Wrażenie po Zlocie BMW Team Śląsk w Rydułtowach ;D

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Pietrek ///M3evo

Post autor: Pietrek ///M3evo »

No to fajna imprezka mnie omineła,akurat wtedy się smazyłem na plazy
Awatar użytkownika
kisol
Zaawansowany forumowicz
Posty: 666
Rejestracja: 2007-03-22, 23:59
Lokalizacja: Wodzisław Śl

Post autor: kisol »

piotrek byly fajne e30-stki w ///M ale jedna "zapsuta"bo koles wsadzil tam zwykle 2.8 i co z tego e mocniejsze jak juz nie M3 :cry:
Obrazek
Awatar użytkownika
Judi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-01-10, 23:20
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Judi »

Krzys pisze:kolebka, czy jest szansa ze dostane od ciebie ta gazete?? Albo czy moglbys mi kupic jeszcze jedna??
Krzyś masz już tą gazetę??? bo jak chcesz to znalazłam ją dziś przypadkiem w sklepie, więc jak coś to możesz ją brać :wink:
motoryzacja-zainteresowanie nie tylko dla panow;)
adamwsb

Post autor: adamwsb »

jak wyglada sprawa z NOWINAMI?? bo jak dalej nic nie ma a mamy umowe spisana to powinnismy zrobic im awanture bo jakby nie bylo reklama wisiala caly czas
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

umowa jest na reklame zlotu przed i w trakcie trwania nie ma nic o tym ze musza zrobic artykul na temat zlotu
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

kisol pisze:piotrek byly fajne e30-stki w ///M ale jedna "zapsuta"bo koles wsadzil tam zwykle 2.8 i co z tego e mocniejsze jak juz nie M3
a silnik i te lusterka m style rekin na dachu, galka zmiany biegow mt2, tylna kanapa to 2 deski pokryte alkantara czy czyms takim i jakies fotele kubelkowe, to m3 jest fatalne, lepsza byla ta czerwona
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

kolebka ale nie pogardziłbyś taką 90% emką co ? brat był u gościa(Adama z pyskowic) jak prawie wrzucali jej te 2.8 i zhamowana była podobno na 235 KM po modach więc fajnie musi jezdzić :) jak dla mnie to m3 jest bomba a ze niema tam kilka szczegółów to bym sie nie przejmował :) jedynie co to bym z maski te badziewie zdjoł :P
niski7

Post autor: niski7 »

kiedys w skarbimierzu byla czerwona :m: 3 e30 z silnikiem z :m: 3 ale e36 286 koni. Tamta byla odpicowana, wszytko skora obszyte itd.
Jestnawet w necie gdzies artykul jak koles ja odbudowywal
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

jest dzisiaj o nas w nowinach.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Krzys pisze:jest dzisiaj o nas w nowinach.
To fastem zrobili to .
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Cocker

Post autor: Cocker »

Krzys pisze:jest dzisiaj o nas w nowinach.
Teraz to mówisz:/
Carmen

Post autor: Carmen »

Myslałam że bedzie obszerniejszy :o)
Cocker pisze:Teraz to mówisz:/
Nie marudź kupiłam Ci nowiny :P
Pietrek ///M3evo

Post autor: Pietrek ///M3evo »

Killme pisze:kolebka ale nie pogardziłbyś taką 90% emką co ? brat był u gościa(Adama z pyskowic) jak prawie wrzucali jej te 2.8 i zhamowana była podobno na 235 KM po modach więc fajnie musi jezdzić :) jak dla mnie to m3 jest bomba a ze niema tam kilka szczegółów to bym sie nie przejmował :) jedynie co to bym z maski te badziewie zdjoł :P
Każdy sobie robi co sie mu podoba ale wedłóg mnie jak tam jest wsadzony silnik 2.8 i mimo tego ze jest szybsza to juz to nie jest M3 nawet w 10% 328 M pakiet.Wyżucic takie serduszko w takim rarytasie to jest grzechem pierwszy raz sie spotykam z takim tuningiem.
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

Killme pisze:kolebka ale nie pogardziłbyś taką 90% emką co ? brat był u gościa(Adama z pyskowic) jak prawie wrzucali jej te 2.8 i zhamowana była podobno na 235 KM po modach więc fajnie musi jezdzić :) jak dla mnie to m3 jest bomba a ze niema tam kilka szczegółów to bym sie nie przejmował :) jedynie co to bym z maski te badziewie zdjoł :P

masz racje nie pogardziłbym bo dostac e30 m3 to ciezka sprawa i bierze sie to co jest, ale jak bym ja mial to przywracałbym ja do oryginalu, wg mnie taki klasyk powinien zostac w oryginale
konserwa9

Post autor: konserwa9 »

niezła imprezka mnie ominęła. Przyznam,iż klub dorównuje innym organizatorom ,którzy mają za sobą kilka krotne organizowanie takich imprez.Zawsze znajdą się tacy ,którym więcej lub mniej się podobało.Trudno wszystkim dogodzić, ale jest nauczka na przyszłość na co zwracać największą uwagę.Jeszcze raz żałuje , że nie mogłem uczestniczyć w zlocie.Usprawiedliwieniem są wakacje poza granicą, lecz godnie reprezentowałem nasz klub - Chorwaci strasznie lubią BMW ,kilku robiło sobie zdjęcie z autem i podziwiali reklamę naszego klubu( dla wtajemniczonych cała powierzchnia tylnej szyby auta)
ODPOWIEDZ