezmózgi dres lansujący się swoim wozem na każdym kroku, który potrafi jedynie przypalić gumę czy pocisnąć dwie paki :twisted: na autostradzie... a szkoda bo bmw to takie piękne wozy...
GRATULACJE - sami pracujecie na swoją opinię

P.S. nie jeżdżę Calibrą ani Golfem...
P.S.2 SUPER ¯E ROBICIE ZLOTY U NAS NA ŚL¡SKU... HURA! SUPER BO MO¯NA SOBIE PRZYJŚć POW¡HAć SPALON¡ GUMę I ZOBACZYć JAKI DRES TERAZ W MODZIE... - dopisałem to tylko żeby admin nie usunął mojego posta...
Awatar użytkownika
tomash
Zaawansowany forumowicz
Posty: 679
Rejestracja: 2008-04-04, 22:56
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: tomash »

wiesniakirlz skąd nagłe zainteresowanie BTSem oraz zlotem organizowanym przez ten klub??
wiesniakirlz

Post autor: wiesniakirlz »

dowiedziałem się od kogoś znajomego, że w okolicy ma być tego typu impreza... jakoś tak się złożyło że dostałem też adres www.... zajrzałem z ciekawości...
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

Hmmm juz takiego goscia kiedys posty czytałem na innym forum i tez nasz klub jechał... NO COMENT. I znowu te dresy masakra :/
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

wiesniakirlz pisze:dowiedziałem się od kogoś znajomego, że w okolicy ma być tego typu impreza... jakoś tak się złożyło że dostałem też adres www.... zajrzałem z ciekawości...
No to widac jak reprezentujesz siebie. Byłeś kiedyś na zlocieBMW ? Widziałeś kiedyś na zlocie BTS BMW dres ? byłeś kiedyś na zlocie BTS'u? Odpowiedz jest jedna, NIE ! wiec dlaczego wypisujesz pierdoły ? Jednym słowem widac zazdrosc w tym co piszesz gdybys byl normalny wiedzial bys co to kultura ito itd ale u Ciebie tego BRAK. Pozdrawiam i zapraszam na Zlot moze sie czegos nauczysz o nas.
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
wiesniakirlz

Post autor: wiesniakirlz »

Otóż byłem na zlocie... widziałem tylko brak kultury i chęć pokazania kto jest większym cwaniakiem... chciałem sprawdzić czy może u Was jest choć ciut inaczej... chociażby na forum... ale póki co wszystko po staremu... tylko cwaniaki które stawiają siebie ponad wszystkich... wystarczą dwa zaczepne posty i wychodzi z Was prawdziwa natura dresów...
Tak się przechwalacie... zobaczymy jak to będzie na "zlocie"...
Mam nadzieję, że organizacyjnie macie zapięte na ostatni guzik bo z tego co wiem to kiepsko macie to załatwione np z policją...
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Chciałbym przypomniec ze to Ty pierwszy wyskoczyles za glupimi textami ale spoko baw sie. narq
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

powodzenia nie robmy tutaj OT... trzymka
DAREX

Post autor: DAREX »

Mam nadzieję że ujawnisz sie na zlocie, i powiesz co Ci nie pasuje.
Zablokowany