Od kiedy BMW?

Nowych użytkowników zapraszamy do tego działu w celu przedstawienia się i uzyskania dostępu do poszczególnych działów!!!
Awatar użytkownika
arass
Zaawansowany forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: 2008-06-15, 12:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: arass »

Czekamy Czorny aż się nią pochwalisz ;)
Awatar użytkownika
Venom
Zaawansowany forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 2008-09-05, 10:04
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: Venom »

A ja pierwsze fascynacje BMW przezylem w 2002 [chyba] roku na Auto Tuning Show w Toruniu. Tam chlopaki dawali popalic :)... Czy kocham BMW ? Nie. Jestem raczej fanem aut szybkich i rzadkich... Niemniej jednak interesuje sie glebiej marka BMW od jakiegos czasu... w szczegolnosci modelami :m:
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Hmmm...
W 1996 roku kupiłem rekina e21, czerwony z dwoma białymi pasami przez całe auto.
Psuł się skubaniec czasami, palił dużo, ale jak na silnik 1,5 miał nie złe osiągi.
Po roku padł :(
Obiecałem sobie, że już nigdy do beemki nawet nie wsiądę jako pasażer.
I stalo się jak sobie obiecałem...
...Po tygodniu, czy dwóch przesiadłem się do Alpiny B3 (e30),
2,7l, 204koniki, noc by opowiadać o jej zaletach...
Ale kiedyś na mojej drodze stanęła szafa oświetlenia ulicznego, jakaś latarnia i kilka innych przeszkód, których już nie pamiętam :(
Zrobili z niej żyletki, po tej przygodzie padła kolejna obietnica:
NIGDY WIęCEJ BMW!!!
...do czasu kiedy nie wsiadłem do e36 3,2 ///M...i od tego czsu już nic nie obiecuję, bo nie mogłem się oprzeć później e34 525i, e38 730i (choć krótko), a teraz e46...
Niczego innego nie wyobrażam sobie w garażu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2009-02-06, 09:49 przez Marcin, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Paffcio

Post autor: Paffcio »

To ja też cosik napisze :)

Moja przygoda z BMW zaczęła sie ok 2002r. od E32 750i z 91 w gazie i to była porażka-ten gaz, następnie przesiadłem się do E39 528i z 96 (ok. 2004).
Tą 5 zaj... mi się jeździło, silnik mocny, zainstalowałem w niej pakiecik-M, xenony itp.
Później miałem chwilową przerwe, by powrócić do wg. mnie najładniejszego :P modelu BMW - E46 Coupe.
Jeżdże nią do chwili obecnej - 318Ci silnik 2.0 143 KM z 2002r. - niemniej jednak troszkę mocy mi brakuje, dlatego chcę ją sprzedać i zmienć na cosik mocniejszego :m: ;)
To tyle mojej krótkiej opowiastki

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wojteks86
Zaawansowany forumowicz
Posty: 122
Rejestracja: 2008-11-08, 11:32
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: wojteks86 »

moj pierwszy samochod mam od sierpnia - BMW jak w opisie po lewej ;) kolor granatowy, jest to chyba podstawowa wersja, ale mam zamiar troche ja urozmaicic.
nic specjalnego bo mam prawko od niedawna wiec wolalem wziac najmniejszy silnik.
na razie sprawuje sie bez zarzutow ;)
Jakub

Post autor: Jakub »

ja sie zakochalem jak zona sobie kupiła 318 sedana :wink:
I ja se sprawilem 2 miesiace temu coupe i jestem zadowolony :bmw:
pawlak
Małopiszący
Posty: 21
Rejestracja: 2008-09-07, 20:46
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: pawlak »

ja mam trzecia bmke :grin:
dwie e30 mialem a teraz mam e36
kocham te autka od zawsze :sex:
bedziesz mial wydatki mnie nie odstrasza chociaz uwazam ze skrucik pasuje :bmw: :kolebka: :kolebka: :kolebka: :kolebka: :kolebka: :kolebka: :kolebka: :kolebka:
pawlak
adik_bmw

Post autor: adik_bmw »

moja 1 i jedyna miłość e36 :grin:
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

Moje zamiłowanie sięga '92 roku, kiedy pierwszy raz wybrałem się do ówczesnego RFN. Tam poznałem piękno e30 i zakochałem się w e36. Powiedziałem sobię, że w przyszłości będę jeździł niczym innym jak tylko BMW.
Grandraf

Post autor: Grandraf »

moją punke zakupiłem w sierpniu 2008 kiedy biedna z uszkodzonym przepływomieżem stała nie jeźdzona kupe czasu jej los najprawdopodobniej zakonczył by się na złomie ale włorzywszy troche serca i grandzi nadal :D:D
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Grandraf czy Twoje E23 jest koloru srebrnego lub szarego? i bywasz lub mieszkasz w okolicach BMC na zagórzu?
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
pawel-e34
Zaawansowany forumowicz
Posty: 169
Rejestracja: 2008-10-03, 15:38
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: pawel-e34 »

powiedzmy od 16 roku życia (to zasługa szwagra) pierwszym autkiem był leciwy tylnonapędowy fiat 126p, po dwóch latach piękna e30 (sreberko w mojej galerii - tylko jedna fota), obecnie e34. A dalej....czas pokaże....
AUTO KONSERWACJA PODWOZIOWA...chcesz wiedzieć więcej, pisz na prv lub GG.
Czarna Per³a

Post autor: Czarna Per³a »

Od kiedy BMW.....
Pierwsze BMW miałam 5 lat temu ;) , jeszcze z tatą na pół. Sedanek E36 316 ( do dzisiaj stoi pod oknem ). Po 2 latach miałam swoja własną - Czarną Perełkę. Obecnie posiadam Zeteczkę kupioną w sumie dzień przed swoimi 23 urodzinkami :) i nie licząc urodzin w Monte Carlo to były najlepsze urodziny.
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

ja tez lubie ale Monte firmy Zott :P Zartuje ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
aleniz

Post autor: aleniz »

Ja swoje BMW mam od 2006 roku. Trochę w nią zainwestowaliśmy ale myślę, że warto. Pomimo,że chwilowo jest unieruchomiona(czeka na skrzynię biegów) to nawet nie myślimy o sprzedaniu jej. Będzie z nami do końca :grin:
ODPOWIEDZ