Wrażenie po Zlocie BMW Team Śląsk w Rydułtowach ;D

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Zbyszko666
Małopiszący
Posty: 42
Rejestracja: 2008-08-10, 15:41
Lokalizacja: R-wy

Post autor: Zbyszko666 »

Więc byłem na zlocie 1 organizowanym w naszym mieście ,głownie się nastawiłem na zrobienie relacji foto..:) trzeba powiedzieć ,że jestem mile zaskoczony frekwencją która pojawiła sie na zlocie w Rydułtowach,bardzo fajne bestie a nie jakiś wiejski tuning to się bardzo ceni.Trzeba czekać na kolejny zlot i postarać się o parę detali w postaci np Hostess:) bo to naprawdę robi wrażenie jak dla mnie.Co więcej napisać..wszystko było pod kątem profesjonalnym i tak powinno zostać!! czekam na kolejny już chyba za rok:)
a tutaj foty:
www.flickr.com/photos/zbyszko666

więcej dostępnych na maila jak ktoś chce:) :bmw: :bmw:
Cocker

Post autor: Cocker »

Hejka musze przyznac ze było super, wystrzałowo poprostu rewelka dziekuje organizatorom za miłą zabawe licze na wiecej takich zlotów, aby sie poprostu pobawic. Z mila checia bym wstapil do klubu, ale o to zapytalem w odpowienim dziale. Pozdrawiam
Carmen

Post autor: Carmen »

Hejka, szczerze podobało mi się, pierwszy raz brałam udział w zlocie BMW i przyznaje że było warto, podziękowania dla organizatorów i pozdriowionka
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Kemas nastepnym razem przy przesuwaniu ludzi bedzie
1) informujemy
2) zdecydowane podejscie i na ostro wywalamy z miejsc niebezpiecznych

Robert Lesiu
akurat na wybieraniu najladniejszej beemki zlotu mnie niebylo i nawet dokladnie niewiem ktore auto wygralo, ale tutaj przyznam Ci racje ze ocena samochodow startujacych w tej konkurencji powinna byc oceniana w waskim gronie (np. z kazdego klubu po jednym przedstawicielu), ale z tego wnioski wyciagniemy i na nastepna impreze zmiany wprowadzimy :) (a moja ocene odnosnie Twojej ósemeczki znasz :) )

za wszystkie pozytywne opinie jak i uwagi dziekuje/my
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
adamwsb

Post autor: adamwsb »

w TVT jest juz reportaz !! nie mam linka heh jedynie to szukac w http://www.telewizjatvt.pl raport z dzisiaj
adamwsb

Post autor: adamwsb »

o nas jest od 6:50 ;)
Ostatnio zmieniony 2008-08-25, 19:36 przez adamwsb, łącznie zmieniany 1 raz.
aniowi18

Post autor: aniowi18 »

hej dziękuje wszystkim którzy w jaki kolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania I zlotu BMW. Było SSSSUUUUPPPPEEER oby tak dalej !!!! Jeszcze raz dziękuje za miłą atmosferę jak i zajefajną zabawe do następnego razu :)
:bmw: :bmw: :bmw: :grin:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

no reportaz w telewizji mysle ze bardzo fajny i ciekawy :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
Kons18
Zaawansowany forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 2008-06-25, 14:45
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Kons18 »

Było tyle konkursów,ale jeszcze tak dla ścisłości może wybierzemy najlepiej stjuninkowane auto zlotu?Było kilku kandydatów :neutral: Wspominaliście coś o jakimś compakcie ,a szczerze to sobie nie przypominam :???: Ma ktoś jakieś foto może?Może władze forum wkleją foty i zrobią głosowanie na w.w temat? :razz:
Przedni napęd jet dla...dziewczynek...
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Kons18, chcialbys sie znalezc na miejscu takiego zwyciezcy? Ja bym nie chcial nikomu zrobic przykrosci a to ze byly to sporadyczne przypadki moze natchnie ich na to zeby wrocil jednak do seri ktora jest najlepsza :) Wiec juz skonczmy temat tego kto wygral na najladniejsze auto. Wiem ze zwyciezca dostal 11 glosow a dwa kolejne pojazdy mialy po 7 glosow
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Kons18
Zaawansowany forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 2008-06-25, 14:45
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Kons18 »

Krzys pisze:Kons18, chcialbys sie znalezc na miejscu takiego zwyciezcy? Ja bym nie chcial nikomu zrobic przykrosci a to ze byly to sporadyczne przypadki moze natchnie ich na to zeby wrocil jednak do seri ktora jest najlepsza :) Wiec juz skonczmy temat tego kto wygral na najladniejsze auto. Wiem ze zwyciezca dostal 11 glosow a dwa kolejne pojazdy mialy po 7 glosow
Chodzi mi o to,że może to ich uświadomi że są na złej drodze?A co do wyboru najlepszego auta zlotu to nie mam pretensji i nie wiem kto ile głosów miał,tylko jak już wcześniej pisałem-nie było tę godzinke w Rydach i chciałem się dowiedzieć .
Przedni napęd jet dla...dziewczynek...
adam2842

Post autor: adam2842 »

Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

tutaj popre krzysia, Kons nie obrazajmy siebie i innych, ludzie robią auta pod siebie, i najwaznejsze zeby to oni byli zadowoleni, wg mnie niech robia co chcą ja nie robie dla BMW i im Tuningu w żadnym wypadku zabraniać ani wyśmiewać nie będę, i chcialbym zeby takie tematy nie byly juz tutaj poruszane, tylko w odpowiednim dziale
Awatar użytkownika
Kons18
Zaawansowany forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 2008-06-25, 14:45
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Kons18 »

No i OK :wink: Ja nikogo nie wyśmiewam ani się nie kłócę.¯al mi tylko tych aut.Tyle na ten temat z mojej strony.
Przedni napęd jet dla...dziewczynek...
adamwsb

Post autor: adamwsb »

co z lista zwyciezcow ????? ja to musze dzisiaj wyslac od gazety !!
ODPOWIEDZ