Wygrywasz w totka i co?

Sprawy o różnej tematyce
dorka

Post autor: dorka »

No cóż ja skromnie :oops:
duży dom z dużym tarasem i dużym basenem;)
duży ogród
stajnie z końmi araby:P
Hammerek1
siódemeczka :P
piąteczka narazie nie mozna byc zachłannym :cool:
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

Ja otworzyłbym skład z materiałami budowlanymi i zorganizował taki super zlot integracyjny Katowickiego i Jastrzębskiego podziemia...
Marios

Post autor: Marios »

no ja też skromnie mały domek gdzieś w górach przy domku skromna biała :m: 3 do tego pare :br: hehe życz nie umierać :bmw:
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Tomi325 pisze:Ja otworzyłbym skład z materiałami budowlanymi i zorganizował taki super zlot integracyjny Katowickiego i Jastrzębskiego podziemia...

Stary weź skończ już z tym podziemiem bo się nudny robisz.... :roll: :roll: :roll:
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

Jak bym wygrał w totka to właśnie coś takiego bym zrobił... Widzisz w tym coś dziwnego?? Ja nie...
DAREX

Post autor: DAREX »

Ja słyszałem od Ficka że nie ma Jastrzębskiego podziemia tylko ciecie z myjni hahahahahahahahah :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Swobi

Post autor: Swobi »

Ja bym sobie dywaniki wyprał i olej wymienił...
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

ja bym sobie zrobil dol silnika :) :D :D hahahahaha
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Pablo

Post autor: Pablo »

a ja bym wkoncu zatankował auto i zmienił wycieraczki na szybie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

darex napisał
W sumie ciekawe czy jest możliwe wyprodukowanie nowego egzemplarza E34 M5 na specjalnie zamówienie, bo też bym sobie to wymarzył :)
Jak najbardziej jest to możliwe dla chcącego nic trudnego z grubym portfelem :)

Ostatnio był serial dokumentalny o fabryce BMW oraz ich pracownikach, 3 byłych pracowników z fabryki BMW goście po 50siątce postanowili złożyć nowe E21 chyba kazdy wie ile to auto ma lat i nie było żadnego problemu wszystkie części orginalne nowe z magazynu BMW. auto było składane w 2007 roku a biorąc pod uwagę że M5 e34 jest więcej j jest znacznie młodszym autem więc problem to tylko kwota jaką trzeba przeznaczyć:)

Osobiście po wygraniu w totka na pewno zakupiłbym E34 M5
Prezesu///M

Post autor: Prezesu///M »

a ja bym chcial taka nówke sztuke BMW M3 E30 Evo, i również nówke M3 E36 z pelnym wypasem ( co tylko fabryka dala ) :razz:
ODPOWIEDZ