Wrażenie po Zlocie BMW Team Śląsk w Rydułtowach ;D

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Venom
Zaawansowany forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2008-09-05, 10:04
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: Venom »

niski7 pisze:kiedys w skarbimierzu byla czerwona :m: 3 e30 z silnikiem z :m: 3 ale e36 286 koni. Tamta byla odpicowana, wszytko skora obszyte itd.
Jestnawet w necie gdzies artykul jak koles ja odbudowywal
to ta :) http://bmwstory.pl/artykul.php?art=9
Pietrek ///M3evo

Post autor: Pietrek ///M3evo »

lecz godnie reprezentowałem nasz klub - Chorwaci strasznie lubią BMW ,kilku robiło sobie zdjęcie z autem i podziwiali reklamę naszego klubu( dla wtajemniczonych cała powierzchnia tylnej szyby auta)[/quote]
A gdzie byłes bo ja akurat wtedy tez byłem w chorwacji w Trogir koło Splitu :grin:
niski7

Post autor: niski7 »

tez bylem w Chorwacji ale wczesniej przelom lipca sierpnia :)
Ja bylem na Pag-u. Bardzo polecam dla ludzi ktorzy lubia odpoczac na wakacjach :)
@lfred
Zaawansowany forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 2008-07-29, 11:23
Lokalizacja: ZABRZE

Post autor: @lfred »

kisol pisze:piotrek byly fajne e30-stki w ///M ale jedna "zapsuta"bo koles wsadzil tam zwykle 2.8 i co z tego e mocniejsze jak juz nie M3 :cry:
Obrazek
wsadzil parowke bo silniczek stoi w garazu na palecie hehehehe takiego cacka szkoda na codzien , a jak nie znasz wlasciciela to nie krytykuj , bo nie jestes w temacie - w przyszlym roku bedzie tam lezal silniczek 3,2 M , na to tez napiszesz ze zepsul to auto ??
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

FAJNIE SIę TO OGL¡DA PO CZASIE ŁZA SIE KRęCI
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

jest do czego wracac wspomnieniami Miras :) bylo naprawde OK wiec milo sobie powspominac ;)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

@lfred pisze:
kisol pisze:piotrek byly fajne e30-stki w ///M ale jedna "zapsuta"bo koles wsadzil tam zwykle 2.8 i co z tego e mocniejsze jak juz nie M3 :cry:
Obrazek
wsadzil parowke bo silniczek stoi w garazu na palecie hehehehe takiego cacka szkoda na codzien , a jak nie znasz wlasciciela to nie krytykuj , bo nie jestes w temacie - w przyszlym roku bedzie tam lezal silniczek 3,2 M , na to tez napiszesz ze zepsul to auto ??
Co orginał to orginał ja tam jestem za Kisolem

A tak btw to az dobrze popatrzec na zdjecia i filmik :))
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
@lfred
Zaawansowany forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 2008-07-29, 11:23
Lokalizacja: ZABRZE

Post autor: @lfred »

kazdy ma jak woli jeden jezdzi na oryginale a inny nie , mi jak padnie moj silnik napewno bede szukal 3,2 albo 4,4 , starego 3,5 nie oplaca sie remontowac a i klaczy troche przybedzie , najlepiej jest krytykowac , a kupcie takie auto i bedziecie wiedzieli jakie to sa wydatki , za m3 e30 w dobrym stanie trzeba dac minimum 10 tys euro , na nastepny wasz zlocik sciagne wam full oryginal , dominik z krotoszyna kupil w lutym za 54 tysiace zlociszy , tym napewno nie bedziecie zawiedzeni , na tym zlocie nie mogl byc bo wczasy mial ale za rok ,, zdjecie ponizej pierwsza po prawej.. a co do zlotu to naprawde na pierwszy raz to extra .



Obrazek
ODPOWIEDZ