[E36] jaka skrzynia basowa ?

Problemy, porady oraz projekty sprzętu car-audio, PC-car.
Porady związane z alarmami, nawigacją i T V w samochodzie.
grzes318is
Małopiszący
Posty: 13
Rejestracja: 2008-07-17, 10:34
Lokalizacja: Chrzanów

[E36] jaka skrzynia basowa ?

Post autor: grzes318is »

Witam
Mam zamiar kubic jakas skrzynie basową, tak sie skłąda ze kolega ma do sprzedania vibe black air II chyba 12 za 500 uzywa ja juz rok a wczesniej miał ja jakis koles, zastanawiam sie czy ja kupic, czy nie bedzie za bardzo wyeksplatowana. Mam ok. 600zł na ten cel chciałbym juz za ta cene miec skrzynie i wzmacniacz. Posiadam radiootwarzacz LG LAC 3710 R. Możecie coś polecić? Pozdro
Ostatnio zmieniony 2008-11-14, 12:41 przez grzes318is, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

jesli nie masz wiecej kasy to raczej nic wiecej nie wykombinujesz za 600zl. Sam ma vibe juz poltora roku i konkretnie to eksploatuje i mysle ze to nie buszmen i nie rozsypie sie lada dzien ;) Zawsze mozesz sprobowac podlaczyc jak to sie spisuje a potem ewentualnie zakupic. Tak bym przynajmniej zrobil jak kupuje urzywany sprzet.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
grzes318is
Małopiszący
Posty: 13
Rejestracja: 2008-07-17, 10:34
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: grzes318is »

no ja też raczej tak zrobie, w najbliższym czasie sprawdze ją jak gra i ewentualnie kupie. Jeszcze musze zainwestwac w głosniki na przód ale to troszke później bo narazie krucho z kasą.
kocik

Post autor: kocik »

Moge polećić VIBE :bmw: :bmw: :bmw:
grzes318is
Małopiszący
Posty: 13
Rejestracja: 2008-07-17, 10:34
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: grzes318is »

no i dziś podłączyłem u siebie skrzynie i jak dla mnie to rewelacja jak na razie :D
Tak sie zastanawiam tez bo ma kolega jeszcze kondensator do sprzedania i niewiem czy brać taki :
http://www.alphacaraudio.co.uk/ViewProd ... AT_CODE=28

planuje jeszcze na pewno w przodzie zmiany ale jeszcze niewiem co, myśle ze w przyszłosci mógłby sie sprzydać ten kondensator co ty na to?
ODPOWIEDZ