Wrażenie po Zlocie BMW Team Śląsk w Rydułtowach ;D

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
tina
Zaawansowany forumowicz
Posty: 135
Rejestracja: 2008-08-24, 19:54
Lokalizacja: Skarszewy

Post autor: tina »

Kolebka a co z tym kolesiem na skuterku?? Dorzuć jakąś fote :P
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

mam 2 filmy ktore nie wyszly
tina
Zaawansowany forumowicz
Posty: 135
Rejestracja: 2008-08-24, 19:54
Lokalizacja: Skarszewy

Post autor: tina »

aaa to lipa.... ale chłopak ambitny jest :)
@lfred
Zaawansowany forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 2008-07-29, 11:23
Lokalizacja: ZABRZE

Post autor: @lfred »

ZNA KTOS WLASCICIELA TEGO AUTKA ???

Obrazek

JESLI KTOS ZNA WLASCICIELA I TE AUTO JEST NA SPRZEDAZ PROSZE O INFO , DZIEKI ...
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

z tego co pamietam to mi mowili ze jest na sprzedaz ale czyje to jesto to nie mam pojecia, nikogo od nas tyle ci powiem
fatako

Post autor: fatako »

tutaj http://www.jofoto.yoyo.pl/foto/bmw_rydu ... index.html jest moja galeria ze zlotu w Rydułtowach ;)

-----------------------------------
www.fatako.com
Mietasek27

było super nawet nawet nazbierało sie około 150 bawarek

Post autor: Mietasek27 »

:m: było fajnie może jak by było chociaż raz na rok w rydułtowach fajna miejscówka do imprez a jak wy miślicie?? :kolebka:
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

dzięki za opinie cieszymy się że się podobało dziękujemy wszystkim osobom które pomagały przy zlocie. ostatni wydany numerek to 216 .mamy nadzieję że możemy na was liczyć w przyszłości . pozdrawiam.
DIABLO

Post autor: DIABLO »

Marcinek, avatar to avatar.... ja mam inną Bunię... podjechałem do Was i pytałem o Artura Sosnowskiego, myślałem, że granatowa e30 jest jego.... Moja to "delphin'ka"...
michal88wodzio
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2007-12-14, 18:04
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: michal88wodzio »

witam wszystkim mi sie tez bardzo podobalo imprezka aby wiecej takich udanych imprezek :m: :m: :grin:
niski7

Post autor: niski7 »

ja mam szczera nadzieje ze to juz bedzie impreza cykliczna, bo byl anaprawde super
Carmen

Post autor: Carmen »

Hejka sluchajcie kupil kto juz Nowiny Wodzisławskie, bo mama moja kupiła i twierdzi ze nic w nich nie ma o zlocie niedzielnym, czy to prawda?? Jestem w pracy wiec sama nie mam jak sprawdzic. Pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

no ja dzisiaj mialem w ręce Rybnickie nowiny i tez nic nie pisali a Rybnik po godzinach chyba jednak w piatek jest wydawany, jak na razie to tylko bedziesz mial wydatki w tvt sie popisali stereotypem
Cocker

Post autor: Cocker »

Dokładnie ani w Rybnickich ani w Wodzislawskich nic nie ma buuuu :/ moze w przyszlym tygodniu, ale szerze to watpie:/
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

z nowinami nie bedziemy współpracować zobaczymy co na to dziennik zachodni a w rybnik po godzinach jest artykuł .TVT pusciło obszerny materiał wczoraj rano ale nie wiem gdzie go szukać
ODPOWIEDZ