Wrażenie po Zlocie BMW Team Śląsk w Rydułtowach ;D

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Kons18
Zaawansowany forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 2008-06-25, 14:45
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Kons18 »

Impreza bardzo udana :wink: A kto wygrał konkurs na najładniejsze auto zlotu?Bo jechałem po dziewczynę i nie było mnie jak ogłaszali,a nie podobało mi się bo było troche wiejskich tjuninków w tym konkursie :neutral:
Przedni napęd jet dla...dziewczynek...
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

wygral Bart z niebieskiej e46 coupe. Co do kandydatow to kazdy startowal z dorobkiem 0 glosow wiec kazdemu dalismy szanse zeby nikt nie czul sie urazony ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
virus

Post autor: virus »

Powiem tak było bardzo a to bardzo sympatycznie , oby tak dalej czekam już na wasz II zlot(z góry zakładam że napewno będzie) ps. bardzo ładne panie były mam na myśli te z plakietkom ORGANIZATOR co ulotki na wstępie dawała Pozdrawiam:)
Ficek

Post autor: Ficek »

Impreza udadan w 100 % pogoda była ŚWIETNA !!! Dziekujemy wszystkim którzy przyłączyli sie w organizacje a w szegulnosci podziekowania dla Mirasa !!!!!!!

Zycze całemu klubowi BTS jak i sobie abysmy rozwijali klub i organizowali jak najwiecej takich imprez !!!!!!!!
Ariel

Post autor: Ariel »

Jest pod wielkim wrazeniem!! Brawo BTS za organizacje, rowniez chcialem podziekowac za mile spedzony dzien. Najbardziej podobal mi sie koles z e30 touring i jego drifty :D szkoda, ze zlot sie juz skonczyl :( aaa wlasnie przy okazji poznalem wiekszosc klubowiczy, mam filmy i zdjecia, jak bede mial czas to powklejam :D jeszcze raz dzieki i pozdro :bmw: :bmw:
wernus

Post autor: wernus »

no nie ma to tamto, impreza na 102, gratulacje!! :roll: :bmw:

osobiscie miałem pecha, rano pękła mi linka z dachu i nie mogłem złozyc a zeby tego było mało to jeszcze złapałem kapcia po drodze ... :573:
LUCKY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 323
Rejestracja: 2008-08-14, 13:08
Lokalizacja: Racibórz/Czestochowa

Post autor: LUCKY »

Impreza zorganizowana zajebi.... oby tak dalej poznalem pare osob z klubu i licze na przyjecie do tego grona :0 po rozmowie z Mirasem wsumie sa szanse...Krzys ztoba musze sie skontaktować :))
Silnik jest Bogiem , prędkość nałogiem , turbo podstawą a nitro zabawą
rapanu

Post autor: rapanu »

Dziekuje wszystkim za swietna zabawe i milo spedzony dzien jak dlamnie to bardzo udana impreska:)no i obylo sie bez deszczu.Oby wiecej takich imprez pozdrawiam
Ariel

Post autor: Ariel »

no to mała foto relacja ode mnie, fotki robione telefonem, wiec sorki za jakosc ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


To by było na tyle ze zdjec ;) jeszcze raz dzieki ze zaje... impreze :m: :m: :bmw: :bmw:
alhana

Post autor: alhana »

potwierdzam ze bylo ekstra.
Bardzo mi sie podobalo:)
I pogoda dopisala (mialo padac).
Czekamy na nastepne takie spotkanie
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Było NAPRAWDE SUPER. Dziękuje wszystki za przybycie, oby tak dalej.
Dzięki chłopaki BTS !!!!!!!!!!!!!!!! Organizacja była super dzieki miras !
OBY WIECEJ TAKICH IMPREZ NO I JUZ MYSLE NIE MOZNA SIE DOCZEKAC II ZLOTU :D
:bmw: :bmw: :bmw: :bmw: Wrzucajcie fotki i filmiki. :wink:
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Bart

Post autor: Bart »

Dla mnie, jak już pisałem na forum BMW Klub Podbeskidzie, szczególnie miły zlot z powodów wiadomych :grin:
Bardzo udana impreza, pogoda i autka dopisały (o gustach właścicieli aut się nie dyskutuje, bo moja też całej masie osób nie podoba się).
Kilka drobnych niedociągnięć związanych z organizacją PIERWSZEGO zlotu :zabezpieczenie placu, brak koszy na śmieci,minimalnie lepsze nagłośnienie to jak wiadomo "choroby wieku dziecięcego", które się wyelminuje, a najwazniejsze, że autka dopisały i było bardzo miło.
Mam nadzieję ,że w przyszłym roku również spotkamy się na równie udanym, a nawet lepszym zlocie BTS.
Zresztą miałem okazję rozmawiać z niektórymi z Was i równe z Was ludziska są :mrgreen:
Tweety87

Post autor: Tweety87 »

Zlot pierwsza klasa. Gratuluje organizacji i wykonania :wink:
KeMaS

Post autor: KeMaS »

bylo zaje... jak na pierwszy raz impreza na profesionalnym poziomie. Oczywiscie Kisol dal pokaz on chyba bylby chory gdyby czegos nie porobil hehe najpierw laske by zaliczyl ale naszczescie spadla do rowu heh a potem powtorka z rozrywki jak na moje oko to do Kisola to byl za maly plac hehehehe...
SUPER IMPREZA !!! Jestem pod wielkim wrazeniem

PS. Fajnie bylo pogadac z starymi znajomymi z klubu => POZDRO dla wszystkich !!!
Gosia

Post autor: Gosia »

Imprezka w 100% udana oby tak dalej pozdrawiam.
ODPOWIEDZ