Wrażenie po Zlocie BMW Team Śląsk w Rydułtowach ;D

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

ja nie mam tych list. Wiem tylko ze za auto wygral bart z e46 za car audio tomek z e36 za palenie ten od touringa, za najnizsze nie pamietam.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Cocker

Post autor: Cocker »

Za najniższe ja wygrałem Cocker :o)
Awatar użytkownika
przymo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 440
Rejestracja: 2008-01-01, 19:22
Lokalizacja: Skrzyszów

Post autor: przymo »

jak dobrze pamiętam za najniższe:
1. Cocker
2. Franz3xxi
3. Dzodzo
Obrazek
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

Kons18 pisze:No i OK :wink: Ja nikogo nie wyśmiewam ani się nie kłócę.¯al mi tylko tych aut.Tyle na ten temat z mojej strony.
a znasz to "szanuj auto wlasciciela to wlasciciel bedzie szanowal Ciebie" :) w zasadzie to pisales wyzej odemnie dlatego Ciebie wymieniłem, ale tyczy sie to tez innych, nie chce aby tak to sie zakonczylo, zeby ludzie sie obrazali czy zeby im sie przykro zrobiło. Takze ja tez juz sie nie wypowiadam.


Adas tyle co ci podalem przez gg to jest jak ktos cos pamieta niech wypisze niestety nie zachowaly sie wyniki, wszystko wyrzucone w ferworze sprzątania.
Cocker

Post autor: Cocker »

przymo pisze:jak dobrze pamiętam za najniższe:
1. Cocker
2. Franz3xxi
3. Dżodżo
1 i 3 miejsca jestem pewny ale jak si enie myle to i co do 2 też masz rację :o)

[ Dodano: 25 Sierpień 2008, 22:42 ]
A mam pytanko o jakiej gazecie mówiłeś, ma sie jakis artykuł w Nowinach moze pojawic?? I jesli tak to Nowiny wychodza w środę czy jutro??
adamwsb

Post autor: adamwsb »

w nowinach powinno byc na pewno a ja pisze do RYBNIK PO GODZINACH ;)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

w takim razie zakupcie jutro gazety regionalne w ktorych bedzie co napisane o zlocie zrobcie skany i wrzuccie na forum, bo cos mnie sie wydaje ze te gazety niebeda dostepne w rejonie sosnowca ;)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Cocker

Post autor: Cocker »

A mi sie nie wydaje, bo na bank tych gazet w Sosonowcu nie znajdziesz, jak zdobęde gazete to ci posle, badz na forum wkleje. Pozdrawiam
adamwsb

Post autor: adamwsb »

heheh mi tez cosik sie tak zdaje :P hahaha :D no ale na pewno jak cos bedzie to znajdziesz to na forum :P
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

nowiny maja naklad we srode
@lfred
Zaawansowany forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 2008-07-29, 11:23
Lokalizacja: ZABRZE

Post autor: @lfred »

kolebka pisze:
Kons18 pisze:No i OK :wink: Ja nikogo nie wyśmiewam ani się nie kłócę.¯al mi tylko tych aut.Tyle na ten temat z mojej strony.
a znasz to "szanuj auto wlasciciela to wlasciciel bedzie szanowal Ciebie" :) w zasadzie to pisales wyzej odemnie dlatego Ciebie wymieniłem, ale tyczy sie to tez innych, nie chce aby tak to sie zakonczylo, zeby ludzie sie obrazali czy zeby im sie przykro zrobiło. Takze ja tez juz sie nie wypowiadam.
heheheheehe przykro to mi sie robi widzac takie auta , a poszanowania od takiego kolesia sorry ale nie chce , wlasnie auto swiadczy o wlascicielu nie wydaje wam sie???? a jak chlopak lubi laminaty niech sobie opla kupi hehe , i wlasnie jak taki czlowiek przeczyta co to o jego super aucie wypisuja moze wreszcie zrozumie ze nie tedy droga , i ma 2 wyjscia albo zmiana auta albo pozytywne myslenie i koniec wiesniackiego tuningu.. ktory naszej marce przynosi tylko wstyd..
DIABLO

Post autor: DIABLO »

Cześć...

Zlocik pierwsza klasa, na kilku zlotach już byłem i jak na debiut to "wielki szacun" od DIABLO.
Przepraszam tylko, że najwięcej pyszczyłem nt. spotkania sobotniego a nie było mnie, ale nieoczekiwanie misiałem wyjechać w trasę i wróciłem w nocy przed zlotem. No cóż, będę musiał w inny sposób zapracować na to by zostać klubowiczem.
Jeszcze raz, gratuluje debiutu!!!

Diablo. :twisted:
Awatar użytkownika
marcinek84
Małopiszący
Posty: 66
Rejestracja: 2008-08-03, 12:26
Lokalizacja: kraków

Post autor: marcinek84 »

OT , Diablo a byleś tą M3 z avatara? bo nie kojarze takiej, czy może jakąś inną betką?
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

ja również cyknołem pare fotek, Basia tez pare zrobiła

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

postanowilem ze wrzuce i tu :)
ODPOWIEDZ