Mandaty

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Judi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-01-10, 23:20
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Judi »

dzisiaj przeżyłam pierwsze, w mojej ponad 1,5-rocznej kadencji bycia kierowcą, zatrzymanie przez drogówkę i życzę każdemu, żeby natrafiał na tak wyrozumiałych mundurowych, jak ja dzisiaj :) to się nazywa mieć więcej szczęścia niż rozumu - zatrzymali mnie za przekroczenie prędkości i skończyło się na "Dzisiaj ma pani darowane" :mrgreen:
motoryzacja-zainteresowanie nie tylko dla panow;)
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Hehe :) Każda laska tak ma :P A gdyby to był koleś to płaci :P A jak nie to przynajmniej "obiad" :lol:
Awatar użytkownika
Judi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-01-10, 23:20
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Judi »

pffff wszyscy faceci mają takie zdanie :P zgodny BTS się odezwał :P nie wnikam, z jakiej okazji mi darowali, w każdym razie cieszę się bardzo bardzo bardzo :mrgreen:
motoryzacja-zainteresowanie nie tylko dla panow;)
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

A ja w sobotę 200zł w czapkę... 190 na autostradzie...
bociek

Post autor: bociek »

a mnie tam ostatnio nagrali i poszlo znowu 400zl i 10 pkt :/
IVAN

Post autor: IVAN »

Judi pisze:dzisiaj przeżyłam pierwsze, w mojej ponad 1,5-rocznej kadencji bycia kierowcą, zatrzymanie przez drogówkę i życzę każdemu, żeby natrafiał na tak wyrozumiałych mundurowych, jak ja dzisiaj :) to się nazywa mieć więcej szczęścia niż rozumu - zatrzymali mnie za przekroczenie prędkości i skończyło się na "Dzisiaj ma pani darowane" :mrgreen:
I gdzie tu równouprawnienie :sex: :lol: Mnie zawsze z kwitkiem odsyłają :568:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Tomek325i pisze:Hehe :) Każda laska tak ma :P A gdyby to był koleś to płaci :P A jak nie to przynajmniej "obiad" :lol:
z tego co wiem to niejestem kobeita :D tylko facet i nieodjezdzam z kwitkami i rowniez slysze milego dnia itp itd :) oczywiscie zadnych "obiadow" niema
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Przygoda pisze:
Tomek325i pisze:Hehe :) Każda laska tak ma :P A gdyby to był koleś to płaci :P A jak nie to przynajmniej "obiad" :lol:
z tego co wiem to niejestem kobeita :D tylko facet i nieodjezdzam z kwitkami i rowniez slysze milego dnia itp itd :) oczywiscie zadnych "obiadow" niema
Bo to jesteś ty :P hahaha i posiadasz legitymację studencką :P

Nas tak nie traktują zwykłych uczni :lol:
Swobi

Post autor: Swobi »

Przygoda pisze:
Tomek325i pisze:Hehe :) Każda laska tak ma :P A gdyby to był koleś to płaci :P A jak nie to przynajmniej "obiad" :lol:
z tego co wiem to niejestem kobeita :D tylko facet i nieodjezdzam z kwitkami i rowniez slysze milego dnia itp itd :) oczywiscie zadnych "obiadow" niema
Kozak Maślak :mrgreen:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Swobi pisze:
Przygoda pisze:
Tomek325i pisze:Hehe :) Każda laska tak ma :P A gdyby to był koleś to płaci :P A jak nie to przynajmniej "obiad" :lol:
z tego co wiem to niejestem kobeita :D tylko facet i nieodjezdzam z kwitkami i rowniez slysze milego dnia itp itd :) oczywiscie zadnych "obiadow" niema
Kozak Maślak :mrgreen:
nie ja spod znaku WAGI jestem :mrgreen:
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
ODPOWIEDZ