Szukam miejsca gdzie mozna poszalec ? slask

Sprawy o różnej tematyce
puma

Szukam miejsca gdzie mozna poszalec ? slask

Post autor: puma »

Zna ktos jakies miejsca ( najlepiej jakis duzy plac na uboczu ) gdzie mozna poszalec ? Upalic troche gumy , jakis drift miedzy pachołkami itp ?

Najlepiej okolice Katowic.
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

"Gwaruś" w Suszcu --> trasa ¯ory-Pszczyna :)
maciek_m30

Post autor: maciek_m30 »

siema Puma, ja jestem z katowic, odezwij sie do mnie na priv to polece Ci kilka ciekawych miejscówek :wink: Gwaruś jest fajny, ale od Ciebie to dosyć kawałek drogi,
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Re: Szukam miejsca gdzie mozna poszalec ? slask

Post autor: Marcin »

puma pisze:Zna ktos jakies miejsca ( najlepiej jakis duzy plac na uboczu ) gdzie mozna poszalec ? Upalic troche gumy , jakis drift miedzy pachołkami itp ?

Najlepiej okolice Katowic.
Chłopaki jeżdżą na Łagiszę, obserwuj tematy, albo zagadaj w temacie to na pewno znajdzie się niejeden chetny.
P.S.
Ja dzisiaj poszalałem na parkingu giełdy, co prawda szybko wyrzucają, ale frajda niesamowita, a poza tym masz blisko :DDD
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bociek

Post autor: bociek »

jak chesz na prwde poszalec to wpadaj na wyrazow kolo cz-wy :D jest tam tor i dosyc duzy parking zeby polaic gume i poszalec troche ogolnie :D

a ze teraz zimno to prawie nikt tam nie jezdzi :D
puma

Post autor: puma »

Dzieki panowie za informacje. Moze mi ktos wytłumaczyc jak dojechac na ten gwaruś - suszec ? z tego co widziałem na filmikach to bardzooo duzy plac. Jest on otwarty dla wszyzstkich ? kazdy moze wjechac i poszalec?
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Lecisz starą drogą z Katowic na Wisłe :) W ¯orach na skrzyżowaniu ze światłami kręcisz w lewo :) Kierunek Pszczyna i jedziesz cały czas prosto :) Wjeżdzasz do Suszca i na światłach masz tabliczke po prawej GWARUŚ :D Kręcisz tam i jedziesz cały czas prosto w las... ;) I tam jest ten parking
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

puma albo bedzin Łagisza
lecisz na warszawe ... mijasz reala w czeladzi i na pierwszych swiatlach w lagiszy krecisz w prawo i jakies 3 kilometry caly czas prosto przez STOP jedziesz prosto (tam jest znak ze ulica jest slepa) ale na koncu jest wybita dziura w murze i spokojnie mozna wjechac na bardzo ale to naprawde bardzo duzy parking (wiekszy niz gwarus i blizej niz gwarus)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Ficek

Post autor: Ficek »

weś ze soba duzo opon bo tam jest lipny asfalt i szybko to zedrzesz
puma

Post autor: puma »

Tomek, Przygoda, dziekuje za informacje :)

Ficek, gdzie jest lipny asfalt ? na gawrusiu czy lagiszy ?

Musze poczekac az snieg stopnieje , bo na sniegu to mozna zapomniec o jakiej kolwiek jezdzie .
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Ficek pisal o gwarusiu, a na lagiszy niewiem jaki asfalt bo bylem tam raz i bylo cale zawalone sniegiem
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Swobi

Post autor: Swobi »

No masakra, z mysłowic na Gwarusia odsyłają.Ja słyszałem że w Gdańsku jest fajnie.
zawias

Post autor: zawias »

w Gdaśnku git , ale to sie kryje z katowickim podziemiem i ich miejsćówkami :zdziwko:
Swobi

Post autor: Swobi »

buahahahaahah, napewno :DD
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Swobi pisze:No masakra, z mysłowic na Gwarusia odsyłają.Ja słyszałem że w Gdańsku jest fajnie.
Przecież to rzut beretem i tak parę tysięcy razy :DDD
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ODPOWIEDZ