Kto ma blisko do ASO BMW ?

Sprawy o różnej tematyce
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Kto ma blisko do ASO BMW ?

Post autor: Aurel »

kto ma blisko do aso bo potrzebuje jedną część , a z tego co sie dowiedziałem(dzwoniłem do bielska do aso) trzeba przyjechac dać zaliczke zeby sprowadzili i potem jak przyjdzie odebrać (nie bawią sie w wysyłanie)! a ja mam daleko wiec szkoda latania! Czy mieszka ktoś blisko i by mi cos zamówił a potem wysłał pocztą za pobraniem ? dokładnie chodzi mi o osłone metalową tarczy z tyłu w e30! byłby ktoś kto by mi pomógł w tej sprawie ?
Pablo

Post autor: Pablo »

w sumei do bielska masz 60 kilosow wiec niemasz takiej długiej tej trasy a syoac mozesz pionad 200 sprawdzielm bo ostatnio jezdzilem tam pare razy w tygodniu do laski :razz: :razz:
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

nie pojade po taką pierdołe tyle kilosów.....jak ktos byłby na miejscu i byłby na tyle dobry podjechac i załatwić to to byłbym baaardzo wdzięczny :)
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

ci w aso moga ci poslac kurierem za calkiem rozsadne pieniadze, sam tak zalatwialem w bawarii i przesylka kolo 15 zeta moze mniej mnie kosztowala, dzwon do bawarii motors w katowicach, zaliczke jak beda chcieli to im na konto wplacisz, ale to tylko jak 1szy raz u nich bierzesz potem jest juz bez zaliczkowo
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

ja raz tez tak zalatiwalem i w koncu okazalo sie ze wyslali by to do mnie ale nigdy nie kupowalem nic w ASO wiec nie wysla. Jak bym juz byl u nich na liscie to owszem by wyslali.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

ojciec dzisiej jedzie do katowic to tam coś zalatwi......mysle ze juz po problemie!
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Mogę Ci coś kupić, wysłać, (w przyszlości) BMW Katowice, Mikołów...
Gdybyś coś jeszcze potrzebował, mam w Katowicach kilka sklepów, o wiele tańszych od serwisów... (nówki, używki)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ODPOWIEDZ