swobodna rozmowa na temat sierpniowego zlotu BTS

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Pablodevil, chyba druga opcja ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Pablo

Post autor: Pablo »

No mi jest wszystko jedno ale w sumie przy drugiej opcji mamy 3 nagrody wiec 3 mijesca obdzielone
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Kons18 i Krzyś przywiesc co mozecie do odbioru TV :) tylko ten chlopak od projektora jeszcze niewiadomo jak z nim bedzie bo okazuje sie ze jego dziewczyna ma jakos w tym czasie urodziny i niewie co wybrac :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

ja wezme napewno tv21" i antene zeby polsat zalapalo. Jak mozecie to wezcie przedluzacze bo sie bardzo przydaja!!!
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

moze nieduzo, ale jakis jeden przedluzac lub dwa bede mial
Krzyś napisz tutaj albo na PW o ktorej i gdzie sie spotykamy w niedziele? bo zapewne musimy sie zjawic wczesniej
jesli ktos bedzie jechal od zor i zna droge na miejsce zlotu (ktos z klubowiczow) to niech da znac to sie dolacze
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
Kons18
Zaawansowany forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 2008-06-25, 14:45
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Kons18 »

Może ktoś ma małą antenkę satelitarną?
Przedni napęd jet dla...dziewczynek...
Pablo

Post autor: Pablo »

Przygoda pisze:moze nieduzo, ale jakis jeden przedluzac lub dwa bede mial
Krzyś napisz tutaj albo na PW o ktorej i gdzie sie spotykamy w niedziele? bo zapewne musimy sie zjawic wczesniej
jesli ktos bedzie jechal od zor i zna droge na miejsce zlotu (ktos z klubowiczow) to niech da znac to sie dolacze
musze poszukac bo mam chyba 20 metrowy przedluzacz a moja propozycja jest taka zeby wszyscy organizatorzy ( oczywiscie ci ktorzy w miare blisko mieszkaja) zjawili sie juz w sobote o jakiejks ustalonej porze zeby obgadac w wszystkie szczegoly co do rozplanowania itd zeby wszystko bylo dopiete na ostatni guzik
Awatar użytkownika
Kuki
Maniak forumowy
Posty: 845
Rejestracja: 2007-02-23, 01:51
Lokalizacja: SJZ

Post autor: Kuki »

takie pytanie kto bedzie jechal z jastrzebia lub przez jastrzebie bo bedziemy sie zbierac w grupke i pojedziemy razem
Miec BMW teraz nie duzy wydatek Zabic muche boczna szyba........................BEZCENNE

"zycie zaczyna sie i konczy na BMW"
Obrazek
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Kuki to ja bede lecial przez jastrzebie tylko o ktorej i gdzie mam byc ?
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
Kuki
Maniak forumowy
Posty: 845
Rejestracja: 2007-02-23, 01:51
Lokalizacja: SJZ

Post autor: Kuki »

no my sie spotykamy przed 8 pod McDonaldem i o 8 chcemy wyjechac bo w wodziu bedziemy auta myli
Miec BMW teraz nie duzy wydatek Zabic muche boczna szyba........................BEZCENNE

"zycie zaczyna sie i konczy na BMW"
Obrazek
Pablo

Post autor: Pablo »

Kuki pisze:no my sie spotykamy przed 8 pod McDonaldem i o 8 chcemy wyjechac bo w wodziu bedziemy auta myli
gdzie w wodziu chcecie auta myc?? jezeli liczycie na myjnie na stacjach to moze byc problem bo przewaznie w niedziele o tych godzinach jest wszedzie kolejka
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

to ja juz umytym i wypolerowanym przyjade autkiem :)
a jak chcecie jeszcze auta myc to troche pozno wyjezdzacie mysle ze tam na miejscu trzeba byc tak na 8:30 niewiem jak inni mysla
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Pablo

Post autor: Pablo »

no tez mysle zeby pomiedzy 8 a 9 najpozniej tam byc bo duzo ludzi zacznie sie zjezdzac wczesniej jeszcze przed 10-ta zeby sie zalapac na dobre miejsca wiec musielibysmy byc wczesniej
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

polecam myjnie karcher na stacji shell w zorach dla tych ktorzy pojada ;) A mysle ze na 8 trzeba bedzie juz tam sie pojawic zeby ustalic wszystko i sie poustawiac. Trzeba bedzie tez kogos wyznaczyc zeby jechac po auta do wodzislawia zeby zaprowadziic wszystkich na zlot.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Pablo

Post autor: Pablo »

ja w sumie mam bliziutko do wodzislawia to moge podjechac pozbierac ludzi tylko mi napiszcie gdzie i o ktorej
ODPOWIEDZ