mapa do komórki

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

mapa do komórki

Post autor: Przygoda »

niesiedze za bardzo w temacie ale
wszedlem w posiadanie noki N82 i w zwiazku z tym ze posiada mozliwosc korzystania z nawigacji, jak to zrobic, (teraz oczywiscie mozna z nawigacji korzystac ale jest to platne) skad sciagnac i jak pozniej to wszystko wprowadzic w telefon abym mogl bezplatnie korzystac z nawigacji samochodowej w telefonie
z góry dzieki
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

witam przyjacielu :P

tylko i wylacznie Garmin dlatego ze masz wbudowanego gps a reszta nawigacji np tom to musisz miec odzielnie gps

łap krok po kroku
http://www.gsmcenter.pl//viewtopic.php?t=2872
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

wielkie dzieki, czy moge latwo cos pochrzanic?
bo niejestem w tych sprawach zbyt dobry ... raczej dosc kiepski
a dodam ze telefon mam pare dni i go jeszcze dokladnie niepoznalem
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

co do telefonu to Ok jak to nokia a tym bardziej ze masz Nokia symbian s60v3 i jest bardzo duzo przydatnych programikow bede u siebie to Ci wysle linki na forum gdzie mozesz cos ciekawego znalesc.

Co do tej nawigacji to niewiem nic bo nie korzystam z tego tylko z auto mapy jak bedziesz mial problemy albo co to pomoge
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

ok wielkie dzieki ;)

z mila checia skorzystam z pomocy bo niechce odrazu telefonu "zasyfic" i pozniej oddawac go do serwisu
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

JA operuje tez nawigacja na telefony z Symbianami tak wiec jak cos mozesz pisac mam mapy itp itd na kompie klikasz i Ci przesyłam oczywiscie z instrukcjami :D Pomoge jak czegos niebedziesz wiedział :)

TomTom 6

Garmin 5

Najnowsze mapy z Sierpnia do Garmina :) pokrycie polski 99%

I tez systemy nawigacji z wbudowanym nadajnikiem GPS

Może zeby uproscic to wszystko tutaj daje link do instrukcji jak i pobierania :D

http://gsmcenter.pl//viewtopic.php?t=7967
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

no tak ale tom tom 6 nie zadziała mu bo on ma wbudowanego gpsa jak juz musiał by dokupic ale to jest bezsensowne wiec pozostał mu tylko garmin

a co do tom toma 6 to lepiej Automape zainstalowac jest lepsza i przejzysta niz tom tom
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Tak tylko ze automapy niema na symbiana ! Najlepsza jak narazie mapa jest Garmin.

Szczeze mowiac zazdroszcze tego telefoniku bo jest naprawde fajny Przygoda. Ja posiadam e50 na tej samej platformia tylko ze nie mam WLAN'a i GPS'a wbudowanego :D oraz kamperki 5mega pikseli :(
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

dzieki Daniel ;)
narazie niemialem za duzo czasu zeby sie "pobawic" telefonem wiec jeszcze duzo przedemna bo moj wczesniejszy telefon to nokia6310i wiec teraz troche inny swiat, a co do mapy to sprobuje sie pobaiwc a jak bede mial jakis problem to bede pytal
dzieki
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

Daniel, no wiadomo ja tylko napisalem ze automapa jest lepsza ja mam WM i polecam a na n80 mam tomtoma 6 a co do tomtoma to juz gadałem ze znajomym i jest juz wersja ktora działa na n95 oraz n82

Przygoda, zarejestruj sie na forum : www.symbianos.pl oraz http://www.ipmart-forum.com masz tam duzo programow w pełnej wersji (scrakowanych)
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

aaddriaannn dokładnie kolego :)

O instalacji innych programow pamiejtajmy ze potrzebuja niektore podpisywania aplikacji a z ty jest juz sporo zabawy. W niektorych porogramach gdy wyskoczy napis " Ważność certyfikatu wygasła " mozemy cofnac date na czas instalacji ale gdy wyskoczy nam info " Zgodność certyfikatu jest nieprawidłowa" albo cos w tym stylu to trzeba podpisac aplikacje albo rozblokowac symbiana juz to robilem tak wiec jak znajde linka to podam :)
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

wiec skorzystalem z linku ktory podrzucil Daniel,
folder juz zostal zrzucony na karte pamieci z telefonu i zostalo zainstalowane na telefonie ale mam maly problem i dalej bede sie tym bawil wieczorem, pomagal mi i pomagac bedzie mi w tym Daniel .... dzieki ;)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

No tak walczymy dalej ! Musi sie udać !!!
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Daiel MUSI sie udac bo jak nie to telefon wyrzucam przez okno :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

SUKCESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS :D działa :D teraz bedziesz smigał :D
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
ODPOWIEDZ