Od kiedy BMW?

Nowych użytkowników zapraszamy do tego działu w celu przedstawienia się i uzyskania dostępu do poszczególnych działów!!!
Gość

Post autor: Gość »

Ojciec mial blacharstwo i przewijaly sie rozne bryczki ale kiedys znajomy przywiozl e34 ktorej doslownie pol brakowalo jak ja zrobili i ja zobaczylem (mialem chyba 6 czy 7 lat) to juz inne autka tylko mi sie podobaly a w zadnej innej marce nie bylem tak zakochany:P
Tomasz

Post autor: Tomasz »

A ja od (nie pamietam od kiedy ale to bylo dawno) tzn zawsze mi sie podobaly. Moja pierwsza bima byla jakies 2 lata temu e36 is poprzerabialem ja troszeczke no a teraz padlo na e39 no niestety jak dla mnie w dieslu, ale jest super :roll:
Pablo

Post autor: Pablo »

Anonymous pisze:Ojciec mial blacharstwo i przewijaly sie rozne bryczki ale kiedys znajomy przywiozl e34 ktorej doslownie pol brakowalo jak ja zrobili i ja zobaczylem (mialem chyba 6 czy 7 lat) to juz inne autka tylko mi sie podobaly a w zadnej innej marce nie bylem tak zakochany:P
Moj post ale zapomnialem sie zalogowac :P <glupek>
Jancio 18

Post autor: Jancio 18 »

Mi sie zawsze BMW podobalo i zawsze chcialem miec ale niebylo nato kasy ale gdy sie trafila okazja dlugo sie niezastanawialem choc rodzice mi odmowili tego wyboru bo czesci drogi i paliwo zerne ale i tak postawilem na swojim i kupilem bmw a za rok jak wszytsko wyjdzie to bendzie druga bema :o e46 w cabrio
Swobi

Post autor: Swobi »

U mnie to juz bedzie 10 lat jak na Tuning Party w lodzi zobaczylem jak Bmw pali lacie i ten dzwiek silnika ehh,a 7er po obejrzeniu Transportera wiedzialem ze kiedys sie zacznie.I sie zaczelo postanowilem zmienic poprzedniego Passata na v8 i szukalem A8 4,2 quatrro az pojawilo sie e38.Szybko zapadla zmiana decyzji i jestem najszczesliwszym posiadaczem mojej Niuni.
Martin

Post autor: Martin »

mnie wzielo jakies dwa lata temu kiedy mialem zamiar kupic autko a moj brat przyniosl plytke z kilkoma filmikami z bmw produkcji Schnazzy'ego-http://www.youtube.com/watch?v=QByZHvT- ... re=related tego jak zobaczylem to oniemialem z zachwytu ,no i sie zaczelo :D kupilem wymarzona bunie co prawda niedlugo sie nia nacieszylem bo tylko 3 tygodnie i.......bum -star :? wyszedlem z tego bez szwanku i to mnie jeszcze bardziej przekonalo do BMW -po dwoch miesiacach kupilem kolejna bunie :-) wiem jedno nie chce innego auta- ONLY BMW :D
Jancio 18

Post autor: Jancio 18 »

Bmw to Bmw Niema nic piekniejszego od betki Mnie sie zaczelo podobac kiedy mialem chyba 5 lat wtedy wiedzialem ze pierwszym samochodem bendzie beta bo miala swoj urok i to cos kture mnie zafascynowalo ale i caly czas to bylo mazenie i donzylem do tego coprawda kupilem e30 ale za rok bendzie e46 w cabrio jak wszystko pujdzie po mojej mysli i niestrace pracy :( :twisted: No i poznalem Adam bo mialem pare pytan odnosnie e30 pomugl mi w doradach i tak trafilrm do bts :D
Phazer

Post autor: Phazer »

BMW jak to BMW, piekne autka, jednak nigdy o nich nie marzylem bo byly zawsze poza zasiegiem. Kasy sie nie przelewalo wiec nawet nie myslalem o wlasnym wozie. Jednak od kiedy kumpel z bloku obok zaczal smigac E30 uznalem wyzszosc BMW nad innymi, podziwiajac jak wchodzi bokiem w zakrety, kreci baczki itp zaczalem myslec o BMW. Ale w glowie i glebi duszy bylem zakochany w Hondzie Civic V generacji, mialem juz caly plan tuningu i przerobek. W koncu udalo sie zebrac hajs ^^ i w sierpniu 2007 zaczalem szukac autka, szukalem, szukalem, zjezdzilem wszystkie komisy i gieldy i nic. Pewnej niedzieli powiedzialem sobie "DOsc!!" pojechalem na gielde z zamiarem " BEZ AUTA NIE WRACAM" staly 4 Civic'i ale zaden mi sie nie podobal :/ no i oczywiscie stalo tez BMW E36 318iS Coupe zielony metalik (miodzio) - zakochalem sie od razu - i po godzinie bylem juz jej wlascicielem. No to tak sie zaczela moja przygoda z BMW i moge szczerze powiedziec ze jesli Bog da nigdy nie zmienie Marki.
Ps. Jednak to fakt ze to samochod wybiera wlasciciela a nie odwrotnie

Pozdro bracia i siostry spod znaku BMW
Benetton

Post autor: Benetton »

Ja zarazilem sie miloscia do BMW dzieki serialowi Kobra - oddzial specjalny (taki niemiecki serial) tam wlasnie glowny bochater pomykal najpierw srebna e36 a potem e46, bylo to jakies 7 lat temu :)
siwyE30

Post autor: siwyE30 »

Juz ktos tu wczesniej napisal ze w BMW kocha sie "od lepka". Ze mna bylo podobnie - za czesc pieniedzy z komunii kupilem sobie model firmy "Maisto" w skali 1:18 (jak na tamte czasy na prawde duzy) Oczywiscie bylo to BMW, wtedy moje marzenie bo byla to 850i, ale z tego co pamietam to jeszcze przed komunia zbieralem obrazki z gumy Turbo tylko ze zdjeciami BMW! Potem wujek w niemczech kupil "ganz neu" 525 e34 i w momencie w ktorym wsiadlem do tego samochodu poczulem, ze jest tylko jedna marka samochodow stworzona dla mnie :)
Ficek

Post autor: Ficek »

no siwy wzruszajaca historia :lol:
egzekutor

Post autor: egzekutor »

witam moja przygoda,milosc a i zarazem slub na cale zycie zaczela sie 99r tak na dobre od zakupu 728i e23.choc sklamal bym mowiac ze nie pociagaly mnie bety juz wczesniej.po
3 latach kupilem z bratem 750il e 32 i cieszylismy sie nia przez dwa tygodnie do spotkania z okolnikiem i tak juz zostalo do dzis. ci ktorzy mnie znaja wiedza ze to moje zycie i nie wyobrazam sobie momentu kiedy wyjde z domu i nawet cwiartka bumiera nie bedzie stala!
pozdrowionka
alhana

Post autor: alhana »

U mnie zaczelo sie od tego ze niski7 zakupil bawarke, eh dobre pare lat temu. Byla piekna czerwona IS'a:) Nasza pierwsza... coupe...
sporo przeszlismy z nia, i ona z nami. Zmiane koloru, zmiane ukladu wydechowego z 3 razy, zmiane srodka, itd...
Byla nasza slubna "karocą". Potem pojawila sie trzecia osobka, no i potrzebne bylo wieksze autko rodzinne, i coupe sprzedalismy i zakupilismy touringa e39. Teraz ona czeka na zmiany:)
Tak wiec nasza historia z BMW trwa juz 7 latek. Wtedy tez zaczela sie moja milosc do tej marki. I chyba to sie nie zmieni. :kolebka:
LUCKY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 323
Rejestracja: 2008-08-14, 13:08
Lokalizacja: Racibórz/Czestochowa

Post autor: LUCKY »

Moja przygoda z Bmw zaczeła sie w 1998 roku jak zakupilem E21 rekina 1,6 pozniej byly inne auta gdyz ja zarznałem :) maly silnik...w 2000 roku po szkole wyjechałem do niemiec tam kupilem i jezdzilem E30 320i w planach bylo sciagniecie jej do polski stan idealny limuzyna od pierwszego wlasciciela niestety maly wypadek...kasacja bedac nadak w niemczech kupilem 7 rekina amerykanska wersja 4,6 motor w manualu na pelnym wyposazeniu klima elektryka skora i inne [na forum nie przeklinamy] niestety silnik padl po 5 tygodniach do polski wrocilem busem....pozniej mialem E34 525i vanos, E30 325i cabrio-kasacja po dachowaniu 2 lata przerwy bez auta i ostatnio to jest 2 miesiace temu kupilem moja E36 318i. Jest teraz dla mnie wszystkim wkladam w nia kazdy pieniadz jaki mam na boku od kupna wlozylem w nia juz 4500zl a tego nie widac :( i to jeszcze nie koniec dopiero zaczynam...Pozdrawiam wszystkich.
Ps. Odbiore ja z warsztatu porobie fotki i wrzuce na forum jak wygladala w dniu zakupu i mala reaktywacja
Silnik jest Bogiem , prędkość nałogiem , turbo podstawą a nitro zabawą
Czorny
Zaawansowany forumowicz
Posty: 321
Rejestracja: 2008-08-31, 12:56
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Post autor: Czorny »

Moja przygoda z BMW zaczeła sie stosunkowo niedawno,przyznam że nigdy nie kręciły mnie BMW ale od kiedy ją mam zaczęło sie!Obecnie robie skóry,co będzie dalej nie wiem ale powoli do przodu.Pozdrawiam :m:
ODPOWIEDZ