Wrażenie po Zlocie BMW Team Śląsk w Rydułtowach ;D

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
egzekutor

Post autor: egzekutor »

gratulacje,gratulacje i jeszcze raz gratulacje za organizacje a zlot byl naprawde sssssssssssssssssssssuper.pozdrawiam
@lfred
Zaawansowany forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 2008-07-29, 11:23
Lokalizacja: ZABRZE

Post autor: @lfred »

no zlot udany , jak na 1 razz to okk , konkurs na najladniejsze auto to jakas farsa ale rozumiem ze 1 raz to robiliscie, glosowanie przez uczestnikow nie jest nigdy obiektywne bo im wiekszy klub to na swojego glosuje , powinniscie wybrac z waszego grona od 5 do 10 osob do oceny i wylaczyc auta z waszego klubu bo to wy jestescie organizatorami, a bylo naprawde pare ladnych rodzynkow , nie mowie oczywiscie o 3 szt e36 full wies tuning , ktore to ludzie nazywali "subaru" -dla dzieciakow to moze auta takie sie podobaja ale to nie byl zlot laminat aut , generalnie okk , duzo dymu , laseczki dopisaly a kobieta lejaca piwko oczywiscie ta mlodsza ..... pozdro
pierwsze zdjecia tzn 4 pierwsze to "subarruuuu" nie uczcie sie od nich jak "upiekszyc " swoje auto , bmw w orginale jest super, ładna felga i gleba to wszystko co tym autom potrzeba , ale jak to u nas w polsce bywa , laminat is good...


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2008-08-25, 12:11 przez @lfred, łącznie zmieniany 4 razy.
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

Witam wszystkich, dziekuje za przybycie wszystkim zlotowiczom, oraz za pomoc wszystkim organizatorom :) wnioski napewno wyciagniemy, jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam



Mafia co do tego filmuku to go mam ale musimy sie dogadac bo ja mam modem a nie stale łącze
scrozer

Post autor: scrozer »

Jak na 1 raz to nie ma co narzekać szkoda tylko ze byliśmy tak porozpraszani swoimi samochodami a nie staliśmy w 1 strefie no ale na 2 raz będzie lepiej no i faktycznie niektórzy z laminatem przegieli mnie osobiście najbardziej dobiła e36 compact no gość powinien dostać całkowity zakaż poruszania sie i dotykania tych samochodów.
Ps. Krzysiek daj to co Ci dałem w odpowiednim dziale dla klubowiczów i forumowiczów 50% zniżki koszt ok 200zł a dane masz możę kilku z was będzie chciało odświerzyć Beaty.
Powiem Ci, że warto no i 400zł taniej dla nas niż gdziekolwiek a efekt piorunujący :kolebka:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Miras jak i cala reszta ekipy BTS wielkie podziekowanie za zlot :)

z zabezpieczeniem jest tak jak juz ktos wczesniej wspomnial ... do ludzi mozna mowic mowic mowic a oni i tak swoje .... przesuna sie a za minute znowu stoja w miejscach niebezpiecznych

co do pogody to wydaje mi sie ze byla w sam raz nie za goraco ale tez nie za zimno a przede wszystkim niepadalo

bardzo milo czytac pozytywne opinie, to napewno mobilizuje do lepszych dzialan :)
a niedociagniecia sie poprawi ;)

dziekujemy uczestnikom zlotu za tak liczne przybycie, szczerze powiedziawszy niespodziewalem sie ze liczba bawarek przekroczy 200 jak na pierwszy nasz zlot
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
wernus

Post autor: wernus »

Parę fotek ode mnie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kons18
Zaawansowany forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 2008-06-25, 14:45
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Kons18 »

@lfred pisze:no zlot udany , jak na 1 razz to okk , konkurs na najladniejsze auto to jakas farsa ale rozumiem ze 1 raz to robiliscie, glosowanie przez uczestnikow nie jest nigdy obiektywne bo im wiekszy klub to na swojego glosuje , powinniscie wybrac z waszego grona od 5 do 10 osob do oceny i wylaczyc auta z waszego klubu bo to wy jestescie organizatorami, a bylo naprawde pare ladnych rodzynkow , nie mowie oczywiscie o 3 szt e36 full wies tuning , ktore to ludzie nazywali "subaru" -dla dzieciakow to moze auta takie sie podobaja ale to nie byl zlot laminat aut , generalnie okk , duzo dymu , laseczki dopisaly a kobieta lejaca piwko oczywiscie ta mlodsza ..... pozdro
pierwsze zdjecia tzn 4 pierwsze to "subarruuuu" nie uczcie sie od nich jak "upiekszyc " swoje auto , bmw w orginale jest super, ładna felga i gleba to wszystko co tym autom potrzeba , ale jak to u nas w polsce bywa , laminat is good...
Parkowałem moim autem obok tych subaru...żal...Nawet jakoś się nie umiałem przełamać żeby zdjęcia zrobić i dać właścicielom satysfakcję.A start w konkursie na najlepsze auto zlotu to już :???: totalne przegięcie
Przedni napęd jet dla...dziewczynek...
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

konkurs na najladniejsze auto mial wygladac nieco inaczej ale wkradl sie blad. Wiemy na czym stoimy ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
zawias

Post autor: zawias »

Cała Polska juz wiem o tym zlocie :mrgreen:

nie dałem na tym zlocie nic od siebie ale chociaz posprzątałem na sam koniec :bmw:




MEGA ZAJEBISTY ZLOT


fakt jest taki ze 210beem na I zlot mozna nazwać śmiało sukcesem i najwiekszym na Śląsku ! dzieki wszystkim klubom za przybycie !


Miras Kocham Cię :*
KeMaS

Post autor: KeMaS »

Krzys mogl byc tez konkurs na wiejski tuning to te laminaty niebieskie by napewno wygraly hahaha
Przygoda na drugi raz wszystkich ty co nie beda chieli sie przesowac potraktojemy po naszemu ;) wiadomo jak ...
Zgadzam sie z Zawiasem w 100tu % ze byl to Mega Mega Zaj... ZLOT !!!

PS. Kisol i Emil wymiataja !!!
adamwsb

Post autor: adamwsb »

co do przesuwania ludzi to mozna Kisola zatrudnic :bmw: :bmw:

Prosze kogokolwiek i przeslanie mi jakiejs listy zwyciezcow we wszystkich konkursach bo musze je poslac do gazety !!
adam2842

Post autor: adam2842 »

adamwsb wiesz może kiedy bedzie pokazywany reportaz ze zlotu w telewizji TVT? i w jakiej gazecie bedzie cos napisane o zlocie?

P.S. Jak ktoś ma całą liste miejsc z konkursu na Najładniejsze Auto Zlotu(NIE tylko miejsca od 1-3 !!) ile glosow zdobyla kazda Betka to niech doda na forum :) bo napewno każdy jest ciekawy wyników :wink:
Dyzio

Post autor: Dyzio »

Zlot pierwsza klasa :bmw: :bmw: :bmw:
Było zajefajnie
Awatar użytkownika
arass
Zaawansowany forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: 2008-06-15, 12:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: arass »

Naprawdę fajnie szkoda że musiałem uciec po południu :(
Robert-Lesiu BMW

Post autor: Robert-Lesiu BMW »

Oto kilka moich zdjęć.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tu w/g mnie najbardziej oryginalne i(najładniejsze oczywiście rzecz gustu) samochody zlotu.Dodałbym jeszcze złote e12 wersja USA.
Obrazek
Obrazek

Jako organizatorzy powinniście przynajmniej dać wyróżnienia dla tych aut w postaci dyplomów pamiątkowych za najbardziej oryginalne i niepowtażalne auto zlotu.
Aby zmyć plamę za konkurs na najładniejsze auto.Bo myślę że był to zlot BMW a nie tuning show bo jeśli to drugie to zgadzam się z wyborem .

[ Dodano: 25 Sierpień 2008, 17:30 ]
Teraz się oglądałem zdjęcia wklejone przez @lfred,a i trzecim moim typem to jest e28 a nie e12 jak myślałem .Szampański kolor w wersji USA.
ODPOWIEDZ